Yüzbaşı
26 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 473 (Bu ay: 6)
Gönderileri
Merhabalar , US PSN açıp yeni Plus üyeliğini şimdiden alabilme durumumuz oluyor mu? Deneyenler var mı acaba? Bilgilendirebilir iseniz çok sevinirim :)
Bu ürünü almayı düşünüyorum. Sizce uygun mudur PS5 için? Önerebileceğiniz bir model var mıdır?

Bütçem 4.5K civarı

Merhabalar,

Apple TV ve Netflix uygulamalarını açamıyorum. 4K Tv’de sorun yaşamadım fakat yazlığa geldiğim için yanımda 1080P monitörümü getirmek zorunda kaldım.

1080P monitöre bağladığım zaman uygulamaları açtığım anda siyah ekran yanıp sönmeye başlıyor. Farklı HDMI ve 1080P TV ile deneme yaptım fakat sonuç aynı. Cihaz kilitleniyor bir işlem yapamıyorum. Mecburen hard reset atmak zorunda kalıyorum.

Bunun bir çözümü var mıdır?
Ön sipariş verilmeli mi yoksa bir kaç ay beklemek daha mı doğru olur? Fikir sunabilecek var ise sevinirim :)

NBA 2K22 ;
.
Merhabalar, iPhone 11 telefonumdan Remote Play uygulaması ile PS5’ime bağlanamıyorum. Dualsense bluetooth ile telefona bağlanıyor fakat PS5 bağlantısını bir türlü yapamadım.

Cihazlar aynı ağa bağlı
Aynı PSN ID ile giriş yapıldı.

Hatanın görseli aşağıdadır. Bilenler yardımcı olurlar ise sevinirim :)

PlayStation 5 Remote Play Sorun

PlayStation 5 Remote Play Sorun
Chase bank kartım var. Türkiyede mastercard kullanabilen atmlerden Sadece TL olarak çekim yapabiliyorum. Paramı döviz olarak alabileceğim atm var mı acaba?

Amerikadan aldığım Discover card ile Türkiyede alışveriş yapabiliyor muyum? Garanti ve İş Bankası atmlerinden para çekimi yapılıyormuş fakat Amazon TR vb.. sitelerden alışveriş yapmak istiyorum. Bilenler aydınlatabilir mi acaba? Teşekkürler :)

Az önce gözüme çarptı ekranın en alt kısmında Klavye Boşluk tuşunun bir kaç milim alt kısmında beyaz bir nokta, ışık hüzmesi beliriyor.

Koyu renklerde çok belli olmuyor fakat Beyaz bir sayfa vb... üzerine geldiğim zaman ciddi manada 3-4mm bir beyazlık görünüyor.

Düşme,darbe vesaire olmadı, pantolon cebi yerine hırka ve mont cebinde taşıyorum telefonumu, ekran koruyucu vesaire ile kullandım açıkçası.

Bu sorunu yaşayan var mı acaba yardım edebilir mi?

Başka telefonum olmadığı için sorunu fotoğraflayamıyorum kusuruma bakmayın...
Sürekli olarak aranıyorum. Eskiden böyle çaldır kapat şeklinde olurdu ama bu bildiğiniz reddedene kadar çalıyor. Var mı başına gelen?

Yurtdışından gelen telefonlar
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
volkswagen
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
turknet
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş
TV
Samsung 75RU7100 4K
PSN ID
PSN ID
Kulaklık - Amfi
Beats Audio
İşlemci
AMD
Anakart
Asus
Sabit Disk
Samsung
Ekran Kartı
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.098
İkinci El Bölümü Mesajları: 151
Konularının görüntülenme sayısı: 78.783 (Bu ay: 153)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 470 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.