Yüzbaşı
24 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme
Toplam: 74 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba herkese iyi forumlar,

Aranıza iphone se 2020 alarak katıldım.Önceki kullandığım cihaz olan samsung s7den whatsapp yedeklerimi yüklemeye çalıştım beceremedim.Araştırmaya girdim fakat çözüm de bulamadım.Yapabilen var ise bana yardımcı olup akıl verebilir mi?

İyi akşamlar.

Herkese iyi akşamlar iyi forumlar,

12 bin lira ile 15 bin lira maximum olacak şekilde bütçem var.

Ekranım elimde mevcut.

Adobe uygulamalarını kullanıyorum bunun yanında piyasada bilinen oyunları oynamak istiyorum.

Sizce hazır sistem mi almak mantıklı yoksa kendim mi toplasam şu şartlarda bilemedim.Lütfen bana toplama şeklinde veya hazır sistem olarak öneride bulunabilir misiniz?

Şimdiden teşekkür ederim.

Herkese iyi forumlar

Konuyu nereye açmam gerektiğini anlayamadığım için buraya açtım.

Litvanyadaki bir firmadan fiziki ürünün ücreti 40 euro olacak şekilde yanında uygulamada kullanılmak üzere olan kodlarla birlikte toplam 80 euroluk ürün satın aldım.

Bugün kargo takip numarasıyla girdiğimde en son şu yazı yazıyor:

Lithuania (Yurt Disi), Send item abroad (EDI-received)

Anladığım kadarıyla ürün geri iade edildi ama bazı yerlerde okudugum kadarıyla böyle yazdıgı halde ürün gelebiliyormuş.Hiç başına böyle bir olay gelen var mı?

Şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar,

Twitter hesabımı normal kullanırken sabah kalktığımda bir anda hesabınızın özelliklerini kısıtladık kullanmak için resim doğrulama yapınız dedi,robot musun yazısı altında resim doğrulama yaptım.Bir sorun olmadan kullanmaya devam ettim 2 gün veya bir gün arayla yine aynı şey çıkmaya başladı durup dururken.Pazar günü öğlen kalktığımda aynı uyarıyı verdi girdiğimde takip edilen kısmının sıfır olduğunu gördüm.5 saat içinde geri geldi fakat etkileşim yerlerdeydi.Resmimi,bioyu,şifreyi değiştirdim.Pazar gününden beri bir sıkıntı yoktu fakat 2 saat önce durup dururken aynı robot musun ekranı tekrar geldi.Bugün 5 gün aradan sonra tekrar geldi.Bunun sebebi nedir bileniniz var mı?Bunu nasıl aşarım sinirimi bozmaya başladı,bazı kişiler bunun devamında takipçilerin siliniyor sonrada hesap gidiyor dediler.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.İyi forumlar
Merhabalar,
https://twitter.com/scrollmann kullanıcı adlı hesap benim.

Normal kullanırken sabah kalktğımda bir anda hesabınızın özelliklerini kısıtladık kullanmak için resim doğrulama yapınız dedi,robot musun yazısı altında resim doğrulama yaptım.Bir sorun olmadan kullanmaya devam ettim 2 gün veya bir gün arayla yine aynı şey çıkmaya başladı durup dururken.Pazar günü öğlen kalktığımda aynı uyarıyı verdi girdiğimde takip edilen kısmının sıfır olduğunu gördüm.5 saat içinde geri geldi fakat etkileşim yerlerdeydi.Resmimi,bioyu,şifreyi değiştirdim.Pazar gününden beri bir sıkıntı yoktu fakat 2 saat önce durup dururken aynı robot musun ekranı tekrar geldi.Bunun sebebi nedir bileniniz var mı?Bunu nasıl aşarım sinirimi bozmaya başladı,bazı kişiler bunun devamında takipçilerin siliniyor sonrada hesap gidiyor dediler.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.İyi forumlar
Yunanistan'dan 6 ay süreli 90 gün kalma izinli multi Schengen vizesi aldım. İpsaladan yunanistana giriş yaptım.5 gün yunanıstanda kaldım.1 gün bulgaristana geçip oradan tekrar yunanistana geçtim.ipsaladan tekrar yurda giriş yaptım.

Cahilliğimi mazur görün kafama birşey takıldı,internette herkes farklı şeyler söylemiş.

Ben bu vize ile mart ayının 14ünde italyaya giriş yapıp tren ucak ve otobus ıle avrupada gezip brükselden 21inde geri döneceğim.İtalyaya gidiş,pisa dan parise uçak ,paristen brüksel otobüs ve brükselden yurda dönüş biletimi aldım.

Bazıları sıkıntı olur ilk giriş ülken yunanistan olması gerek yazmış, bazıları yunanıstana giriş çıkış yapmışsın sıkıntı olmaz demiş.

Bilgi sahibi arkadaşlardan beni bilgilendirmelerini rica ediyorum.Cümle düşüklükleri için kusura bakmayın mola arasında aceleyle yazdım.

Teşekkür ederim şimdiden.
Herkese iyi günler
Torrent ile far cry primal indirdim.Kurulumunu gerçekleştirdim.Oyunu actıktan sonra oyun dosyalarınız otomatik kaydediliyor o esnada kapatmayın ekranı çıkıyor sonrasinda yüklenmiş gibi ekran degisecekken gamerprofile.xml hatasi veriyor.My games dosyasınin icerisine gamerprofile dosyasi kendim ekledim ,yonetici olarak calistirdim lakin yine ayni hatayi aliyorum.Basit bir çözümü bile olabilir ama yabancı forumlarda yada yerli forumlarda gösterilen çözümler deva olmadı.bu konular da cahilliğimi mazur görün.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Herkese iyi günler
Torrent ile far cry primal indirdim.Kurulumunu gerçekleştirdim.Oyunu actıktan sonra oyun dosyalarınız otomatik kaydediliyor o esnada kapatmayın ekranı çıkıyor sonrasinda yüklenmiş gibi ekran degisecekken resimdeki gamerprofile.xml hatasi veriyor.My games dosyasınin icerisine gamerprofile dosyasi kendim ekledim ,yonetici olarak calistirdim lakin yine ayni hatayi aliyorum.Basit bir çözümü bile olabilir ama yabancı forumlarda yada yerli forumlarda gösterilen çözümler deva olmadı.bu konular da cahilliğimi mazur görün.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Günaydın

arabaya uzaktan kumandalı korna sipariş etmiştim bugün geldi lakin nasıl bağlayacağım konusunda emin olamadım.Direk aküye bağlasam olur mu yoksa röle gerekli midir.Bağlamam konusunda yardımcı olur musunuz
iyi akşamlar

arabaya uzaktan kumandalı korna sipariş etmiştim bugün geldi lakin nasıl bağlayacağım konusunda emin olamadım.Direk aküye bağlasam olur mu yoksa röle gerekli midir
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.417
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 25.996 (Bu ay: 195)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 56 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.