Şimdi Ara

TT PRİME'LA TANIŞ 10 GB TARİFESİ (39 TL) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
454
Cevap
6
Favori
40.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben bu isi halletmek icin 4-5 gun ugrastim, pes etmeyin gerekirse kavga edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackcold1907 kullanıcısına yanıt
    Prime müşteri hizmetleri direk tivibuya aktardı ve oradan kayıt oldum. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackcold1907 kullanıcısına yanıt
    Yaw prime tanış 10 GB liyim . Soru 1: sinema kampanyası yapamiyom artık. Siteye girip baktım özellikleri değiştirmişler eskiden her ay 4 di . Şimdi sadece ilk ay 3 yapmışlar. Böyle bir hakları var mı . Bu durumda ne yapmam lazım.

İkincisi bu Tivibu vetivibu göre ne demek. Mobilde bedava TV izleme hakkımı veriyor. Veriyorsa yararlanak. Yoksa cihaz verip evde mi kuruyoz öyleyse uğraşamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: wakara

Yaw prime tanış 10 GB liyim . Soru 1: sinema kampanyası yapamiyom artık. Siteye girip baktım özellikleri değiştirmişler eskiden her ay 4 di . Şimdi sadece ilk ay 3 yapmışlar. Böyle bir hakları var mı . Bu durumda ne yapmam lazım.

İkincisi bu Tivibu vetivibu göre ne demek. Mobilde bedava TV izleme hakkımı veriyor. Veriyorsa yararlanak. Yoksa cihaz verip evde mi kuruyoz öyleyse uğraşamam.

Kardeş Tivibi GO üyeliği veriyor işte Smart TV, Tablet, Telefon gibi yerlerden Tivibu uygulamasını kurup izliyosun. Tivibu müşteri hizmetlerini ara de prime üyesiyim onlar halleder şifreni falan. Sinema olayıyla ilgili bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis

quote:

Kardeş Tivibi GO üyeliği veriyor işte Smart TV, Tablet, Telefon gibi yerlerden Tivibu uygulamasını kurup izliyosun. Tivibu müşteri hizmetlerini ara de prime üyesiyim onlar halleder şifreni falan. Sinema olayıyla ilgili bilgim yok.

Bedava mi kardeşim hiçbir ücret yansimayacak dimi faturaya.

• quote:

quote:

quote:

Beleş 24 ay hocam yansımıyor ben yaptım izliyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Beleş 24 ay hocam yansımıyor ben yaptım izliyorum.

İyi de hocam ben 1 sene içinde başka operatöre grcicem o zaman ne olcak . Taahhüt e uymadim diye odetirler mi ?

• Bu arada kendi internetimizden de yemiyor dimi sınırsız dimi yani

• quote:

Bu arada kendi internetimizden de yemiyor dimi sınırsız dimi yani

İnternetten yiyor galiba. Ama hediye ettiği 24 aylık müzik uygulaması premiumu da var o internetten yemiyor. Operatör degisince nolur bilemem. Ara sor müsteri hizmetlerini hocam bu kadar zor bisi degil. Anlatirlar herseyi.

• Merhaba şimdi prime tanış 10 gb tarifesine geçiş yaptım. Çoğu arkadaşımın yaşadığı sıkıntıyı bende yaşadım ve çözümünü buldum, sizleride bilgilendirmek istedim. Muud şifre girişi için muud uygulamasında yer yok , premium a geç denildiği zaman ilk 1 ay ücretsiz sonraki aylar ücretli şeklinde abonelik çıkıyor. Bundan dolayı 24 ay ücretsiz abonelik için aktivitasyon kodunu tabletten veya laptoptanwww.muud.com.tr ye giriş yaparak aktivitasyon kodu kullan kısmından aktif hale getirebilirsiniz, sonrasında cepten kullanmaya devam edebilirsiniz.bilginize.

• bu kampanya ne kadar daha devam edecek, bi miat tarih var mı? goremedim ben de?
  • tivibu go süper paketi kolay halledebilen var mı? müşteri hizmetlerini defalarca aradım bir türlü bağlanamadım. ne gerek varsa mhye, ver kodu şifreyi halledelim kolayca değil mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi das.sigma -- 5 Aralık 2017; 15:18:4 >
  • das.sigma kullanıcısına yanıt
    Bende dün akşamdan beri uğraşıyorum, müşteri hizmetlerine bir türlü bağlanamadım. Birde ücretli yararlananlar var tivibudan, onlara Allah sabır versin...

• yeni bir dönüşüm iye bir şey çıkarmışlar. tt prime'la tanış da içinde.
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/Sayfalar/Faturali/donusum-festivali-kampanyasi.aspx

yalnız eski müşteriye 57tl, yeni gelene 39tl. ben de celallendim müşteri hizmetlerini aradım, taahhütüm 09.01.2018'de bitiyor, taahhüt bitince hattımı iptal edip yeni hat alıp 39tl'den faydalanabilir miyim dedim evet dedi. buraya da sormak istedim agent'lara pek güvenmiyorum burada daha bilgili arkadaşlar var.

ben bunlara eski müşteriyim diye ceza çekip(!) ayda 18tl fark vereceğime, hattımı son gün fatura ödeyip iptal edip ertesi gün yeni hat alarak 39tl'ye 11gb olarak kullanabiliyor muyum?

• balcis kullanıcısına yanıt
    Ben yeni yıl 8 gb tarifesindeydim ,tahahhüdüm bitmeden aradılar aynı tarifeden bir 5 tl indirim,birde yüzde 15 indirim aldım farklı zamanlarda.Online işlemlerde prime tanış 10 gb gördüm geçtim, tarifeye geçmeden bende müşteri hizmetlerini aramıştım banada 57 demişlerdi.birde üzerine ona tahahhüt verdim olmaz diyordum oldu 1 yıl boyunca 10 tl indirimim var.şu an güncel tutar 34gözüküyor . Bende eski müşteriyim ve 2 . yılım. Benden daha eskilere veya daha fazla indirim alanlarıda gördüm. Yanlız bu dönüşüm festivali dediği tarife bana mantıklı gelmedi eski müşteriler için hem 3 tl fark vereceksin , hemde sms olmadığından SMS ücreti ödeyeceksin. Birde en detay kısmı şu internet bittiğinde dönüşüm tarifesinde değisen, paket aşımda 7 tl ye 500 mb ilken , dönüşüm tarifesinde 7 tl ye 250 mb ücreti ödüyorsun. Normal prime tanış 10 gb ideal bana göre. Sana kesin bişey diyemiyorum hocam ya tahahhüt olmazsa sıkıntı olur senin için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut2012 -- 8 Aralık 2017; 19:5:18 >

• Benim gibi muud ve tivibu ile ilgilenmeyenler icin saçma bir tarife.Diger avantajlarini ayda yılda bir kere kullanacağımızı umarım herkes biliyordur.Tek avantajı ilk ay sınırsız interneti.

Peki neden saçma?

Faturali hat herkesin bildigi gibi operatör dostu tüketici düşmanıdır faturasıza göre.Yaz festivali 10gb tarifeside aynı fiyata arkadaşlar ben bugün prime'a geçecektim yaz tarifesine geçmeye karar verdim.8gb versiyonuda 34₺.her versiyon yaninda 1000dk+1000sms içeriyor.
    Edit:Yaz festivali paketleri faturasız yazıdan anlayacağınız üzere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi güneyinbatısı -- 8 Aralık 2017; 21:10:32 >
  • Arkadaslar selam, bu prime ild tanis paketinde biletix olayi sinirli mi yoksa surekli kullanabilecek miyim?

• Dün itibari ile 20 yıllık Turkcell aboneliğimi bitirdim ve Prime ile tanış 10 Gb tarifesine numaramı taşıdım hayırlısı bakalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • rammo kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

• day1972 D kullanıcısına yanıt
    Eyvalla hocam teşekkür ederim ucunda ölüm yokmuş valla +5gb ve 10 tl daha ucuz birde 20 yillik abonene bile burnundan kıl aldırmama durumu cabası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.