Şimdi Ara

TT PRİME'LA TANIŞ 10 GB TARİFESİ (39 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
454
Cevap
6
Favori
40.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Parime'la tanış 10 gb tarifesi; HY 1000 dk HY 1000 sms 10 gb net kullanım hakkı içermekte olup taahhütlü fiyatı 39TL. LİNK: http://www.turktelekomprime.com/tarifeler/Primela-Tanis-10GB

*Ayrıca ilk aya özel ek 30GB AKN'li SINIRSIZ cepten internet hakkı tanımlanacak olup tarifede kalınan süre boyunca, her fatura döneminde yurtdışındayken 60 dakika aranma hediye edilecektir.

**Üstelik bu tarifeye gelen müşterilerilere Tivibu Go Süper Paket, Türk Telekom Müzik Premium Üyelik, Türk Telekom Bulut 150GB ve Türk Telekom WiFi 10GB/20GB paketleri, Prime Ayrıcalık kampanyası ile 24 ay boyunca ücretsizdir. (PRIME AYRICALIK ----5555'e SMS)

***Tarifenin TAAHHÜTSÜZ aylık ücreti, numara taşıma ve yeni hat tesisi ile tarifeye gelen müşteriler için 49 TL'dir. Tarifeye yeni gelen veya faturasızdan faturalıya geçen müşteriler; kayıt tarihlerinden itibaren SMS ya da Prime Müşteri Hizmetleri (444 5 375) aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunmaları durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca Prime'la Tanış 10GB Tarifesi’nden ayda sadece 39 TL’ye yararlanabileceklerdir.

****Ayrıca, bu tarifedeki müşteriler, aylık tarife ücretine ek sadece 3 TL ödeyerek tarifelerindeki cepten internetlerini ilgili fatura dönemi sonuna kadar durdurabilmektedirler. (PRIME DURDUR --- 5555 SSMS) İnterneti durdur servisini iptal etmek için ise IPTAL PRIME DURDUR --- 5555 SMS

*****Tarife kapsamında kalan dakikalarınız için SES --- 5555'e tarife kapsamında kalan sms hakkınız için SMS --- 5555'e tarife kapsamında kalan internet kullanım hakkınız için INTERNET --- 5555'e SMS gönderebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day1972 -- 10 Haziran 2018; 18:34:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yararlanırsınız...

--------------------------

ÖZEL NOT: 2 satırlık düzgün bir açıklama yapmadan ve link bile vermeden konu açtığını sananlara kapak olarak, EFSANE TARİFELERi açıklamalarıyla ve linkleriyle ekliyorum. Kendi acizliklerini görmezden gelip emek verilen bir konuyu şikayet eden aymazlara pabuç bırakacak değiliz. Özellikle PRİME EFSANE 20GB TARİFESİne geçmeyi düşünen arkadaşlara kaynak olmasını temenni ediyorum:

TT, EFSANE TARİFELER adı altında yepyeni tarifeler grubu oluşturdu. Tarifelerin tek can sıkıcı noktası yeni hat tesisi ile numara taşımaya açık ama TT faturasızdan geçişe kapalı olması. Aşağıdaki açıklamalarda ve linklerde verilen tarifeler için 12 ay faturalıda kalma sözü gerekiyor. Tarife kapsamında ücretsiz e-dergi uygulaması mevcut olup Türk Telekom grup mağazalarına gelerek Efsane Tarifelere geçiş yapabilirsiniz.

EFSANE 4GB TARİFESİ: 1000 DK 1000 SMS 4GB NET 23 TL
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturali/Tarifeler/efsane-4gb-tarifesi.aspx

EFSANE 8GB TARİFESİ: 1000 DK 1000 SMS 8GB NET 28 TL
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturali/Tarifeler/efsane-8gb-tarifesi.aspx

EFSANE 12GB TARİFESİ: 1000 DK 1000 SMS 12GB NET 33 TL
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturali/Tarifeler/efsane-12gb-tarifesi.aspx

EFSANE PRİME 20GB TARİFESİ: 1000 DK 1000 SMS 20GB NET 45 TL
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturali/Tarifeler/efsane-prime-20gb-tarifesi.aspx

AYRINTILAR: Prime Efsane 20GB Tarifesi adı gibi EFSANE olacak gibi görünüyor. Tüm Prime ayrıcalıkları ilgili tarifede mevcut olup "İlk 3 Ay Sınırsız İnternet Kampanyası" aynen geçerlidir. 20GB nette aşım yapılırsa 4 defa 500 MB internet tanımlanacak olup her biri 12 TL dir ve sonrasında internet kullanımı hız düşümlü olarak kesintisiz 256 kbps ile devam edecektir. 8 Haziran 2018 itibarıyla tarifeye kaydolacak tüm müşterilerden, son 90 gün içerisinde TT mobil tarafından sunulmakta olan faturalı veya faturasız bir tarifeden ya da kontrollü SEÇ tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır. Tarifeden imdirimli şekilde yararlanmak için MH veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555 yönüne SMS atılması yeterlidir.
  • 39 tl lik kampayadan sonra yalan oldu
  • GuitarxtanbuL kullanıcısına yanıt
    Prime müşteri hizmetlerini aradım, 10 TL fark için 1800 dk wifi ye sığınıyorlar ama o hizmeti ancak belli noktalarda (havaalanı/avm vs.) kullanabilirsiniz. Türkiye şartlarında özellikle küçük illerde/ilçelerde yaşıyorsanız çok da esprisi yok. 1800 dk wifi istemiyorum, benimkini 39 TL yapın dedim, afedersiniz dut yemiş bülbüle dönüp cevap veremediler. 49 TL haliyle özellikle mecburiyeten ya da 10 TL önemli değil diyenler, bir de indirim alabilenler (anlatılanlara göre uzmanlık ve çokça şans gerektirir) kullanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day1972 -- 12 Ağustos 2015; 5:28:00 >
  • Bir öğretmen arkadaşım buradan konuyu/yorumları okumuş, özelden aradı ve tarafsız gözle değerlendirme yaptı. Almak isteyenlere yol gösterici olur diyerek özetlemek istiyorum: "Avea Prime-Yaz Kampanyası, özellikle asıl hedefi 256 kbps sınırsız internet kullanmak olan müşteriler için caziptir. Ayrıca wifi noktalarına (ki 12 ay boyunca her ay 1800 dk wifi) yakınsanız, içerikte verilen 1500 dk ve 1500 sms yi aşmıyorsanız, 6+2=8 gb kotalı kullanıp 256 kbps sınırsız internete 70 TL değer diyorsanız (1500 dk 1500 sms 6+2 gb (sonrası sınırsız); taahhüt verirken de sınırsız kullanacağınızı belirterek %10-25 arası indirimi koparabilirseniz bu kampanya tam size göre."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day1972 -- 12 Ağustos 2015; 11:57:37 >
  • Değmeyin keyfime, sıcacıkkk

http://imgur.com/LiWj2LL
  • Arkadaşlar, 49 TL ye Prime Klasik alıp üzerine indirim alabilen oldu mu? (Duyum aldım, teyit amaçlı soruyorum.)

• vodafone kamu mavi akıl küpü tarife ile bunun arasında kaldım.
    avea: 49 tl 1500 dk heryöne, 1500 sms 6 gb internet
    vodafone: 44 tl 750 dk ,vodafone içi sınırsız, 1000 sms 4 gb internet (kullanmadığınız sms internet konuşma bir sonraki aya devrediyor)

vodafonenun şebeke içi sınırsız olayı çekici.aveanında 6 gb interneti. internet 4 gb yetti şimdiye kadar ama 4g ile beraber yetmemeye başlarsa ozmn kötü
  • Hocam, prime ağır basıyor. Dk da 750 fazla, sms de 500 fazla, nette 2 gb fazla, ayrıca her ay 1800 dk wifi yani TTNet ortak noktalarında 12 ay boyunca her ay 1800 dk nete girebilirsiniz. Prime ayrıcalıklarını da eklersek ki kendi sitesinde uzunca anlatıyor, ibre tamamen Avea'ya dönüyor. Vodafone içi sınırısz dk çok önemli değil çünkü sizin zaten HY 1500 dk olacak, yetmez derseniz 5 TL karşılığı Avea içi 3000 dk eklersiniz. 4.5 g şartlarında 4 gb net yetmez, 6 gb orada da avantajlı ( Ayrıca 4 kez 500 mb net tanımlandıktan sonra 256 kbps sınırsız net olayı var) ama yine de siz bilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day1972 -- 28 Ağustos 2015; 18:26:11 >
  • day1972 D kullanıcısına yanıt
    http://imgur.com/LiWj2LL

39 üzerinden %25 bile aldım dahayyeni 22 sinde (yeni geçişler)
    %50 bile mümkün ama 500 küsür dk gitti alana kadar

• arrtezyen A kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirmeniz için teşekkür ediyorum. Başka indirim alanlar varsa lütfen yazsınlar. Bu arada Prime Klasik indirim alabildikten sonra çok avantajlı, güzel günlerde kullanın. Darısı bizim başımıza :)

• quote:

Orijinalden alıntı: day1972

Bilgilendirmeniz için teşekkür ediyorum. Başka indirim alanlar varsa lütfen yazsınlar. Bu arada Prime Klasik indirim alabildikten sonra çok avantajlı, güzel günlerde kullanın. Darısı bizim başımıza :)

Aslenrtümttarifelere alınır lakin yeniggeçiş olmak avantaj, müşteri temsilcisinden pek bir şey beklemeyin, adamına denk gelmek gerek, talep açtırmak gerek, talebi hızlandırmak müşteri temsilcisini kullanarak ağzından lafaalmak gerek ilerde delil olarak kullanmak gerek, çalışanların%90 ı mal, özel bilgi isteyen özelden ulaşabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: arrtezyen

quote:

Aslenrtümttarifelere alınır lakin yeniggeçiş olmak avantaj, müşteri temsilcisinden pek bir şey beklemeyin, adamına denk gelmek gerek, talep açtırmak gerek, talebi hızlandırmak müşteri temsilcisini kullanarak ağzından lafaalmak gerek ilerde delil olarak kullanmak gerek, çalışanların%90 ı mal, özel bilgi isteyen özelden ulaşabilir.

Peki hocam, 49 TL lik kampanyaya geçiş yapsam diyorum; indirim alabilir miyim? İkna kabiliyetim vardır şükür, neler yapılacağını özetlerseniz bence forumdaşlar faydalanır. İlla özelden derseniz pm den haberleşiriz :)

*Avea, Vodafone, Turkcell farklı kampanyalarından kamu dahil çok indirimler aldım ama Prime olayı biraz daha uzmanlık gerektiyor dediler. İndirim tecrübesi olan arkadaşlar paylaşabilir...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arrtezyen

quote:

Peki hocam, 49 TL lik kampanyaya geçiş yapsam diyorum; indirim alabilir miyim? İkna kabiliyetim vardır şükür, neler yapılacağını özetlerseniz bence forumdaşlar faydalanır. İlla özelden derseniz pm den haberleşiriz :)

*Avea, Vodafone, Turkcell farklı kampanyalarından kamu dahil çok indirimler aldım ama Prime olayı biraz daha uzmanlık gerektiyor dediler. İndirim tecrübesi olan arkadaşlar paylaşabilir...

mh aradım bir müşteri temsilcisine 39 dan yaralanmak istediğimi 12 ay taahüt verebileceğimi söyledim yetkilisine sordu, yetkilisi doğruladı, faturaszdan giriş yapmıştım daha 30 gün dolmamıştı o yüzden 2 gün sonra talep açtırın dedi faturasızdan açılmalarda faturalıya geçiş için 30 gün dolması gerekiyor. 30 günü doldurunca mh ne 39 dan geçmek istiyorum dedim hayır 49 dedi yapmış olduğum görüşmenin incelenmesini söyledim talep açıldı incelem için talep incelendi talep sonucu faturalıya geçtim(49 dan başlayıp 39 a çekildi) ve üstüne bir de %25 tanımlandı, talepte müşteri faturalıya geçiş yapsın(49 dan) sonradan talep açtırsın ardından taahhüt verip %25 %50 indirİm tanımlanabilir gibi bir şey yazıyordu en özeti bu anlamadıysanız özelden yardımcı olabilirim SONUÇ OLARAK 39*,75 den yararlanıyorum nasıl uyanmadım da %50 yaptırmadım ki ben :D

39 ddan yararlanılabilir yetkilisine sordurun net bilgidir. mesai saatlerinde hafta içi görüşme yapın saygılar

EDIT: bilmeyenler görmeyenler içinhttp://imgur.com/LiWj2LL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arrtezyen -- 30 Ağustos 2015; 15:39:35 >

• arrtezyen A kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Yöntem uygulanabilir ama 39 TL yi Prime müşteri hizmetlerine sordum, kesinlikle kabul etmedi. Peki, Avea faturalıya geçip 1 ay beklemek yerine, Vodafone faturalı hattımı Avea'ya taşıyacağımı belirterek kayıt oluştursam ve 39 TL olayını örnekleyerek anlatsam bir sonuca ulaşabilir miyim?

• Yüksek kotalı hatta 16 gb sonrası 128 kbps ile hız düşümlü sınırsız internet kullanmak isteyen varsa, bana da yapılan bir teklifi burada paylaşıyorum. 1000 dk 1000 sms 16 gb sınırsız net 75 TL. Red tarifelerinde bile bu kadar interneti vermiyorlar. Ayrıntılar ve sorularınız için @TolgaOzarvodafone rumuzlu arkadaşa pm den ulaşabilirsiniz.

• day1972 D kullanıcısına yanıt
    bu teklifi aveadanmı aldınız? sorularınız için ismini yazdığınız kişinın adında vodafone yazınca şüphelendimde
  • Bu teklif Vodafone ait, zaten o arkadaş da Vodafone temsilcisi. İlgileniyorsanız eminim ki kendisi size yardımcı olacaktır.

• Arkadaşlar bu tarifeyi kullanıyorum. 6gb internetimi bitirdikten sonra 4 kez 5 tl den 500 mb de kullandım :) şuan güncel faturam 73 tl gözüküyor.

Neyse, asıl anlatmak istediğim şeyi söylemek istiyorum. İnternet hızı 256 kbps olarak sınırsız şuan ve hiç bi farkını göremedim ben. Yani ben sandımki çok yavaşlayacak hiç bi farkı yok. Bazen korkuyorum diyorum acaba hız düşmedi, acaba sınırsız değil mi, sürekli güncel faturamı kontrol ediyorum 73 yazıyo rahatlıyorum :) ilk ay 7.75 tl ödemiştim çünkü aldıktan 3-4 gün sonra fatura kesilmişti. Bu ayın faturası kesilsin rahatlicam.
    Yani sormak istediğim sıkıntı yok demi şuan, fazla para gelmez hattım da sınırsız 256 kbps internet var demi?
    :)

• bugrayeyer kullanıcısına yanıt
    Rahat olun hocam, sınırsız olduğu için fazla para söz konusu değil. Zaten 4 kez 500 mb tanımlama yapılmış. Yeni hat değilse aylık ortalama 71 TL ödersiniz. Ayrıca bana pm atan 4-5 arkadaş 256 mbps hız düşümünün hemen hissedilmediğini yazmışlardı, sanırım doğru. Dediklerine göre 3-4 gün sanki hız düşümü yokmuş gibi oluyor ama sonra yavaşlama başlıyormuş. Size tavsiyem, hemen indirim talebi oluşturmanız. Öğrenci/öğretmen/kamu vs belli indirimler sağlıyorlar. Çevremde indirim alanlar var deseniz bile asgari %15i kaparsınız. Ben %50 diye dayandım, en son %40 verdiler ama 3-5 güne %50 indirim alacağımı düşünüyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day1972 -- 16 Eylül 2015; 10:57:45 >
  • Hocam indirim talebinizi 49 tl üzerinden mi yaptınız. Yoksa ben her ay 20 tl lik paketide kullanıcam sözü verdiniz yani öyle olunca 70 tl oluyoya. 70 tl üzerinden mi indirim yaptırdınız. Detaya girer misiniz çünkü yüzde 40 büyük bi oran:)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.