Şimdi Ara

Tüm Apple Modelleri Sipariş ve Stok Takip- 14 Serisi için Ön Sipariş Başladı [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.168
Cevap
98
Favori
302.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler. 15 Ekim akşamında vermiştim siparişi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 18 kasım tık yok

• Tiegro kullanıcısına yanıt

Randevular gece 12'de mi açılıyor acaba 20'si için? 12 öncesine randevu yok hiç, randevu almadanda mağazaya gitmek risk gibi. Ha bendeki şansla ben gitmeye zam gelirde :)

• nicovrobi kullanıcısına yanıt

Maalesef hocam MediaMarkt ilk gün ön sipariş veren arkadaş vardı o bile alamadım demişti geçen gün. Apple Online üzerinden sipariş vermeniz daha uygun olur. Hem zam görmezsiniz.(Dolar aldı başını gidiyor risk artıyor her geçen gün) hem de en azından dediği tarihte elinizde olur.

Ben şahsen mediamarktan sipariş verip teslim aldım diyen bir kişinin bile mesajını görmedim dediğiniz gibi herkes mağdur.Umarım iadenizi biranönce kartınıza yaparlar da yeni siparişinizi biranönce vermis olursunuz

• |DL| kullanıcısına yanıt

Şu anda iptalini gerçekleştirdim. Ürünün Apple Üzerinden alacağım. Merak ettiğim bir şey var atlayıp istanbula gitsem Apple Store da ürün bulabilir miyim? Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? En kötü mağaza açılışına giderim diye düşünüyorum.

• Chronotide kullanıcısına yanıt
    Hiç bilmiyorum valla daha önce randevu almadım

• quote:

Orijinalden alıntı: nicovrobi

Şu anda iptalini gerçekleştirdim. Ürünün Apple Üzerinden alacağım. Merak ettiğim bir şey var atlayıp istanbula gitsem Apple Store da ürün bulabilir miyim? Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? En kötü mağaza açılışına giderim diye düşünüyorum.

Hocam randevu almanız gerekiyor. Genelde 12’ye kadar az da olsa stok geliyor diyor giden arkadaşlar ama hangi modeller hangi günler oluyor onu bilmiyorum biraz şans işi galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: cutek

Ben şahsen mediamarktan sipariş verip teslim aldım diyen bir kişinin bile mesajını görmedim dediğiniz gibi herkes mağdur.Umarım iadenizi biranönce kartınıza yaparlar da yeni siparişinizi biranönce vermis olursunuz
    Hocam medialar için 3 hafta daha stok gelmeyecek kesin bilgidir

• ***RAMMSTEIN*** kullanıcısına yanıt
    Ben apple ile ikisi arasında appledan vermiştim.Hala bekleyenler grubundayım ama kafam rahat hocam

• quote:

Ben apple ile ikisi arasında appledan vermiştim.Hala bekleyenler grubundayım ama kafam rahat hocam
    Benim de 18 kasım ama hala işleniyorda bekliyor

Sabah herkes kontrol etmek için baktığında kargolanmış olarak gözükse keşke...hayaller

• quote:

Sabah herkes kontrol etmek için baktığında kargolanmış olarak gözükse keşke...hayaller
    Valla apple da iptal olayına girmezse iyi :) çok beklettiler çünkü 1 ay bekledi insanlar

umarım girmezler :) çünkü stok sorunu bizim suçumuz değil mecburen bekliyoruz ama gidip iptal ederlerse cidden mağduriyet yaşatırlar.Apple böyle bir şey yapmaz diye düşünüyorum sonuçta parasını ödemişiz

Aynı gün almışız bendede hala bir ses seda yok

• Ben media markt siparişini iptal ettim , boşu boşuna 45 gün bekledim , bunların yapacağı işe başlarım .
    Bir daha kapısından geçersem adam değilim .
    Tek kelimeyle rezillik

• Şikayet sitelerinde Apple tarafından sipariş iptallerine ilişkin şikayetler var..

https://www.sikayetvar.com/iphone/siparis-iptali

• kangalf kullanıcısına yanıt

Sipariş tarihi benim 17 EKİM. Halen hareketlilik yok :((

Tüm Apple Modelleri Sipariş ve Stok Takip- 14 Serisi için Ön Sipariş Başladı [ANA KONU]

Bu kötü oldu. Demek ki stoklar yavaşladı ve tekrar tarih aralığına ulaştık. Bekleyelim bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: okanjk

Sipariş tarihi benim 17 EKİM. Halen hareketlilik yok :((

Yüksek ihtimal pro maxlerde sorun var, prolar gönderildi

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.