Şimdi Ara

TT UPLOAD İÇİN #UploadHızıArtırılsın [CANLI YAYIN YAPILDI] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
658
Cevap
9
Favori
718.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
836 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mail atanlardan Allah razı olsun demek düşer atmayanında canı sağolsun.
  • Ben de mailimi gönderdim. Konuyu uplamayı ve mail göndermeyi unutmayalım.
  • Mailler atıldı. Tek korkum alt yapı yetersiz zaten herkesin upload hızını dusurmeseler bari..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Sol yer yer kapasite artırımına gidecektir bu büyük bir sorun değil.
    Pek tabi değil çok şükür komple gitmiyor en azından şu dönemde herkes eve kapanmış durumda. Ama belirtmekte yarar var yine de hızlar arttı ama stabilite düştü. Düşük hızlardaki arkadaşları pek etkilemedi belki ama hali hazırda 100 mbit kullanıcısı tarafım ile biraz sizden aldık genele yaydık gibi bir konuşma geçti müşteri hizmetleri ile aramızda.

• Ben Mesut'tan bu konu hakkında bir aksiyon beklemiyorum açıkcası. Adam biz AKK kaldırılsın diye yırtınırken resmen operatörden daha beter savunuyordu AKK'yi yok şöyle böyle diye bahaneler sunuyordu. Kraldan daha çok kralcı anlayacağınız Mesut. Neyse ben mail gönderdim bahsettiğiniz kişilere, yıllardır bu upload konusunda sürekli yükseltilmesi için elimden geleni yapıyorum. Umarım bir an önce Upload hızları artırılır.
  • altuntepe2 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.Geçmiş geçmişte kaldı önemli olan hatalardan ders cikarmamızdır.
  • Kablonet'tede bi şeyler yapmak lazım
  • Aslında kablonet/Türksat/uydunet abone sayısı ve altyapısı belli neden veremiyor parayla satıyor anlamış değilim sanırım docsis 3.0 dan dolayı docsis 3.1'e geçerse rahatlar.Son zamanlarda fiber olarak hizmet veriyor sanırsam.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    TT kendi bakır/fiber altyapsıında böyle bir radikal değişikliğe gitmeyeceği,tenezzül bile etmeyeceği görüşümü dile getirmiştim aslında.Bu noktada TT'yi ancak alternatifler harekete geçirebilir,buda tabi milyonlar kaybetmesi karşılığında :)

12mbit-85tl şuanda ucuzmu acaba? 150tl olmasından mı korkuyoruz?

Paylaşımın için teşekkürler @NitroNos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkkkkan -- 8 Nisan 2020; 23:59:37 >
  • Destek verelim arkadaşlar. AKK mevzusunda olduğu gibi destek verelim ki sesimizi duysunlar.
  • Keşke aynı hassasiyeti fiber internetin her eve ulaşması içinde gösterseniz. ADSL kullanıcıları (ki bu mevcut abonelerin tahminimce en az yarısı) ne yapsın upload hızını? 1 Mbps ile uzaktan eğitim mümkün mü sizce?
  • Destek!! Öyle reklam çekmeyle olmuyor, müşteriler kalite sorunu yaşıyor.

Çağ dışı internet hızları ve yüksek fiyatlarla bir yere varılmaz.

• TürkTelekom üyeliğim yok fakat bende atacağım,ahahhaa başka şeylerde eklersem sorun olmaz herhalde...

sizin söylediğiniz gibi,

quote:

Donanımhaber'e rakip donanım sitesi bile bu soruları Türk Telekom yetkililerine yöneltirken Mesut Çevik , Erdi Özüağ , Burak Şolt , Ekrem Ç. , Yusuf Akbaş ve diğer editörler neden sesimizi Türk Telekom'a iletmiyorsunuz anlamıyorum.

sadece bu soruya ADAM gibi cevap vermesi gerekli olduğunu artık yine herkes görüyor,
    bu gibi şirketler arasındaki anlaşmalardan ötürü kazandığı ücretler ile güzelliklerine güzellik katmak için saç ektirmesini biliyorlarsa bize de bu ellerinde bulunan yetkin iletişim becerilerini sadece insani hak olarak gördüğümüz internet hizmetini alırken yaşadığımız arızaları yüzünü dönüp anlataması görevdir.!

saygılar dostum..

• Bilmeyenler için upload:100 mbps indirme hızı yapabilmek için 4 mbps yükleme hızına ihtiyaç duyarsınız.

İndirme de yapsanız yükleme hızına muhtaçsınız herhangi WhatsApp görüntülü görüşmede yada dosya yükleme de çok önem arz ediyor.

Evinizde 3-4 kişi ve fazlası aktif olarak interneti kullanıyorsa upload hızı yetersiz bile kalabilir buna bağlı online oyunlarda ping yükselmesine yol açar.
  • Boş beleş para almayı biraksinlarda alt yapıyı yenilesinler. Reklamla verdikleri internetin alakası yok

• Hepsine mail gönderildi

• TT UPLOAD İÇİN #UploadHızıArtırılsın [CANLI YAYIN YAPILDI]
  • İnşallah herkesin upload 20Mbps seviyelerine çıkar. Çünkü bu download kadar büyük bir ihtiyaç. E-postalar gönderildi.
  • E-postalar gönderildi, twitter dan mesaj atıldı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.