Şimdi Ara

TT UPLOAD İÇİN #UploadHızıArtırılsın [CANLI YAYIN YAPILDI] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
658
Cevap
9
Favori
718.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
836 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok güzel. Olacak 4mbps tarifeler 200 lira şimdi izleyin görün.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Milletvekili çözüm değil.

Ulusal basında yer alması lazım.
    Toplumsal beklenti olması lazım.
    Külliyenin görmesi lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Tanıdığa gerek yokki hepsi sosyal medya kullanıyor.Mesela muhalefet partiden en başlarda kim varsa chp de özgür özel veya iyi partiden biri yada milli eğitim bakanıda olabilir çünkü bu konı milli eğitim bakanınıda ilgilendirir evde internetten ders alan 3 4 kişi olursa upluad yetmiyor türkcellde bu amaçla yükseltti yanlış bilmiyorsam.

• Türkiye altyapısı 20 uploadı paşalar gibi kaldırabilecekken bu konuda hiçbir şey yapılmıyor. Ha yaparlar mı yaparlar ama bu sefer 200-300 TL'lere kullanırız interneti.
  • Biz Türknetliler olarak ne yapacagiz ? Türk telekom altyapısı kullaniyoruz.
  • tt bilmediğimiz bir yer mi sanki. alt yapımız yetersiz der sıyrılır işin içinden.
  • Mesut Çevik ve Erdi'nin canlı yayını dinledim. Operatörler endişelenmiş upload konusunda. Hakkınızı aramaya devam edin diyor özet olarak.
  • Daha 4 megabit interneti zar zor veriyorlar şu tvlere verdikleri reklam parasiyla altyapi calismalarina gitselerdi bu rakamları konuşmuyorduk. Devlet elini çektikten sonra maalesefki biz söyleyip yine biz dinliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogulcanbb

Mesut Çevik ve Erdi'nin canlı yayını dinledim. Operatörler endişelenmiş upload konusunda. Hakkınızı aramaya devam edin diyor özet olarak.
    Biz müşteriyiz, koyun değiliz, romanya bile uçtu gitti hız konusunda, alt yapıya gereken özeni göstermede 10 yıl geç kaldılar. BTK'ya talepleri iletelim, yaptırım gücü onlarda. Buyrun twittera #UploadHızıArtırılsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurakLEE -- 10 Nisan 2020; 23:40:9 >
  • Türk Telekom internet kullanan/kullanmayan ne kadar abone varsa Türk Telekom'a baskı yapmalı.TT altyapısı üzerinden hizmet veren firmalar TT'nin alacağı karara göre hareket ediyorlar. Hedefimiz TT olmalı.
  • Ben süperonline vdsl kullanıyorum hangi durumda benim hızım yükselir
  • ASüheyl A kullanıcısına yanıt
    TT VDSL/Fiber müşterilerinin upload hızını yükselirse sizinki de yükselir.

• parayla satacaklar upload yuksek olan paketleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün iss ceoları çıkacak video çekecek topu TT 'ye atacak o zaman anca ses çıkar.
  • bakalım şimdi yarın yasak geldi internetlerin kullanımı çok fazla olacak çökmez inşallah yarın
    herkes görüntülü konuşmayla işini yapmaya çalışırsa mecburen upload hızlarını yükseltecekler çok fazla sayıda şikayet alırlar.
  • 20 mbit upload üzerine isteyen ücret ödesin, bize 20 kafi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurakLEE -- 11 Nisan 2020; 0:10:3 >
  • Uploud artsın

• Destek verelim arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.