Şimdi Ara

TT UPLOAD İÇİN #UploadHızıArtırılsın [CANLI YAYIN YAPILDI] (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
658
Cevap
9
Favori
718.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
836 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. videoyu izlerseniz Millenicom Alper bey şöyle diyor " hız artışı vs, upload artışı talep ettik, turktelekomu zor ikna ettik, bu kez de diğer ISS'ler buna karşı çıktılar şok oldum"diyor.

1-Upload hızı neden artmıyor, TurkNet Genel Müdürü Cem Çelebiler'in videosu :https://www.youtube.com/watch?v=LCpaRR96R2M

2-Millenicom Alper bey'in upload ve hızlarla ilgili açıklaması (ilk 30 dk içinde)https://www.youtube.com/watch?v=LQoE7KYXdHM

3-10 Nisan 2020 tarihli Melih Çevik videosuhttps://www.youtube.com/watch?v=Yh9Bmigv40M&t=1783s

Özetle tüm videoları izledim, sizde izleyin. Tüm ISS'lerin "neden daha fazla hız (download/upload) verelim ki" biz zaten fazlasıyla güzel paralar kazanıyoruz mantığı olduğunu videoları izleyince sizde anlayacaksınız.

Bu yüzden BTK ve Turktelekoma a karşı tüm firmalara (Türknet;Vodafonenet,kablonet,SUPERONLINE,Millenicom vs.) talep baskısı yapmamız şart. Twitterdan BTK ve Turktelekom'u etiketleyerek Twitter etkinliğimize destek verin. Küçük hızlara fahiş fiyatlar ödemekten kurtulalım.

Özetle Upload yükselmesini istemeyen diğer firmaların (Türknet;Vodafonenet,kablonet,SUPERONLINE vs.) müşterilerinin buna ilişkin baskı ve talep kurması şart! Video girişinde bundan bahsediliyor ! 20 mbit upload en az gereken değerdir. 20 mbit üzeri upload isteyenlere makul ücretlerle seçenek sunulabilsin. Yoksa bu hızlara daha çok para ödemeye, dizlerimizi dövmeye devam edeceğiz.

TT UPLOAD İÇİN #UploadHızıArtırılsın etkinliğine BTK, Turktelekom, Turknet, Vodafonenet, kablonet firmalarını etiketlemek suretiyle destek vermeniz şart.https://twitter.com/hashtag/UploadH%C4%B1z%C4%B1Art%C4%B1r%C4%B1ls%C4%B1n

#UploadHızıArtırılsın Upload hızları yetersiz. Retweet edelim.

@TurkTelekom @VodafoneTR @TurkNet @BTKgovtr @UABakanligi @krc_ysf @BTKbasin @umitonaltr @kablonet @TRSUPERONLINE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurakLEE -- 11 Nisan 2020; 14:6:2 >

• Cem çelebir görüp konudan soğudum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • speed test hatalı ölçüm yapıyor gibi

TTNet 100 MBps ye kadar

TT UPLOAD İÇİN #UploadHızıArtırılsın [CANLI YAYIN YAPILDI]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 11 Nisan 2020; 13:27:47 >

• smart0201 kullanıcısına yanıt
    Frankfurt yada Amsterdam'a bir speedtest yapar mısın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 123sen 1 kullanıcısına yanıt
    Tekrar tekrar göndermeyin.
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    modem şifresini unutdum

oyun indiriyorum bence 4 MBps gine speed test hatası bana kalırsa

Modem arayüzüne girebiliyor musunuz, oradan baktınız mı hızları ne durumda diye.
  • cengizps3 C kullanıcısına yanıt
    modem şifresini unutdum kim reset atacak
    modem yan komşu da duruyor benim altyapı yoktu

hız stabil değil zaten müşteri hizmet sistem güncellemesi yapıyoruz diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 11 Nisan 2020; 14:32:20 >

Sistem güncellemesi bitmez inşallah :)

acaba dolapta telefon port yoktu acaba dolap filan değişiyorlar ki ? gidip bakayım
  • Hocam, Turktelekom 100mpbs paketinimi kullanıyorusunz. Bir de Fiber bağlantı mı Hiper bağlantı mı.
  • cengizps3 C kullanıcısına yanıt
    fibernet diye sattılar vdsl

• Upload hızını yükseltin dedikçe benim download hızım düşmüş 22 23 ü görüyordum 15 e düşmüş

• Deneme yapılıyor sanırım upload / download ayarı için. Ayrıca fiyatlar içinde tepki gösterelim.
  • Bende twit attım bakalım 😂

• TT UPLOAD İÇİN #UploadHızıArtırılsın [CANLI YAYIN YAPILDI]

nperf.com ile test edin...
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.