Şimdi Ara

TTNet tacize başladı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her türlü kişisel bilgilerimizi türlü türlü firmalarla paylaştıkları yetmedi şimdide reklamı gözümüzün içine sokmaya başladı.Her modeme reset attıktan sonra bunları göreceksek işimiz var ttnetle

TTNet tacize başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hükümran -- 12 Şubat 2013; 19:34:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

Her türlü kişisel bilgilerimizi türlü türlü firmalarla paylaştıkları yetmedi şimdide reklamı gözümüzün içine sokmaya başladı.Her modeme reset attıktan sonra bunları göreceksek işimiz var ttnetle

TTNet tacize başladı.

BTK'ya şikayet etmeyi deneyin. Bu yaptıkları açıkça iletişim hakkını engellemedir. Kimse reklam izlemeye mecbur değil.

• ttnetten ben kurtuldum adamların her işi ters arkadaş BTK'ya şikayet etmeyi deneyebilirsiniz arkadaşın dediği gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarik0618 -- 12 Şubat 2013; 21:13:38 >
  • etc.host dosyasına

bilgi.ttnet.com.tr 127.0.0.1

yap taciz edilmezsin.
  • İnternet bankacılığından önemli bir işlem yapmak üzereyken çıktı daha ne olsun!
  • Ben interneti resetleyince genelde borç durumları geliyor fakat bu reklamları hiç görmedim.Size önerim önemli işlerinizi yaparken chrome kurup daha sonra eklenti alarak A D B L O C K kurun derim böylesi tip reklamlara engel oluyor direk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 14 Şubat 2013; 12:29:44 >
  • şikayet edebilirsiniz bu firmayı
  • Süper can ney len, adam akıllı bir reklam çıkarsalar neyse.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.