Şimdi Ara

TT UPLOAD İÇİN #UploadHızıArtırılsın [CANLI YAYIN YAPILDI] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
658
Cevap
9
Favori
718.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
836 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnşallah hayırlı bir sonuç çıkar diyeceğim fakat sizce Turk telekom bunu yapar mı?

Benim evimdeki 8 mpbs internet şuan 5-6 mpbsi zor görüyor upload desen 0.1
    Bu ülkede internet zulüm. Vallahi billahi zulüm.
  • Up

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • "Kotaları kaldırıyoruz haydiii destek" gibi olmasın bu da??
    Upload veren telekom, faturalara 20 tl zam yaparsa şaşırmayın. Ki kotalar kalktığında tarifelere neler yaptığını görmüştük.
  • TT için boşa kürek çekmek açıkçası,superonline altyapısında alterntif hizmet veren firmaları zorlayalım bence.millenicom sol fiber üzerinde upload hızını arttırabilir.
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 19 Temmuz 2020; 13:57:47 >
  • Bunlar sahtekar bunlar anca para almaya baksın. İnsanların cebinden sömürsün.

5 yıldır oturduğum bölgeye 16'dan fazla hız veremediler. 24 kullandım 2 sene onuda elimden aldılar sistem artık kaldırmıyor diye. 16 adsl e döndüm.

Beş para etmez bir firma.
  • Bu açgözlü heriflerden pek birşey beklememek gerekir...
  • Türkiye şartlarında hayalden öteye geçemeyecek bir istek. Geçen ay internet kalitesini arttırın diye genel müdürlüğe gittiğimde, kaliteli hizmet için metro internet almanız gerek dediler:) Kaliteden kastım ping, paket kaybı vs...

• furkkkkan F kullanıcısına yanıt
    Her yerde maalesef SOL'un fiberi yok.

Susarsak sesimizi çıkarmazsak daha çok para isterler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone fiberde de aynı şekilde 4mbps civarında hızlar görülebiliyor ancak, zoom üzerinden ders anlatan hocalarımızı donuk donuk izleyebiliyoruz
    Not: hız 20 Mbps seviyesine çıkarıldı Vodafone tarafından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carpocalypso -- 23 Nisan 2020; 20:58:31 >
  • Sanki daha dogru durust Download hizlarina ulastikta upload kaldi !

• Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız ama Türkcell 1.5 milyon fiber abonesine bunu ücretsiz sağlıyor.Neden hakkımızı aramayalim ki.

Adsl mi kullanıyorsunuz?
  • AKN ya kaldırılsın.. Ya da yüksek download hızlarında geri gelsin.. Bu da ekleyin maillere! AKN güya tümden kaldırılacaktı, 4 mbps ile AKN li internet kullanıyok..
  • RElS kullanıcısına yanıt
    Akn sadece 1 pakette var oda internetsiz ev kalmasın btk tek ona karismadi.

BTK'ya AKN şikayetinizi iletebilirsiniz.
  • Upload diyorsunuz ne güzel söylüyorsunuz la biz bir yıldır internet baglatamiyoruz :(

• Uzun yıllardır SOL kullanıcısı biri olarak öncelikle forumda konusunu görünce test ettim evet upload hızları arttırılmış 20 mbit gözüküyor. Ancak şunu belirtmeliyim ki son 1 haftadır bağlantı hızım hiç stabil değil. Salgın öncesi 90-100 mbit aralığında değişen download hızım son 1 haftadır yer yer 20-30 mbit değerlerine düşmekte. Özellikle gece saatlerinde bu problemle karşılaşıyorum. Az önce yaptığım telefon görüşmesinde de SOL bu durumu onayladı. Yani sanılmasın ki hızlar arttı SOL kullanıcıları bir sorun yaşamıyor. Buyrun son yarım saatte yaptığım testler.

TT UPLOAD İÇİN #UploadHızıArtırılsın [CANLI YAYIN YAPILDI]

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Turknet Vdsl kullaniyorum, sozde 75 mbps hiz aliyoruz ama ozelliklede aksamlari hiz 2-3 mbpsye kadar dusuyor, hatta kopuyor, sorun var diyincede bizde sorun yok diyorlar ?
    Sonrada kabloyu degistirin modemi degistirin vs. kandirmacalarla bizi masarafada sokuyorlar ! bence tum operatorler insanlari dolandirma ve kandirma zihniyetinden kurtulmadan hicbirsey duzelemez !

• 10 mbps hızı "fiber" diye satıp keriz silkelemeye çalışan firmaya hızımızı 2 katına çıkarın, upload'ı 20mbps'e diye mail atmak

Güzel hayal. 5e çıkarın deseniz 2022 sonunda çıkaracağız derler. Daha türknet millenicom vb firmalar çıkmasaydı 100gb 200gb kotayla 24 ay taahhüt satıyor olurlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 58zara -- 8 Nisan 2020; 23:42:13 >
  • nofear_61 kullanıcısına yanıt
    Sol yer yer kapasite artırımına gidecektir bu büyük bir sorun değil.
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Turknet konusuna girmeyelim daha müşteri hizmetleri yok.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.