Şimdi Ara

tum suriye halkini turkiye'ye kabul ederiz (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
3.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kimi kimin memleketine çağırıyor bu.kendini diktatör sanıyor galiba bu beyfendi.araplara yerimiz falan yok.zaten cahil bir milletiz birde bu havlu kafalılarla mı uğraşacagız.
  • Tabii etmez miyiz ! Dünyanın enayisi biziz ya ! Yahudiler, Iraklı kürtler, şimdi de Suriyeliler, ne ala ! Hepsi Türkiye dostu ama değil mi ?
  • hurriyet den sonrasini okumadim
  • ohoh 20 milyon akp seçmeni
  • ıraklı tüm kürtleri aldık saddamdan kaçınca suriyeli araplarıda alırız en 3 ülke almamız lazım içimize yoksa olmaz 1 tanede nereden bulsak hangi arabı alsak filistini komple taşıyalım bence yazık günah
  • cumhuriyet tarihimizin en kötü dış politikası ile karşı karşıyayız
  • Sen ediyorsun diye tüm Türkiye kabul mü edecek ? Ben istemiyorum kardeşim hepsi başımıza bela olacak. Zamanında kürtleri de böyle kabul etmişiz şimdi başımıza bela oldular.
  •  tum suriye halkini turkiye'ye kabul ederiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: l1b_598

Biz tarihten bu yana bize sığınan tüm mültecilere kollarımızı açmışızdır.Bakın osmanlı tarihine.Bunun için savaşlar bile olmuştur.Çünkü osmanlı bir müslüman devletidir.Ona sığınan herkese yurdunda yer vermiştir.Türkiye de bir müslüman devletidir.Bunun bir gereği ve büyük bir ülke olduğumuzu göstermek için tabiki de sığınmalarına hoş görüyle bakmamız gerekir.

osmanlı bir devlet değil, imparatorluktur. türkiye diye bir müslüman devleti yoktur. türkiye diye devlet de yoktur. türk devleti, dinsiz bir devlettir. başlatmayın şakirtliğinizden şimdi adamın asabını bozmayın açın anayasayı okuyun.
  • Eee biz nereye gidicez?Yeter be ülke zaten tırla yabancı, kaçak göçmen dolu üstüne birde somalilisi beleşe ev,gıda,giyim,eğitim verirler,şimdi de bumu?biz nereye gidicez peki?avrupaya mı?resmen avrupayı alternatif haline getirdiler bu ülkenin insanlarına, yazık.Zaten avrupada da bizi isteyen, seven yok kendi ülkemizde bile rahat yok bu ne ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corser -- 6 Şubat 2012; 18:57:16 >
  • Bu ülkeyi kültüren araplaştırmaya zaten çalışıyorlardı senelerdir, şimdi de etnik olarak araplaştırmaya çalışacaklar. Yazık, gerçekten çok yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunkCedric

BAŞBAKAN şeriatı getirecek esad ı indirip kendi adamını koycak suriyenin başına arap birliğinin abisi olup tüm petrol akışını eline alıcak ve ardından büyük bir dünya krizi ile savaş çıkartılıp suriye ve ırak ı topraklarımıza katıcağız oradaki halkı umutlandırıp gizli antlaşmalar ile amerikanın kankası olacağız israili haritadan silip tüm teknolojisine el koyacağız

Tayyipli imparatorluğu diyosun
  • Kendi adlarına konussunlar
  • memleketin gençliği bu kadar gerizekalı olabilir mi ya? yazık vallahi. yorumlara bak, resmen komedi
  • görende bolluk içinde yaşıyoz zannetcek sen önce kendi halkının karnının doyur işsizliğe care bul ülkede işsiz yok sanki bide suriyenin işsizleriylemi uğraşcaz .Banane suriyenin halkından kardeşim bana iş bul yaşam koşullarımı yükselt şaka gibi ya
  • İddia ediyorum,50 yıla Türkiye kesinlikle bir şekilde bölünecek.Ciddi bir uyarı:Ülkedeki zenci sayısı 10 yılda %60 arttı lan.Onlara da dikkat etmek lazım kanımca.
  • Madem politikadan anlamıyorsun git bari askeri çözüm bul.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baybars -- 6 Şubat 2012; 18:57:54 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.