Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (1209. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Oğuz51515151
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.162
Cevap
686
Favori
1.819.557
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12071208120912101211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu gearbestte express kargo hangi kargo şirketlerini kapsıyor;farzedelim biri ARAMEX ardiye ücreti alır mı 10 kglık kargo için...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aLTaR_07 kullanıcısına yanıt
    Hızlı kargo ile mi gelecek yoksa express olarak aramex ile mi?
  • SORGUMEMURU S kullanıcısına yanıt
    Ben almadım daha araştırıyorum aramex in sıkıntılı olduğunu okuyorum bu aralar.

• UN390475986CN

UN392660901CN

UN465606546CN

30 gunden fazla oldu ses cikmadi takip numalaro kaldo öyle 40 gun once siparis verdim kayak malzemeleri aldim ayin 11 inde kayaga godicem yetismeyecek bu gidişle

• aLTaR_07 kullanıcısına yanıt
    Gearbest'te express kargo diyor büyük ihtimal aramex ya da turkish kargo ;direct kargo seçersen dhl,ups,fedex ya da tnt bunlar % 100 gümrüğe takar bence arameks birçok forum sitesinde okudum % 20 vergiyi alıp aras kargo ile gönderiyor...en iyisi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamilim90

UN390475986CN

UN392660901CN

UN465606546CN

30 gunden fazla oldu ses cikmadi takip numalaro kaldo öyle 40 gun once siparis verdim kayak malzemeleri aldim ayin 11 inde kayaga godicem yetismeyecek bu gidişle
    Takipli kargo ile alsaydınız keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burhan

Takipli kargo ile alsaydınız keşke.

Alıntıları Göster
    Saticilara ozellikle mesaj attim takip numarasi yoksa gonderme diye gondermisler

• RY424812659CN

Ptt takip sitesinde girilen bilgiler silinmiş bu ne saçma iş 6. Adıma falan gelmişti silinmiş 3.adıma kadar görünüyor

• Arkadaşlar bilen biriniz lütfen bana yardım edebilir mi? Belki de çok büyük bir problem değildir. Amazon'dan bir ürün aldım. Bana 2 seçenek sunuyor. Birisi 2-3 gün diğeri daha uzun süreli. Priority'yi yani hızlı olanı seçersem bir sıkıntı çıkar mı? Ekstra kargo, vergi veya vekalet gerektiren bir durum. Amazon konusunda böyle bir şey okudum sanki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten ürün bedelinin %70 i kadar gümrük ve diğer ücretler için önden alıyor senin yerine vergiyi ödüyor artarsa 2 ay sonra iade ediyor yine de hızlıyı seçme bence ardiye ücreti ekstradan alabilir

• Zaten ürün bedelinin %70 i kadar gümrük ve diğer ücretler için ekstra önden alıyor senin yerine vergiyi ödüyor artarsa 2 ay sonra iade ediyor yine de hızlıyı seçme bence ardiye ücreti ekstradan alabilir

• SORGUMEMURU S kullanıcısına yanıt
    Model olarak biraz daha düşünüp karar vereceğim. Gesrbwt, bangood vs. Hangisi ucuza gelirse

• Ben de alacağım da, en uygun indirim yılbaşına doğru yapılır ama dolar kıpırdamaya başladı o zamana kadar 5.50yi bulursa indirimin amlamı kalmaz izlemedeyim; Zonestar z5fm modelini alacağım;bu markanın hem web sitesinde döküman yazılım herşeyi var hem de parçaları aliexpress te çok...Çift extruder lı; sana da tavsiye ederim

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SORGUMEMURU -- 3 Aralık 2018; 21:18:34 >
  • Ben de alacağım da, en uygun indirim yılbaşına doğru yapılır ama dolar kıpırdamaya başladı o zamana kadar 5.50yi bulursa indirimin amlamı kalmaz izlemedeyim; Zonestar z5fm modelini alacağım;bu markanın hem web sitesinde döküman yazılım herşeyi var hem de parçaları aliexpress te çok...Çift extruder lı; sana da tavsiye ederim Gearbest biraz daha hesaplı görünüyor

• arkadaşlar paketim ukim e girdi,son olarak ptt işyerin de bekliyor gözüküyor,net biraz araştırdım herkes farklı bir şey söylüyor ,ne yapmam gerekli?

son hareketi şöyle:

4 19/11/2018 20:44:17 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı YapıldıİST.ULUSLARARASI PİM)
    5 26/11/2018 09:16:01 Gümrükten Çıktı İST.ULUSLARARASI PİM
    6 26/11/2018 09:37:41 PTT İşyerinden Çıktı PTT İşyerine Sevk Edildi İST.ULUSLARARASI PİM
    7 26/11/2018 12:17:17 PTT İşyerine Girdi Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi İSTANBUL UKİM
    8 28/11/2018 09:00:19 PTT İşyerine Geldi İSTANBUL UKİM
    9 29/11/2018 10:09:16 PTT İşyerinde Bekliyor İSTANBUL UKİ

edit:ürün tv box

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lagari Hasan Çelebi -- 3 Aralık 2018; 23:34:12 >
  • hocam yasaklı ürün sanırım. 2 ay bekletip iade ederler.

• Niye 2 ay bekletiyorlar?

• Niye 2 ay bekletiyorlar

• kargom ptt şubeye gelip tekrar kim'e gönderilmiş. gumrukten geçip şubeye gelen kargo nasıl tekrar geri gonderiliyor. laptop bataryasiydi urun.

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

• 
Sayfa: önceki 12071208120912101211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.