Şimdi Ara

Tüm Zeytinburnu'ya Gigafiber geldi bana gelmedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • (Bu konuyu Türknet Forum'da açmaya çalışıyorum ama engelliyorsunuz, buna kızgınım haberiniz olsun.)

Zeytinburnu Nuripaşa Mah. 23. Sokak no:11 numaralı apartmanda yaşıyorum. Geçen yıl tüm Zeytinburnu'ya Gigafiber geldi, benim karşı binalarımın da hepsine geldi, ama benim binamın bulunduğu 3-4 binaya gelmedi.Benim bulunduğum binanın olduğu kısım es geçildi. 5 metre önümdeki apartmanlar Gigafiber alıyor, ben alamıyorum. Eğer binama Gigafiber getirirseniz Türknet müşterisi olmak istiyorum.

Yeşil işaretli yerler Gigafiber alan komşu binalarım, kırmızı işaretli yer benim binam. @turknetdestek

• Allah başka dert vermesin kardeşim.

• Merhaba, tam adresinizi PM üzerinden konu linki ile paylaşır mısınız?
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

zeytinburnu mevlana caddesi tercüman sitesine ekipleriniz gelmiş inceleme yapmış önceki aylarda. iş yerim tercüman sitesinde 50 metre yanında mahalle var ve müstakil binalar da gigafiber kutuları takıldı aylar önce.. acaba istanbulun en büyük sitelerinden biri olan tercüman sitesine ne zaman altyapı getireceksiniz? geçtiğimiz ay süperonline fiber geldi siteye... müşteri kaybetmeyin derim.

site de 10 veya 12 blok var her blok 80 daire varın siz hesaplayın..

Not: sakın gene kopyala yapıştır cevap vermeyin kalbinizi kırarım.

• bizim blok da bir tek superonline fiber var oda 100mb veriyor en fazla

• kickboxer_18 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, konuyla ilgili olarak daha önce de belirtmiş olduğum gibi net bir tarih iletemiyorum. Taleplere göre proje ekiplerimiz işlem yapmaktadır.
  • 5 ay geçti doğru düzgün bir bilgi bile alamıyorum, ekiplerin ilgilendiği yok, kenar köşede kalan bina diye umursamıyorsunuz anlaşılan.

@TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoDaDi -- 8 Mart 2024; 20:49:17 >
  • KoDaDi K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, daha önce oluşturduğum kayıt için proje ekibimize önceliğinizi ilettim. Dönüş yaptıklarında size bilgi vereceğim.

Acaba altyapı ne kadar sürede aktif olacak merak ediyorum, aylarca sürmez herhalde :D

Merhaba, proje ekibimizden bilgi talep ettim. Güncel bilgi aldığımda sizinle paylaşacağım.

@turknetdestek Gigafiber kutu montajından yaklaşık 2 hafta sonra altyapı aktif oldu, yardımlar için teşekkürler, Gigafiber ile kalın Forum Donanım Haber ♥

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoDaDi -- 25 Mart 2024; 16:43:24 >
    Şimdiden hayırlı olsun, keyifli kullanımlar dilerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.