Şimdi Ara

tum suriye halkini turkiye'ye kabul ederiz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
3.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunkCedric

BAŞBAKAN şeriatı getirecek esad ı indirip kendi adamını koycak suriyenin başına arap birliğinin abisi olup tüm petrol akışını eline alıcak ve ardından büyük bir dünya krizi ile savaş çıkartılıp suriye ve ırak ı topraklarımıza katıcağız oradaki halkı umutlandırıp gizli antlaşmalar ile amerikanın kankası olacağız israili haritadan silip tüm teknolojisine el koyacağız

Bu arada sallamışken biraz daha salla: mesela yıl 2050 olunca artik tüm dünya bizim olacak, dünya yetmeyecek uzaylilari yencez vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daima İleri -- 5 Şubat 2012; 23:52:48 >

• He devlet bizi karşı görevlerini tam yapıyorda onları alalım birde.
    Yalnız bir gün bu ülkede bir şey olursa kimse bizi almayacak yardım etmeyecek
  • quote:

BAŞBAKAN şeriatı getirecek esad ı indirip kendi adamını koycak suriyenin başına arap birliğinin abisi olup tüm petrol akışını eline alıcak ve ardından büyük bir dünya krizi ile savaş çıkartılıp suriye ve ırak ı topraklarımıza katıcağız oradaki halkı umutlandırıp gizli antlaşmalar ile amerikanın kankası olacağız israili haritadan silip tüm teknolojisine el koyacağız

taraya taraya gideriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sudden_Death

http://www.hurriyet.com.tr/planet/19849879.asp umarim minik bi sakadir.

Türkiye'nin şuanki dış politikası kocaman bir şaka, bakan da komedyen...

komşularla sıfır sorun politikası , mavi marmara, kıbrıslı rumlara misilleme olarak bozuk gemi, fransanın ermeni tasarısı, barzaninin gelip artistlik yapması ,pkk lıların seyyar mahkemede af edilmesi... bizi güldürmek için yapıyor hükümet, bu kadar basiretsiz olamazlar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURK SITH -- 5 Şubat 2012; 18:05:24 >

• o değil .rusya çin geçen bm suriye kararını veto etmiş oturduğum yerde titredim lan amerika kim oluyor elin yankisi hele türkiye türkiye savaşa amerikanın yanında girsin kuran çarpsın direk ruslara teslim ohh
  • Ortalık kaç aydır sakindi basın suriyeyi ağzına bile almıyordu gene almaya başladılar. Amaç türkiyeyi bölgede yanlızlaştırmak ve kıskaca almak libya abd nin elinde tunusta öyle mısırda öyle sayılır. İsrail zaten abd yi yoneten ülke suriyeyide ele geçirmeye çalışıyorlar ırak zaten ellerinde iranıda ellerine geçirip bizi iyice kıskacak almak çabaları. Yarın birgün başımıza birşey gelirse eğer bu komşulardan hiçbirisi bize kapılarını açmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURK SITH

quote:

komşularla sıfır sorun politikası , mavi marmara, kıbrıslı rumlara misilleme olarak bozuk gemi, fransanın ermeni tasarısı, barzaninin gelip artistlik yapması ,pkk lıların seyyar mahkemede af edilmesi... bizi güldürmek için yapıyor hükümet, bu kadar basiretsiz olamazlar :D

2 kisiden biri yapacak bisey yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TURK SITH

quote:

2 kisiden biri yapacak bisey yok...

Dostum işin ilginç yanı, bakanın yaptığı bu açıklamayı ben o 2 kişiden birine teklif etsem beni sopayla kovalarlar, badem bıyık yok ondandır :D

• Önce kendi halkının karnını doyursun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

quote:

o sorumlulugu almaktansa bi sekilde esadi olur ulkeleri onlarin olsun

Esad'ın arkasında Rusya var. Türkiye böyle bi riski göze alamaz, amerikanın küçük çocuğuyuz daha.

Suriye'yi kabul edebiliriz ama bence insanlık adına.

• Bir ara Somalilileri alacaktık şimdi Suriyeliler. Biz görmeyeli ne kadar genişlemişiz. Ulan bizim işsizlere iş bul sonra al. Hadi onu da geçtim başkasının iç meselesinden sana ne ya
  • quote:

Başbakan ne dedi? "Dindar bir gençlik yetiştirmek istiyoruz!" Sanırım dediklerin doğru olacak!
  • Kızları güzel olan İran'dı dimi? Gelmesin abicim Suriyeli felan.
  • bakti 3 cocuk olayi olmuyo dindar kesim yetistirelimiyo direk dindar kesimi getircek

• quote:

Epic story brah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

quote:

Serin hikaye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nathan_Drake

saçmalama dostum tabikide kabul ederiz adamları tutupta istanbulun göbeğine yerleştirmiyecekler ya doğuda bir yere tabiki kabul edilebilir orada ölmelerinden iyidir insandan bahsediyoruz hatırlatırım suçsuz insanlardan

Peki bizim suçumuz ne?

• quote:

suriyelilerede yazik 2. Sinif insan muamelesi gorurler isci bol dusuk ucretten calisirlar ya bizimkiler cok zeki ya ben salagim gelecegi goremiyom.

Ikinci secenek senin icin daha agir basiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Adamların canı tehlikede, burası güvenli. Böyle bir dertlerinin olacağını sanmıyorum.

Kaldı ki bizde yabancılar en iyi şekilde ağırlanır zaten.

Citi valla helal olsun sana
    Bu arada Suriye de sadece Arap olduğunu sanan arkadaşlara bir kaç şehir söyleyimde biraz araştırsınlar; mesala Halep...

Bu arada benim de babam Suriye den gelen bir göçmen, orada sandığınızdan çok ama çok fazla Türk var ve Suriye deki birçok insan (Sadece Türkler değil Araplar da) Türkiye ye hayranlıkla bakar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.