Şimdi Ara

TurkNet Adsl'den Vdsl'e Ücretsiz Geçiş / 32-100 Mbps'e kadar Tüm hızlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
11
Favori
13.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Daha önce mevcut abonelerin Vdsl'e geçiş talepleri alınmıştı fakat geçiş işlemleri o an itibari ile yapılamamıştı.
    Süreç birimi bu yöndeki çalışmalarını tamamladı.
    Artık Çağrı Merkezini arayarak anlık olarak Vdsl'e geçiş talebinde bulunup, hemen geçiş yapabiliyorsunuz.

Mevcut müşterilerin geçişi için herhangi bir ek ücret yok. Çağrı merkezini arayarak VDSL hızı destekliyor mu kontrol ettiriyorsunuz, Evet ise,

32 Mbps den 100 mbps e kadar altyapının desteklediği maksimum hıza aynı fiyata alıyorsunuz.

Not:VDSL için VDSL modem şart.

KAMPANYA
    HIZ:32Mbps-100 Mbps arası alabildiğin hız
    Taahhüt Yok
    150 GB AKN
    Telefon hattı+1000 DK heryöne(Şİ,ŞA,GSM,UA1
    )

Hepsi 59,99 TL

(NOT: 200 GB AKN'li paket kullanan abonelerimiz için bugün tekrar bilgi veriyor olacağım)

Download/Upload hızları aşağıdaki gibidir;

32768 Mbps download -3072 Mbps Upload

35840 Mbps download -3072 Mbps Upload

51200 Mbps download-4096 Mbps Upload

76800 Mbps download-4096 Mbps Upload

102400 Mbps download-4096 Mbps Upload

Daha önce Vdsl'e geçiş yapan ve TurkNet konularına yollanan hız testlerinin bazıları;

TurkNet Adsl'den Vdsl'e Ücretsiz Geçiş / 32-100 Mbps'e kadar Tüm hızlar  TurkNet Adsl'den Vdsl'e Ücretsiz Geçiş / 32-100 Mbps'e kadar Tüm hızlar

TurkNet Adsl'den Vdsl'e Ücretsiz Geçiş / 32-100 Mbps'e kadar Tüm hızlar  TurkNet Adsl'den Vdsl'e Ücretsiz Geçiş / 32-100 Mbps'e kadar Tüm hızlar

(edit: yalnış iss hız testi ss silindi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doominsert -- 9 Ağustos 2016; 14:21:07 >

• keşke bölgemde altyapı desteklese... 2 yılı aşkın süredir turknet liyim gayet memnunum türk telekomun kablo altyapısı sorunu yüzünden yüksek hız alamıyorum başka da sorunum yok bu altyapı sorunları da ne yazıkki bölge müşteri potansiyeli odaklı olarak iyileştirme yapılıyor benim bulunduğum bölgede müşteri az olduğu içğin hiçbir zaman iyileştirme yapılmayacağını söylediler.
  • Hocam benim modem 24 Mbps hız destekliyor Şimdi para vererek modem alıcak durumda değilim.Bana 32 Mbps yerine 24 Mbps verebilirler mi? Şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • osmanhasimcan kullanıcısına yanıt
    Hocam üzgünüm, benimde elimden bir şey gelmiyor bu konuda ne yazikki
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahri1156

Hocam benim modem 24 Mbps hız destekliyor Şimdi para vererek modem alıcak durumda değilim.Bana 32 Mbps yerine 24 Mbps verebilirler mi? Şimdiden teşekkür ederim

Dostum altyapın destekliyorsa 24 Mbps hız tanımlayabiliriz. Mümkün.
  • https://siparis.vodafone.net.tr/Query/FiberAvailable
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/kapsama-haritasi/Sayfalar/default.aspx?internet

bu linklerden altyapı kontrolü yapabilirsiniz.

turktelekomun sitesinde hipernet alabilirsiniz diyordu bende eskiden . şuan bilgiye ulaşılamadı yazıyor .
    vodafone un sisteminde 111mbps diyor.
    turk telekom 16mbit alabilirsiniz diyor.
    turknet altyapınız uygun değil diyor.

turknet yetkilileri ilgileniyor sorunu çözerler umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

Daha önce Vdsl'e geçiş yapan ve TurkNet konularına yollanan hız testlerinin bazıları;

dostum sen vodafone reklamını mı yapıyorsun yoksa Türknet'in mi :D

koyduğun screenshot imajlarında en yüksek download hızının bulunduğu görselin üzerindeki İSS açıklamasında Vodafone yazıyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Allen_Bradley

quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

dostum sen vodafone reklamını mı yapıyorsun yoksa Türknet'in mi :D

koyduğun screenshot imajlarında en yüksek download hızının bulunduğu görselin üzerindeki İSS açıklamasında Vodafone yazıyor :D

Karışıklık olmustur

• Allen_Bradley kullanıcısına yanıt
    Düzeltme yapıldı.
  • iyi olmuş araya vodafonun testi girmiş kabak gibi belli olmuş bu hız sınırlaması için doominsert adlı arkadaş niye cevap yazmıyorsun veya aranmıyorum senin tarafından??
    abone yaptırıldıktan sonra benim işim bitiyor mu diyorsun?

kendi konum vdsl ve o hız değerleri ve pingler bende yok. isteyen incelesin.
    https://forum.donanimhaber.com/m_119235770/tm.htm

download ve upload da hız sınırları mevcut 35mbit hız modemimde tanımlı 28.5mbiti geçmiyor hız.

yukarıdaki speedtest sonuçlarına bakarsanız testler hep 4mbit uploadı olan yani 51mbit ve yukarısı hızlara ait
    olduğunu görürsünüz ve sonuçlar ortada.

modeminize tanımlanan hızların 3mbit aşağısı hızlara erişebilen var mı?
    diğer isslerde vodafone gibi 3 mbit bir düşüş var ama turknette 7 mbite yakın.
    yani modeminize 51200 de tanımlansa maks indirme hızınız 43mbiti aşmıyor en azından bende öyle şu an.

dün 50dk telefon konuşmasından sonra bugün sistemde bir çalışma varmış bakalım. turknet bunu düzeltebilir belli olmaz.

24576 Mbps download -3072 Mbps Upload

32768 Mbps download -3072 Mbps Upload

35840 Mbps download -3072 Mbps Upload

51200 Mbps download-4096 Mbps Upload

76800 Mbps download-4096 Mbps Upload

102400 Mbps download-4096 Mbps Upload

bu hızların 3mbit aşağısı hızlara erişebilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PowerPC -- 10 Ağustos 2016; 12:16:00 >

• şimdi aradım yine kayıt açtılar beni arayacaklarmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

https://siparis.vodafone.net.tr/Query/FiberAvailable
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/kapsama-haritasi/Sayfalar/default.aspx?internet

bu linklerden altyapı kontrolü yapabilirsiniz.

turktelekomun sitesinde hipernet alabilirsiniz diyordu bende eskiden . şuan bilgiye ulaşılamadı yazıyor .
    vodafone un sisteminde 111mbps diyor.
    turk telekom 16mbit alabilirsiniz diyor.
    turknet altyapınız uygun değil diyor.

turknet yetkilileri ilgileniyor sorunu çözerler umarım.

Az önce Turknet çözüm merkezinden aradılar
    Vdsl e geçiş işlemi tamamlanmış . Modeminiz ip aldı dediler
    76mbps hız verilmiş .
    Eve gidince hat değerlini ve hız testlerini koyarım konuya

• apartmanımda fiber olduğu halde mevcut değil dedi az önce çm

daha önce ttnet fiber olan her yerde olur dediniz dediğimde pişkin pişkin bizim olmayabilir dedi bu ne şimdi???

yetiş ya doominsert

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joe_Feyzullah -- 9 Ağustos 2016; 16:40:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joe_Feyzullah

apartmanımda fiber olduğu halde mevcut değil dedi az önce çm

daha önce ttnet fiber olan her yerde olur dediniz dediğimde pişkin pişkin bizim olmayabilir dedi bu ne şimdi???

yetiş ya doominsert

Joe_Feyzullah dostum, binada ttnet fiber mevcutsa hizmet verilemiyor, adsl/vdsl alt yapsından farklı
  • şimdi turknet müşteri hizmetleri ile görüştüm.75 mbit vdsl 2 bağlantısı destekliyor dendi.25 ağustos gibi başvuracağım.9 eylülde ttnet taahhütüm bitiyor. Turkneti deneyelim.

not:vodafone sorgulama sayfasında:99 mbit vdsl2 gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 9 Ağustos 2016; 19:21:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joe_Feyzullah

apartmanımda fiber olduğu halde mevcut değil dedi az önce çm

yetiş ya doominsert

Vodafone un sorgulama sitesinde sonuç ne gösteriyor ?

• Önleme işlemlerde binseydiler gözüküyor
    Bu mesaja eklenen görseller:

TurkNet Adsl'den Vdsl'e Ücretsiz Geçiş / 32-100 Mbps'e kadar Tüm hızlar TurkNet Adsl'den Vdsl'e Ücretsiz Geçiş / 32-100 Mbps'e kadar Tüm hızlar

• Turknet'in fiber internet paketi yok mu ? Baktım ama bilgi göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: komponentkutusu

Turknet'in fiber internet paketi yok mu ? Baktım ama bilgi göremedim.

Üstadım, İstanbul ve İzmirin belli bölgelerinde fiber hizmetimiz var.

Linktende inceleyebilirsin.

https://turk.net/sik-sorulan-sorular/fiber-internet/
  •  TurkNet Adsl'den Vdsl'e Ücretsiz Geçiş / 32-100 Mbps'e kadar Tüm hızlar

almanya

atina

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 10 Ağustos 2016; 0:00:06 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.