Şimdi Ara

Tüm Apple Modelleri Sipariş ve Stok Takip- 14 Serisi için Ön Sipariş Başladı [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.168
Cevap
98
Favori
302.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3D kullanılmaması büyük bir problem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicovrobi

Arkadaşlar Merhaba, MediaMarkt üzerinden 5 Ekim de sipariş geçtim ve halen ürün elime ulaşmadı tam tamına 1.5 ay olacak 28 iş günü olan süreçte geçti. Hiçbir müşteri hizmetleri doğru dürüst bilgi vermiyor. Sizce ürünü iptal etmeli miyim yoksa, beklemeli miyim?

İptal edin appledan alın hocam 3 hafta daha stok olmayacağı bilgisini aldım ben

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ***RAMMSTEIN*** kullanıcısına yanıt

İptal ettim fakat apple'dan ürün alamıyorum banka kartım olduğu için apple bunu kabul etmiyor nedense bu konuda da çözüm yolu bulamıyorum şu anda

• quote:

İptal ettim fakat apple'dan ürün alamıyorum banka kartım olduğu için apple bunu kabul etmiyor nedense bu konuda da çözüm yolu bulamıyorum şu anda

Hocam garanti sanal kart ile oluyor, sende yoksa bile çevrende garanti kullanan illaki vardır, o şekilde çözebilirsin

• ***RAMMSTEIN*** kullanıcısına yanıt

Hadi ya bunu öğrendiğim çok iyi oldu çok teşekkür ederim

• quote:

Hadi ya bunu öğrendiğim çok iyi oldu çok teşekkür ederim

Eğer limiti 10 binden yukarı tanımlayamazsan müşteri hizmetlerini arayın onlar yükseltir, bu konuda daha önceden o şekilde alan çok kişi oldu geçmiş yorumlarda var

• nicovrobi kullanıcısına yanıt
    Garanti hesabınız varsa sanal kart oluşturup alabilirsiniz. Eğer yoksa bir şubeye gidip Garanti hesabı oluşturun zam gelmeden derim. Forumdaki arkadaşların dediğine göre tek yol bu. Ya da kartında limiti olan tanıdık ve güvenilir birinden rica edeceksiniz.

• watrik W kullanıcısına yanıt

Öyle yapacağım, mağduriyet üstüne mağduriyet yaşıyorum bakalım ne olacak. Gerçekten telefon elime gelse inanmam büyük ihtimalle

• Sipariş tarihi 2 kasım beklemedeyiz

Tüm Apple Modelleri Sipariş ve Stok Takip- 14 Serisi için Ön Sipariş Başladı [ANA KONU]
  • Hocam sizin fiyat neden uygun görünüyor bizi bir aydınlatmadınız? :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Apple kendi sitesinden sipariş vericem ort 1 aylık bir süre veriyor.Acaba bu sürede kesin geliyormu yoksa malum siteler gibi erteleyebiliyormu ona göre sipariş vericektim.Birde kredi kartı ile direk tek olarakmı alıyor taksit falan yok dimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • köseoğlu K kullanıcısına yanıt
    sipariş verip bekleyenlerden biri de benim ama benim teslim tarihime daha var.sıkıntıdan buradaki konu mesajlarını okurken genel olarak gördüğüm hepsi vaad edilen zaman aralıgında teslim edilmiş.aksi şekilde olan var mıdır bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cutek -- 16 Kasım 2021; 20:3:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: köseoğlu

Apple kendi sitesinden sipariş vericem ort 1 aylık bir süre veriyor.Acaba bu sürede kesin geliyormu yoksa malum siteler gibi erteleyebiliyormu ona göre sipariş vericektim.Birde kredi kartı ile direk tek olarakmı alıyor taksit falan yok dimi
    Şu zamana kadar hocam Apple Online üzerinden yapılan siparişlerin hiçbirinde gecikme olmadı tarih olarak. Normal kredi kartı ile taksit imkanı maalesef yok hocam. Ticari kartlar ile mümkün oluyor. Normal müşteri olarak taksit yapılmıyor telefonlarda.

• |DL| kullanıcısına yanıt

Eklemek istedim.

Apple online alışverişte telefonda ticari karta dahi taksit yok. Geçen hafta o bilgiyi alana kadar biraz maceralar yaşadım. Şirket kartına iphone lar için taksit olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyoner -- 16 Kasım 2021; 22:12:28 >
  • spyoner S kullanıcısına yanıt

Evet ticari kart için de taksit seçenekleri çıkmıyor.

Sırf bu sorundan dolayı mobil şube üzerinden faizli olarak sonradan taksitlendirmeyle 3 taksit yaptım 300 küsür lira faiz aldılar.

• Cepteteb in 3 taksit kampanyasi vardi. Ben onun ile aldim. 3e boldu faizsiz

• Tüm Apple Modelleri Sipariş ve Stok Takip- 14 Serisi için Ön Sipariş Başladı [ANA KONU]

13 - 128 durum bu

• Benim şuana kadar gördüğüm kadarıyla teslimat tarihine göre değilde sipariş verme tarihine göre veriyorlar. Bu yüzden erken giden de var geç giden de.

• ensstn E kullanıcısına yanıt
    Bu tuhaf işte. 1-2 gün önden geliyordu ne güzel.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.