Şimdi Ara

Tüm Apple Modelleri Sipariş ve Stok Takip- 14 Serisi için Ön Sipariş Başladı [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.168
Cevap
98
Favori
302.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HB de 13 pro 128 GB var arkadaşlar bilginize.

Tüm Apple Modelleri Sipariş ve Stok Takip- 14 Serisi için Ön Sipariş Başladı [ANA KONU]

Aynısının Gri rengini de gördüm. Anında gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |DL| -- 16 Kasım 2021; 10:13:12 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Amazon’da yine kendi satıcı olarak 1400 TL fazlaya 2 adet 13 pro 512gb satıyor.

Tüm Apple Modelleri Sipariş ve Stok Takip- 14 Serisi için Ön Sipariş Başladı [ANA KONU]

• Tiegro kullanıcısına yanıt

Salı Perşembe kesin mi? :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16-23 ve 17-24 teslim gözüken arkadaşlarda da halen hareket yokmuş. 18-25 olarak en az 1 haftam var gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

16-23 ve 17-24 teslim gözüken arkadaşlarda da halen hareket yokmuş. 18-25 olarak en az 1 haftam var gibi duruyor.
    Hocam 13 pro 17-24 Kasım gönderime hazıra geçen arkadaşlar olmuş, mesaja alıntıladığım arkadaş diğer konuda yazmış. Buraya da yazarsa bilgi alışverişi daha güzel olur.

• |DL| kullanıcısına yanıt
    Ben de Apple iPhone fırsatları konusunda yazan arkadaşların bilgisini paylaştım. Yazanlardan birisi benimle aynı ürünü almış siyah iPhone 13 128gb. Pro versiyon stokları daha hızlı gidiyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

Ben de Apple iPhone fırsatları konusunda yazan arkadaşların bilgisini paylaştım. Yazanlardan birisi benimle aynı ürünü almış siyah iPhone 13 128gb. Pro versiyon stokları daha hızlı gidiyor sanırım.
    Hocam sizin sipariş iPhone 13 mü? Konuda onunla ilgili paylaşım yapmadığı için kimse sıra kimde bilmiyorum. Eğer sırayı tespit edersek önünde güncellemesini yaparım ilk mesajda.

Evet siyah düz iPhone 13 128gb
    25 ekim sipariş tarihi 18-25 kasım teslim gözüküyor.

Edit: düz iPhone 13 128gb siyah 17-24kasım teslimli arkadaşın da herhangi gelişme yokmuş.

Diğer bir arkadaş 16-23 yazmış halen ses yok ama model vb belli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Tolga -- 16 Kasım 2021; 13:1:53 >
  • Chronotide kullanıcısına yanıt
    Öyle diye hatırlıyorum mağaza açılmadan telefoncular kuyruk yapıyorlarmış alıp karaborsa fiyatına satıyormuş çalışanlar yüzlerinden tanısalarda mecbur kişi başı 2 tane satıyorlarmış gerçi salı ve perşembe günleri gelen telefon sayısı çok azmış telefoncular bile kendi aralarında kavga çıkıyormuş

• Bence bu ay net olarak 10-15 Aralığa kadar olan kısım bitirilir. Teslimatlarda bi dengesizlik var.

Karaborsacı amazon

• Arkadaşlar Merhaba, MediaMarkt üzerinden 5 Ekim de sipariş geçtim ve halen ürün elime ulaşmadı tam tamına 1.5 ay olacak 28 iş günü olan süreçte geçti. Hiçbir müşteri hizmetleri doğru dürüst bilgi vermiyor. Sizce ürünü iptal etmeli miyim yoksa, beklemeli miyim?

• Tiegro kullanıcısına yanıt

Kardeşim Zorluya uğrayıp sordu az önce. Her gün istisnasız stok geliyor ancak 12ye kadar ana baba günü oluyor bitiyor demiş mağaza çalışanı. Randevu almıştım tam 12ye, onu geri çekmek gerek :)

• nicovrobi kullanıcısına yanıt
    zam ihtmaline karşı başka kartınızda limitiniz var ise bence appledan siparis geçin hangisi önce verilirse iptal edersiniz diğerini

• Chronotide kullanıcısına yanıt
    Zorluda çalışan arkadaşım tarafından biliyorum sabah saatlerinde bimde ucuz ürün misali direk bitiyor almak için gidiyorsanız mağaza açılış saatini yakalamaya çalışın

• cutek kullanıcısına yanıt

Maalesef daha fazla limitim yok, fakat bu durum baya sinir bozmaya başladı apple en azından bir tarih veriyor. Fakat MediaMarkt sadece susuyor soruyorsunuz hiçbir şeyin cevabı yok.

İstanbul'da yaşamış olsam gidip ürünü elden teslim alamayı bile denerim ama istanbulda değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicovrobi -- 16 Kasım 2021; 14:8:26 >
  • nicovrobi kullanıcısına yanıt
    size şimdi bunu iptal edin appledan sipariş geçin desem paranızın size iade edilecegi sırada zam gelse zararda olursunuz onun için kesin bir yorum yapamıyorum.ben olsam o riski alıp iptal edip appledan siparis geçerdim.Karar sizin hocam

• Tüm Apple Modelleri Sipariş ve Stok Takip- 14 Serisi için Ön Sipariş Başladı [ANA KONU]

Çok şükür. Bu arada dün gece hiçbir gelişme yoktu, bu sabah direkt gönderildi yapmışlar :)

• kangalf kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun, sipariş tarihiniz ne zamandi ?

• cutek kullanıcısına yanıt

Yok zaten siparişi iptal edeceğim, tek merak ettiğim bir ümit aslında biri şurada ben mediamarktan ürünü aldım dese beklerim ama öyle biri maalesef yok herkes mağdur.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.