Şimdi Ara

Tüm Apple Modelleri Sipariş ve Stok Takip- 14 Serisi için Ön Sipariş Başladı [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.168
Cevap
98
Favori
302.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merak etme avrupa ve amerika için de yok stok. Minimum 4 hafta gördüm 2 ülkede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Castieello kullanıcısına yanıt
    An itibariyle gönderildi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Hayırlı olsun hocam. Hazırlanıyor kısmından gönderildi kısmına 24 saat içinde geçiyor. Umarım hızlıca elinize ulaşır.

• Teknosa siparişleri hızlı yolluyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm Apple Modelleri Sipariş ve Stok Takip- 14 Serisi için Ön Sipariş Başladı [ANA KONU]

Herkes iPhone paylaşmış, iWatch da benden gelsin Tüm Apple Modelleri Sipariş ve Stok Takip- 14 Serisi için Ön Sipariş Başladı [ANA KONU] 

Sipariş tarihi: 20 Ekim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bastien -- 15 Kasım 2021; 18:52:31 >
  • ***RAMMSTEIN*** kullanıcısına yanıt
    Sizde neden bu kadar uygun görünüyor?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben de yeni farkettim :) Niye öyle hakikaten?

• FatihMehmet* kullanıcısına yanıt

şirket üzerine almıştır. kdv hariç gösterir normal

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Ben de o şekilde aldım ama öyle göstermiyor :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Az önce media markt tan aradılar iphone 13 siparişiniz tedarik uzadı işte kargoya verilince haber vereceğiz kusura bakmayın falan iyi de ben siparişi iptal etmiştim dedim efendim sistemden kem küm etti kapattık. Siparişimi iptal edeli 10 gün civarı oldu parası bile geldi

• |DL| kullanıcısına yanıt

Sağolun hocam baktım ama takip kodu bulunamadı diyor. Sabah sisteme işleyecekler sanırım

• Hayırlı olsun kaçında sipariş vermiştiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kyzaghan -- 15 Kasım 2021; 21:20:18 >
  • 13 PM 18 kasımlar yalan oldu sanırım

Bazen geç düşüyor hocam UPS biraz sıkıntılı bu konuda malum.

• İstanbulda mağaza stokları yenileniyor mu takip eden var mı? Şu günde geliyor şu saatte geliyor vb? Zorluya sabahın köründe dikilsek bi şans var mı?

• Chronotide kullanıcısına yanıt
    Bende çok düşündüm bunu hocam dün akasyayı aradım elimizde yok ne zaman gelir dedim şuan belli değil dedi

• iphone 7 yeni çıktığında yurt dışından şak diye almıştım ucuza geliyor diye. Hatırlamıyorum o zaman böyle sıra bekliyor muyduk ama şimdi gidemiyoruz da saçma sapan kargo bekliyoruz 3.5 haftadır gerçekten sinir bozucu.

• Eskiden ilk satış haftası stok sıkıntısı çekiliyordu ama o da stok sıkıntısı değilmiş, mağazalarda kuyruk oluyordu. Bu sefer mağazalara bile inmeden online bitti TR stokları...

• Her salı ve perşembe günleri Applestore mal geliyor telefoncular sandalye açıp bekliyorlar ben çalışan arkadaş indirimiyle aldığım için online almak zorundaydım yoksa telefoncularla kapışarak kapardım herhalde

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.