Şimdi Ara

TTNET 100 gb akn 60 tl yapma formulü (Taahhütü bitenler için)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.413
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim taahhütüm bitmişti ve sıcak fırsatlarda Türknet 150 gb akn taahhütsüz kampanyasını görmüştüm ve TTNET i iptal ettirip Türknete geçtim ama ttnet iptal ettikten sonra 15 gün boyunca internetim gelmedi baya bi problemler yaşadım sonunda tekrardan ttnete 100 gb akn 59-60 tl ye geçiş yaptım olaylar şöyle gelişti;

(Taahhütüm bittikten sonra)
    1. Önce Türk Telekoma gidip ıslak imzalı iptal ettirdim (iptal için gerekli)
    2. Türknete başvuru yaptım (Bu gerekli değil tabi :)
    3. Telekomdan arıyorlar hemen 2-3 gün içinde..işte burda can alıcı soruyu soruyorlar neden iptal etmek istiyorsunuz
    sizde damardan girip "aga bu akn dalga motoru yetmiyor bea" diyorsunuz tabi şive değişik olabilir
    hatta hemen şu karşı caddede türknet diye bir yer açılmış 150 gb dağıtıyor deyince zaten dayanamayıp hemen 100 gb veriyorlar

sanmam ama eğer olurda diretirlerse tanıdıklarım 100 gb 60TL kullanıyor derseniz kesin verirler
    Bu arada 1 yıl taahhüt olduğunuda söyleyeyim ve yalın internet olur tarife bilginiz olsun..İnşallah birilerinin işine yarar

• Aynı pakete 1 yıl 69 a anlaştım hocam dün ya sırf internet kesilmesin ıslak imza vs ugrasılmasın diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paylaştığın şeye bak ya.. sanki herkesin aynı olacakmış öyle oluyormuş gibi anlatıyor bu aklınıza hiç gelmedi mi?
    bir sürü kişi tt den geçti kimseye olmadı size oldu diye herkese olmaz olamaz..

25 akk için o şekil yapacaktınız bari, müdürlüğe gidip kapatmak istiyorum akk yetmiyor deseydiniz yine verirlerdi...

Millet artık uyanmış tt den +1000 dk veriyor ve sizden 50 akk fazla, yine millet bunlar için geçiyor 25 akk için kimse kurulu düzenini bozmaz..

• Yeni değil yıllardır yapılıyor İkna Kampanyaları.
  • Bahsettiginiz yalin internet degil mi her sey dahil 60 tl?

• İkna ile 49tl 24m/75g olarak kullanıyorum + 16 lira tele veriyorum onda da 500dk var her ay.
    Taahhüt varken bile ön iptal talebi oluşturun sizi arayıp normalden daha ucuz bir paket tavsiye ediyorlar. Ben taahüt varken yaptım taahhüt tekrar 24 ay olarak başladı fakat.
  • ibo3182 kullanıcısına yanıt
    valla benim torpilim tanıdığım veya dayım yok telekomda ! neden vermesinmiş? ayrıca müdürlükte hiç diretmeden alıyorlar iptal başvurusunu, ha isteyen deneyedebilir olsa ne ala ama müdürlükte hiç tahmin etmiyorum vereceklerini..

25 akn hiçte azımsanacak rakam belki 1 hafta hızlı internet demek..?

ayrıca bu kızgınlık neden arkadaşım relax ol rahatla biraz hiçbiri babamızın şirketi değil (en azından kendim için)veya çalışanıda değiliz ttnette kalmak isteyen için azda olsa bi avantajı paylaşayım dedim sadece
  • ernaltnts kullanıcısına yanıt
    evet yalın hocam
  • bende geçen sene forumda herkesin gidip merkez telekomdan geçtiği ikna paketini kullanıyorum 9 ay taahhüt kaldı. sabit telefon her yöne 250 dakika + tivibu ev + wep + 16gb 75 adkn 74tl ye kullanıyorum. yeri gelmişken akn yede isyanımı edeyim. bu adil kotayı koyanlar beyinsiz ya. 100 150 gb verse dolmasın diye düzgün kullanacaz. 10 15 günde akn bitiyor. ondan sonra tivibu web açık evde geziyorum pc yi kapatmıyorum 300gb ye yaslıyorum. 100 150 verse ay sonuna kadar idare ederiz. salak lan bunlar.
  • bana da 50 mb hız, akk olarak 200gb için 69 tl teklif ettiler, ben kabul etmedim, burdaki arkadaşların aklında olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ereli63

valla benim torpilim tanıdığım veya dayım yok telekomda ! neden vermesinmiş? ayrıca müdürlükte hiç diretmeden alıyorlar iptal başvurusunu, ha isteyen deneyedebilir olsa ne ala ama müdürlükte hiç tahmin etmiyorum vereceklerini..

25 akn hiçte azımsanacak rakam belki 1 hafta hızlı internet demek..?

ayrıca bu kızgınlık neden arkadaşım relax ol rahatla biraz hiçbiri babamızın şirketi değil (en azından kendim için)veya çalışanıda değiliz ttnette kalmak isteyen için azda olsa bi avantajı paylaşayım dedim sadece

akşama kadar bakıyorum böyle saçma sapan konular açılıyor.. ufacık bişi sıcak fırsat sayıyorlar..
    en büyük bilendiğim konuda kendilrinin bir şekilde şans ile vb. aldığı indirimi herkesin he deyip hemen alabileceğini sanmaları.. bu şeklide bir dünya konu açılır..
    sizin bu yazdığınız %1 i geçmez.. diğer arkadaşların hemen kapanmış sizinde şansınıza gelmiş kapanmamış geri dönüş olmuş almışsınız..

bn tt savunmuyorum zaten 12 günde yaptılar anca arızayı avea yı aldıktan sonra bozdular iyice.. taahhüt bitsin iyi bir kampanya denklersem bende çıkıcam bnmde babamın malı değil parasını alıyor takır takır

• quote:

Orijinalden alıntı: osman13

bana da 50 mb hız, akk olarak 200gb için 69 tl teklif ettiler, ben kabul etmedim, burdaki arkadaşların aklında olsun.

hocam ben bir kaç önce yalın 32 mbit 100gb vermişlerdi yalın. bu teklif yalın mı istanbul için mi bu teklifi yaptılar ?.

• quote:

Orijinalden alıntı: osman13

bana da 50 mb hız, akk olarak 200gb için 69 tl teklif ettiler, ben kabul etmedim, burdaki arkadaşların aklında olsun.

Çok iyi teklif almişsınız şuan bu tarife 103 lira eskiden 86 lira idi, bana 86 bile teklif etseler hemen kabûl ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

bende geçen sene forumda herkesin gidip merkez telekomdan geçtiği ikna paketini kullanıyorum 9 ay taahhüt kaldı. sabit telefon her yöne 250 dakika + tivibu ev + wep + 16gb 75 adkn 74tl ye kullanıyorum. yeri gelmişken akn yede isyanımı edeyim. bu adil kotayı koyanlar beyinsiz ya. 100 150 gb verse dolmasın diye düzgün kullanacaz. 10 15 günde akn bitiyor. ondan sonra tivibu web açık evde geziyorum pc yi kapatmıyorum 300gb ye yaslıyorum. 100 150 verse ay sonuna kadar idare ederiz. salak lan bunlar.

Akk olmadan herkesin verilereini nasıl analiz edecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

İkna ile 49tl 24m/75g olarak kullanıyorum + 16 lira tele veriyorum onda da 500dk var her ay.
    Taahhüt varken bile ön iptal talebi oluşturun sizi arayıp normalden daha ucuz bir paket tavsiye ediyorlar. Ben taahüt varken yaptım taahhüt tekrar 24 ay olarak başladı fakat.

Hocam on iptal talebini telefondan mi oluşturuyoruz? Benim 11 ay taahüt kaldı ama 6 aya yakın interneti dondurdum son 6 ay fatura yuksek gelecek...o kısım için indirim alabilir miyim?

• TTNetin Allah belasını versin.

uydunete geçtim 24mbit internet geldi.

Ttnetteyken 3-5 mbitti hizimiz.

Uyduya gecin ugrasmayin yalanci firmalarla

• ttnet geçen ay taahhüt yeniledim 24 mgbit 75 GB akk bilinçli bir durum mu hız testi download 17 mgbit . upload 1.5 gel görki kağnı hızında bağlanıyor bu sorunu nasıl çözebiliriz. herhangi bir siteyi açmakta o kadar zorlanıyor ki illallah dedirtti bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone 75 liraya 240gb akn 100mbit hız

• Türktelekom ilçe müdürlüğüne iptal için gittiğimizde bize 50 gb akn 16mbit hızı 39 TL den ve 500 dk heryöne telefonu 10 TL den vermişlerdi 2 sene taahüt ile
  • Benim ttnet taahhütüm bitti, fiber kullanıcıyım 20mbit 75akk ttnet alo var, 59+10 alo ile uzatabiliyoruz dedi telefonda müşteri hizmetleri. Ön iptal oluşturun dedim dönen olmadı. Bu ay fatura anlaşmasız olduğu icin 84 geldi. Ne yapacağım bilmiyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.