Şimdi Ara

TT PRİME'LA TANIŞ 10 GB TARİFESİ (39 TL) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
454
Cevap
6
Favori
40.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha önce faturalı 19tl'ye 4gb 1000sms 1000dk olan bir tarife kullanıp haftalık 13tl 4gb ek paketlerle mutluydum.
    Dakika ve smse pek dokunmayıp ek paketlerle 12-16gb arası internet kullanıyordum.
    Şimdi 4-5 aydır faturasız kullanıyorum. Faturalı'ya geçmeyi düşünüyorum ancak uygun tarife arıyorum.
    PRIME yada başka hangi tarifeyi önerirsiniz
    PRIME'A kayıt olurken indirim alma şansım varmı.
    PRIME'da internet kotası dolunca interneti kesme olayı varmı yoksa aşıp faturaya yansıyormu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukopat -- 25 Ağustos 2017; 16:29:59 >
  • arkadaşlar yeni hat aldım, 40 lira hediye var içinde dediler, ama bir yere abone olunmuyor bu para ile, ne işe yarıyor bu 40 tl hediye bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga68

arkadaşlar Türk Telekoma faturasız olarak geçiş yaptım. herhangi bir paket almadım hala.. acaba direk Türk Telekom Prime 10 gb paketine geçebilir miyim ? ek olarak indirim olayını alma şansım var mı?

MH aracılığıyla geçiş yapabilirsiniz. İndirim alabilirsiniz ama biraz da MH elemanının tutumu ile konuşmanızın gidişatı önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day1972 -- 28 Ağustos 2017; 23:31:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mgboy1616 kullanıcısına yanıt
    MH sizi yanlış yönlendirmiş. Gerekçeler sıralayarak en azından %10 müşteri memnuniyeti indirimi alabilirsiniz. İndirim talebi açtırma olayı vardır, sizi başlarından savmak veya işlerine gelmediği için yok demiş olabilirler. Başka müşteri temsilcileriyle şansınızı deneyin derim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: farukopat

Merhaba arkadaşlar.
    Daha önce faturalı 19tl'ye 4gb 1000sms 1000dk olan bir tarife kullanıp haftalık 13tl 4gb ek paketlerle mutluydum.
    Dakika ve smse pek dokunmayıp ek paketlerle 12-16gb arası internet kullanıyordum.
    Şimdi 4-5 aydır faturasız kullanıyorum. Faturalı'ya geçmeyi düşünüyorum ancak uygun tarife arıyorum.
    PRIME'da internet kotası dolunca interneti kesme olayı varmı yoksa aşıp faturaya yansıyormu.

Prime'la Tanış 10GB tarifesi için cepten internet hakkı bittiğinde, toplam 4 kez her biri 7 TL’den 500 MB internet paketleri otomatik olarak devreye girecek, sonrasında internet kullanımı hız düşümlü olarak kesintisiz 256 kbps hızla devam edecektir.

• Tivibu go süper paket için ek internet paketi veriliyor mu ? Kullanan arkadaşlar var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: farukopat

Merhaba arkadaşlar.

3tl vererek tarifenizin internetini durdurabilirsiniz ya da arkadaşın dediği gibi 4 kere 500mb 7tlden sonra aşım yansımaz 256 kbps ile girersiniz nete.

• İyi akşamlar, hazırda turkcell full artı full 6gb tarifesini kullanıyorum Faturasız 35tl, hattımı tt prime ile tanış 39tl lik faturalı hatta geçirmek istiyorum, mümkün olan en çok indirimi nasıl alabilirim? Konu içerisinde 1 ay durup daha sonra faturasız talebi ile olabileceğinden bahsedilmiş, en başta daha geçmeden indirim alma imkanım yok mu acaba?

• Yurtdışı tarifesi nasıl? 2Gb 200dk falan deniyordu, bu her ay yenileniyor mu yoksa sadece ilk aya mı özel?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Turktelekom Prime ile Tanış 10GB tarifesine başka bir operatörden numaramı taşıyarak giriş yaptım. Bu tarife gereği TurkTelekom Wifi 10GB , Turktelekom Bulut 150GB , TT Muzik Premium ve Tivibu GO Super için kullanıcı kodu ve şifreler SMS ile bana ulaştı. Tivibu GO üyrliğini 4445375 nolu telefonu arayarak başlattım. Ama Turktelekom Bulut 150GB , TT Muzik Premium için bedava üyeliklerimi nasıl başlatacağım bilmiyorum. Bu şifre ve kullanıcı kodlarının giriş yapılabileceği bir yer yok ki. Satın al butonları var onlara da basmaya korkuyorum paralı üyelik başlar diye.

Bir de TurkTelekom Wifi 10GB ' ı nerelerde kullanabilirim. Wifi ile elimdeki kullnıcı adı ve şifre ile buna birkere bağlansam wifi açıkken TurkTelekom Wifi istasyonu yakaladığında kendisi otomatik bağlanır mı?

Yukarıdaki konularla ilgili bilgisi olan arkadaş varsa yazabilir mi?
  • Aradığım kan bulundu umarım ayın 27-28 ine kadar durur. pttcellden numaramı taşısam sorun olur mu eski müşteri yeni müşteri gibi bir durum var mı acaba? yeni numaramı alsam diyede düşünmedim değil :)
  • farukopat F kullanıcısına yanıt
    sa hocam ben deneyimimi paylaşayım 10gbınız var diyelim fatura kesiminize kaldı 6 gün internet bitmek üzere 39tllik 10gb paketi var onu satın alırsın önce tanımlarsın tanımlar tanımlamaz iptal edersin paket yenileniyor yani 10gbın 9.9gb kullan 100mb kalsın gün bazında ücret ödersiniz
  • PTtcell den geçiş olmuyor maalesef aynı problem bende de var. Pttcell Türk Telekom alt yapısını kullandığı için olmuyor. Farklı bir operatöre taşıyıp 1 hafta sonra yada 1 ay sonra geri dönmen lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar türk telekom faturasız olarak hattımı taşıdım ama sonra faturalıya geçeyim dedim. Prime tarifesine geçmek için aradım 1 ay sonra geçebilirsiniz dediler. Dün aradım telefonda olmaz mağazaya gitmeniz lazım dedi müşteri hizmetleri.. Acaba olayı mı anlamadı da öyle dedi? İlla ki Türk telekom ofisine mi gitmek lazım?

• Arkadaşlar tivigo süper paket sadece telefondanmı izlenebiliyor tvde izleyemiyormuyuz

• Tivibu go internet üzerinden izlenebiliyor. Yani telefon, tablet, bilgisayar ve internete bağlanan televizyonunuzdan izleyebilirsiniz. Normal tivibu gibi televizyona bağlamak için dekoderi yok.

• puntoyel kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler

• YediGüzelAdam kullanıcısına yanıt
    ayni problem bendede var bende pttcelliyim. ama ne yazik ki turk telekom alt yapisini kullandigimiz icin bizim gecisimiz numara tasima olmuyor ve bu tarifeyi 39 tl ALAMİYORUZ !

• teşekkürler numarayı iptal ettirsem turktelekom yeni hat alsam ücret ödemem gerekiyor mu? ben avea altyapısında pttcell kullanmama rağmen aveaya geçebilmiştim.
  • Arkadaşlar prime tarifesine geçmeyi düşünüyorum faturalarınız sabit geliyormu mh aylık 40.64 tl gelecek dedi

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.