Şimdi Ara

TT UPLOAD İÇİN #UploadHızıArtırılsın [CANLI YAYIN YAPILDI] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
658
Cevap
9
Favori
718.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
836 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • upload hızının artmasının hiç bir maliyeti yok.sırf gıcıklığına engelleme yapıyorlar ben bu telekomun ciğerini bilirim.
  • Upload aynen.tek problem o çünkü

Turk Telekom Arıza Mesajı: islemKodu:400202 Mesaj:GENEL HATA kaynakMesaj:Genel Arıza: arıza önkontrol.2020041100072380609 nolu genel kesinti çalışması nedeniyle tahmini "2020-04-11-02:33" - "2020-04-13-02:33" zaman aralığında hizmet verilemeyecektir(NE KESIK

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu sahibinin emeğine sağlık böyle faydalı konuları görmek güzel

• Yakın zamanda bu ve bunun daha üstü hızları görmek umudu ile :)
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    Eninde sonunda yükseltecekler upload hızlarının standart en az 20 mbit olması gerek.
  • Antlion A kullanıcısına yanıt
    Mantıklı bir açıklama
  • abbasbj A kullanıcısına yanıt
    hocam millenicom bazı yerlerde Superonline altyapısını da kullanabiliyor evet en büyük sorun altyapının TT'ye ait olması ama bunun nedenlerinden birisi de insanların hala ama hala TT'yi kullanmasıdır... insanlar TT yerine milleni turknet superonline gibi operatörlere geçse bu operatörlerde kendilerine ait altyapı döşerlerdi
  • Ekin musk şu işi başarsın da uzaydan bağlanalım internete uğraşmayalım şunlarla ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O 3 MBps upload göremeyen adsl aboneleri var santral uzak olduğu için

• Bakalım Starlink 1 gbps interneti sağladığında ne yapacaksınız Türkiye ISS'leri!

• Herkesin evde çalıştığı bir ortamda iss lerin upload konusunda iyileştirme yapmaları kaçınılmaz... Bu yüzden önümüzdeki haftalar ya da aylarda upload hızları yükseltilir kanımca...

• Yükseltsin bi zahmet tt net

• TTnet yapsada bizdelere ondan alt yapı hizmeti alan Millenicom gibi firmalarda yapsa artık .
  • Destekliyorum
    Konu sahibin eline sağlık
  • "Bilmeyenler için upload:100 mbps indirme hızı yapabilmek için 4 mbps yükleme hızına ihtiyaç duyarsınız."

Bende 100 ile indirme yaparken upload 1.5mbps'i geçmiyor? Nereden aldınız bu 4 bilgisini öğrenebilir miyim?

TT UPLOAD İÇİN #UploadHızıArtırılsın [CANLI YAYIN YAPILDI]
  • quote:

Orijinalden alıntı: power-pc

upload hızının artmasının hiç bir maliyeti yok.sırf gıcıklığına engelleme yapıyorlar ben bu telekomun ciğerini bilirim.
    https://www.youtube.com/watch?v=LCpaRR96R2M

izleyin, herşeyden para istemek için yükseltmiyoruz gibi bişeyler diyor sayın müdür bu videoda.
  • Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    100 Mbps indirme yaparken upload'ı dengesiz alıyor bu sebeple 2.5 mbps ile 4 mbps arası bir veri alabiliyor.Sabit 4 mbps upload yada sabit 1.5 mbps upload kesinlikle yapmayacaktır.

TT UPLOAD İÇİN #UploadHızıArtırılsın [CANLI YAYIN YAPILDI]
  • Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    Bu indirdiğiniz siteye göre değişebiliyor sebebini teknik olarak açıklayacak bilgiye sahip değilim ama ben 100 megabitle indirirken 4 megabit yükleme yaptığına çok kez şahit oldum, görev çubuğunda netspeed monitor kullanıyorum her an hızı takip ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.