Şimdi Ara

TT PRİME'LA TANIŞ 10 GB TARİFESİ (39 TL) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
453
Cevap
6
Favori
40.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serseri441907

Arkadaşlar prime tarifesine geçmeyi düşünüyorum faturalarınız sabit geliyormu mh aylık 40.64 tl gelecek dedi

Pm Attım bakarmısın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar prime tarifesine geçmeyi düşünüyorum faturalarınız sabit geliyormu mh aylık 40.64 tl gelecek dedi

39 TL paket ücretine 1,5 ila 2 TL arası telsiz kullanım vergisi taksidi mi ne bir bedel var o ekleniyor. Dediğiniz gibi 41 TL civarına geliyor fatura. İlave hizmet filan kullanmazsanız ve lkotalarınızı aşmazsanız tabi ki.
  • puntoyel kullanıcısına yanıt
    Hocam damga vergisi varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl 2017 nerdeyse 18 gelecek halen 10 GB ?? Yetmiyor kardeşim yetmiyorrr....yap şunu 100GB ya rahat rahat video izleyelim...

• quote:

Hocam damga vergisi varmı

kesin o da vardır. Zaten ödeyeceğin para içindeki vergileri bi çıksak paket ücreti 15 20 TL ye iner herhalde. Onu da ödeyelim nolcak koyar mı bize.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Yıl 2017 nerdeyse 18 gelecek halen 10 GB ?? Yetmiyor kardeşim yetmiyorrr....yap şunu 100GB ya rahat rahat video izleyelim...

100 GB 10000 dk 10000 SMS --> 200 TL diye kampanya olsa olur mu? Alırmısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puntoyel -- 26 Eylül 2017; 18:25:21 >
    Yok artık ne yaptın sen..O kadar da değil...

• quote:

Yok artık ne yaptın sen..O kadar da değil...

39 TL ye bukadar oluyor demek ki. :)

valla bilmem ama yetmiyor..Youtube sömürüyor ; 144p izleye izleye gözler gidecek

Vodafone pass video varmış 18₺ 'ye kotadan yemiyormuş "Bir deneyecem bakalım..

• quote:

valla bilmem ama yetmiyor..Youtube sömürüyor ; 144p izleye izleye gözler gidecek

Vodafone pass video varmış 18₺ 'ye kotadan yemiyormuş "Bir deneyecem bakalım..

Aynen videolar sınırsız diye duydum. Yani tarifende internet kotan var internete girerken oradan yiyor ama video izlerken kotadan kullanmıyor sınırsız. Acaba tüm videolar mı yoksa sadece youtube dekiler mi? Mesela facede otomatik açılan videolar dahil mi?

Tüm sitelerin videoları dahi ise nasıl anlayacak ki video izlediği mi? Kullananlar varsa bilgi verebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puntoyel -- 26 Eylül 2017; 18:47:20 >
    Youtube ve izlesene.com //Bunun dışındakiler kotadan yer..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam bende sizin gibi düşünüyorum vodafoneye geçmeye karar verdim paket ve sınısız video ile birleşririp kullanırım

• quote:

Hocam bende sizin gibi düşünüyorum vodafoneye geçmeye karar verdim paket ve sınısız video ile birleşririp kullanırım

Hangi tarifeye geçeceksiniz. Tarife + sınırsız video pakedi aylık ne kadar olacak? Bilgi verebilir misiniz?
    Hocam tam karar vermedim ama bittkçe dolan 2gb tarifesi var 19 tl yanında 1tl1gb ve hediye gb 1tl 2gb var birde vadibenim düşünüyorum yani 21 tlye 750 dk 1000 sms 5 gb int ve vadibenim paketi

https://forum.donanimhaber.com/vodafone-faturasiz-750dk-1000sms-2gb-19--125693670

Burada konusu var

• quote:

https://forum.donanimhaber.com/vodafone-faturasiz-750dk-1000sms-2gb-19--125693670

Burada konusu var

Yani 19 TL (Tarife ücreti) + 18 TL (Youtube - İzlesene sınırsız pakedi) = 37 TL.
    Aynen hocam aklıma başka paket gelmiyor 2 tl 3gb alınıyor ek olarak

• Diyelimki 256 kpbs e düştü hızımız gece 2-8 arası hızlanıyor mu?

• Turkcell den Türk Telekoma geçmeyi planlıyorum, istanbul Kadıköy'de Türk Telekom kullanan varmı arkadaşlar ? Çekim gücü nasıldır ?_
  • ispark kampanyası 30.09 da bitiyor diye yazıyor uzar mı çok iyi kampanya gidiyordu

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.