Şimdi Ara

TTNET VDSL Upload Hızı Arttırmak Mümkün mü? MAX: 12mpbs Bana verilen 3mpbs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
12.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar ttnet vdsl kullanıyorum taahhütüm 1 ay sonra bitiyor.

Fiber altyapısı yok.

Bana verilen upload hızı 3000 kbps

Modemin içinde max desteklediği: 12000 kbps

Upload hızımı arttırmam mümkünmüdür ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsabitx -- 15 Şubat 2018; 20:27:0 >

• Hayır upload özürlü bi ülkedeyiz verdiğim paralar vergiler haram.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Hayır upload özürlü bi ülkedeyiz verdiğim paralar vergiler haram.

hocam ama 12mpbs ye kadar destekliyor çok değil 5-6 mbps olsa yeter :)
  • Valla hocam bi ara 2 mbitti 4 mbite cıkarttılar sonra durdurma kararı almışlar gizlinden ses seda yok şimdilik.
  • quote:

Valla hocam bi ara 2 mbitti 4 mbite cıkarttılar sonra durdurma kararı almışlar gizlinden ses seda yok şimdilik.

upload hızını kısıtlamak ne kadar saçmalık
  • Bizim sağlayıcılar hayatı tek indirme yönünden baktığı için ondan bizim halkta anca yere tükürüp sokakta tesbih sallayıp boş boş aval aval gökyüzüne baktığı sürece hiçbir firma kendini yormaz.
  • quote:

Bizim sağlayıcılar hayatı tek indirme yönünden baktığı için ondan bizim halkta anca yere tükürüp sokakta tesbih sallayıp boş boş aval aval gökyüzüne baktığı sürece hiçbir firma kendini yormaz.

aynen hocam haklısın. çoğunun upload hızından bile haberi yok :)
  • Vodafone fiberde 5 mbps upload veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HakanG22 H kullanıcısına yanıt
    Superonline ve Kendi altyapısı olan yerlerde fiber alınabilir superonline a göre güzel ama dsl 4 veriyorlar ama 50gb akk koymuşlar 1 mbps e düşüyor ( telekom böyle akk uygulamıyor sen ne yapıyorsun )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Superonline ve Kendi altyapısı olan yerlerde fiber alınabilir superonline a göre güzel ama dsl 4 veriyorlar ama 50gb akk koymuşlar 1 mbps e düşüyor ( telekom böyle akk uygulamıyor sen ne yapıyorsun )

Avrupa'da verdikleri upload hızına bak bide bize verdikleri hıza bak

Bunlar hiç birşey taylandda marketlerde ve havaalanlarında ücretsiz wifi ları görsen bir de

Turkiyede de verilir fakat firmalar maliyetleri düşürmek için istemiyor örnek vodafone 4 ten 1 e düşürüyor sınırsız 4 vermiyor bence telekomun hızının düşmesinin en büyük sebebi vodafone telekom akksiz 4 verirken yine bunlar rekabet kuruluna verdiler

Türkcell verdi desek türkcell in vdsl ini kullanan pek yoktur o fiyatlara

• Arkadaşlar birde 1 aya kadar taahhüt bitiyor. Sizce ttnet te kalıyım mı başka tavsiye eder misiniz

• xsabitx kullanıcısına yanıt
    TTNET altyapısından Netspeed'e geçmen daha iyi olur bence. TTNET mağduru olarak yazıyorum bunları
  • İşin komik tarafı FTTB kullananlara bile 40-50mbps upload gidiyor fakat maksimum 3-4mbps kullandırtıyorlar anlamıyorum yani o zaman sen niye koca apartmana o kabini koydun ki? Git caddeye sokağa koy madem o hızları vermeyeceksin.
  • runorunoruno kullanıcısına yanıt
    VDSL üzerinden de 50 mbps ye kadar upload verirler isteseler. FTTB yi geçtik FTTC bile gayet yeterli. Bazen kullanıcıların hat değerlerine bakıyorum. 50 mbps destekliyor.

• 2 mbit upload anamiza sovseler daha iyi

• Açık Konuşayım bu konu tam anlamıyla iss lerin elinde. Verseler mükemmel olur tabiki de niye cimriler anlamadım. Benim upload için snr margin 40 ve max. upload hızım 30 gözüküyor. Snr değerini azaltırsak upload fırlar da firmalar işte.
  • vdsl2 40 50 megabite kadar upload destekliyor tabikide saha dolabına cok yakınsanız aynı download gibi mesafe uzadıkça azalıyor fakat rahat rahat yuksek hızlarda upload almamız mumkun en azından 50 megabit download alabılen bır kullanıcı 20 megabit upload kesınlıkle alması lazım fakat turk telekom vermıyor btk bunada el atmıyor nedenıde basit sanırım para. metro internet adındaki internet ile simetrık ınternet verıyorlar fakat minimum 1000 liralardan başlıyor. istese rahat rahat upload verebilir tek sorun türkiyede türk telekom gibi bela bir şirketın olması. Almanyadaki bir kullanıcının yapmış oldugu videohttps://www.youtube.com/watch?v=IIugs2Imb7o upload hızı gayet ıyı durumda.

• 3 yazıyor ama 2 veriyorlar hocam sana da muhtemelen öyledir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.