Şimdi Ara

Tümer için hazırlanan bi plan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
2.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle rica ediyorum, Fenerbahçe'li arkadaşlar bu başlık altına yorum yapma gereği duymasınlar.

Kupa maçında, bence Tümer'e küfür edilmesin. Küfür ile bir yere varmayız. Ancak sinirini bozacak güzel pankartlar, dövizler hazırlanabilir. Benim önerim şöyle;

''Burası İnönü, Satıcılar ve dilenciler giremez...''

Lütfen önerilerinizi yazın arkadaşlar. Altına da, Dh Kartalları yazılırsa oldukca güzel olur diye düşünüyorum.

• Son 2 maçımızda küfür olmadığı gibi bu maçta da olmayacaktır. Çok güzel pankartlar hazırlanıyor bilginize
  • quote:

Orjinalden alıntı: electra

Son 2 maçımızda küfür olmadığı gibi bu maçta da olmayacaktır. Çok güzel pankartlar hazırlanıyor bilginize

Ondan şüphemiz yok hocam. Kalbimiz sizinle. Gerçi, Ruhumuz da yeter ya neyse.
  • Aslında ben Tümer'i severdim..Bjk de iken Sergen den bile daha yararlı olduğunu düşünürdüm çoğu zaman..
    Fener e gittiğine kızmadım.Olur gidebilir , doğaldır ama ben bjk den başka türkiyede oynamam , fb de gs de falan , sadece avrupa için bjk den giderim dediği halde 2-3 hafta sonra fb ye gitmesi çok yanlıştı ..
    Bence de kesinlikle küfür olmamalı..Ağır bir şekilde baskı altına alınmalı maç sırasında..Top ayağında iken ıslıklar falan..Ama bütün bunlar FB ye gittiği için değil , gitmem dediği halde gittiğinden yapılmalı
  • beşiktaş kötü ve yenik durumda oynarsa,tümer tahirk edici hareketler veya çok iyi oynarsa bjk taraftarını küfür etmeyecegini sanmam..
  • Abi gözünüzün capagini yiim, lütfen Fener macinda Tümer´e küfür etmeyin. Bize ceza verecekler diye neden ariyorlar zaten sürekli! Bi de en önemlisi, su an sadece 4 puan kaldi. Eger bu takimin birseye ihtiyaci varsa, o da taraftaridir. Küfür edenler bidahaki maca Besiktas´i yalniz birakacaklarini düsünsünler.
    Tümer icin de ancak su söylenebilir:
    Hali belli. Adam ilk onbire giremiyor. Daima yedek. Oynadigi zaman da biseye yaramiyor. Bence eninde sonunda sezon sonunda Besiktasimiz sampiyon olursa, o zaten yaptigi yanlisin bir kez daha farkina varacaktir.
    Bu yüzden Tümer´e küfür edecegimize daima aklimizda bulunduralimki:

BESIKTASIMIZ YETER
  • 1 ya da 2 sene önceki sezon Bjk-Samsun maçında Tümer'e inanılmaz kötü davrandı eski takım taraftarları.
    Islıklar, pankartlar, küfürler... Ama ne oldu? Tümer, Samsun'u yerle bir etti. Çünkü karakteri böyle, laf söylendikçe hırslanıyor.
    Bence Tümer oynarsa hayatının maçını oynar, Bjk sözünün eri olmayan biri için tepki göstermekte haklı fakat Tümer karakterindeki bir futbolcuyu artı yönde etkileyecektir.
  • Haklısın beckhir ancak bizim için varsa yoksa Beşiktaş. ''O'' futbolcu bizi ilgilendirmiyor, o yokmuş gibi davranılanacak. Sadece 1-2 anlamlı pankart olacak, hırs Kadıköyde de olacaktı sözde ama gördük. Hiçbirşey yapamadı, Tümerin hırsından korkan Tümer gibi olsun.
  • aynen! bu adama birşey yapmaya değmez gelsin gitsin umurumuzda değil!

bu kadar kaliteli adam gördükten sonra onu adam saydığımıza yanarım...!

• kaliteli adam görmüş de onu adam dan saymazmış

• duygusal davranıyorsunuz bence. profesyonel hayat sonucta.
  • Ayhanı unutmayan Çarşı Tümeri asla unutmaz. Çarşı küfür etmeyecek he? Umarım küfür etmez ben yanılırım. Yeter ki küfür olmasın(Bütün maçlar için söylüyorum)
  • çarşı ve küfürsüzlük pehhhh iki zıt kavram
  • Tümer için dün yaptığımız yeni beste:

Gitsen ne farkeder, kalsan ne farkeder ?
    Aldığın dolarlar elbet bir gün biter..
    (2 defa)

Beşiktaş ÇARŞI'sı erkeğe küfreder
    İşte sen bu kadar (kollar yuvarlak) zavallısın tümer.
    (2 defa)

Melodi: Burası Beşiktaş Alayına Gider
  • quote:

Orjinalden alıntı: GökBörü

Tümer için dün yaptığımız yeni beste:

(2 defa)

(2 defa)

abi müthiş ya süper tebrikler

• quote:

Orjinalden alıntı: GökBörü

Tümer için dün yaptığımız yeni beste:

(2 defa)

(2 defa)

niye kendi nick in ile yazmıyorsun?
  • Tek dileğim Tümer 11'de sahaya çıksın
  • Bu benim kendi nickim herkes fake sanıyor geldiğim günden beri post sayım az diye. Geçen sene bi ark. tavsiyesiyle üye olmuştum attığım mesajların hemen hemen hepsi konu dışında olduğu için post sayım yüksek deil.Uzun zamandır da girmiyorum zaten nete. O yüzdende ceza almak gibi bi korkum yok show yapmak istesem başka besteler yazarım.
  • arkadaş üye olalı 1.5 sene olmuş böyle fake mi olur
  • arkadaş fenerli maruz gör anlayamaması normal

herkesi kendileri gibi fake nick kullanıyor sanıyorlar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.