Şimdi Ara

TT PRİME'LA TANIŞ 10 GB TARİFESİ (39 TL) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
453
Cevap
6
Favori
40.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freddysis

uploadi kotadan dusen bi tarife coptur

Upload kotadan düşmeyen var mı gercekten?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarifedeki tivibuspor paketinde avrupa maclari var diyor,dogru mudur acep?alan kullanan var mi

• gokhaan03 G kullanıcısına yanıt
    Kullanmadım ama TIVIBULU PRİME tarifesinde Avrupa kupası maçları var. Kullanan veya konu hakkında bilgisi ya da tecrübesi olan arkadaşlar daha iyi bilirler.

• Bu tivibu go süper paket hediyesini aktive edebilen oldu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Provezza.

Bu tivibu go süper paket hediyesini aktive edebilen oldu mu ?

evet bu sabah aktif ettim.
  • SoftRock kullanıcısına yanıt
    Nasıl yaptınız anlatabilirmisiniz bir şifre gönderdiler müşteri hizmetlerini arıyorum ne yaptımsa müşteri temsilcisine bağlanamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tivibu hediyesi için 4445375 müşteri hizmetlerini arıyorum "tivibu müşteri hizmetlerine hoşgeldiniz for english press nine ten nine" deyip öyle kalıyor dakikalarca beklesen de tık yok nasıl iş bu anlamadım. Bazen de düşüyor "internet hizmeti aldığınız 10 haneli telefon numarasını tuşlayın" diyor bu arada ben Telekom dan değil Türknet'den hizmet alıyorum neyse tuşlayınca bir kere müşteri temsilcisine bağlanma noktasına kadar geldim kadın gene dondu kaldı dakikalarca bekledim tık yok sistemlerinde arıza var sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Provezza.

Nasıl yaptınız anlatabilirmisiniz bir şifre gönderdiler müşteri hizmetlerini arıyorum ne yaptımsa müşteri temsilcisine bağlanamadım.

Aradım Tivibu abonesi olmak için 1 diğer işlemler için 2 dedi sonra buradan yalnız Tivibu abonelik işlemleri yapılır devam etmek için 1dedi bastim ve müşteri hizmetlerine bağlandım. Öğlen ararsanız daha iyi olur dün akşam bendede böyle oldu.

Anladım hocam en iyisi öğlen deneyeyim müşteri hizmetleri dedikleri şey çalışmıyor bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: day1972

Kullanmadım ama TIVIBULU PRİME tarifesinde Avrupa kupası maçları var. Kullanan veya konu hakkında bilgisi ya da tecrübesi olan arkadaşlar daha iyi bilirler.

Tesekkur ederim

• Tivibu'yu aktive etmek için boşuna kısa mesajda belirtilen 4445375'i aramayın çünkü düşmüyor direkt Telekom müşteri hizmetlerini arayıp Tivibu servisini aktive etmek istiyorum dediğinizde onlar sizi aktarıyor.
  • 1 haftadır bu tarifeyi kullanıyorum. Türk telekom müzik servisini günde 2 saat gibi bir süre kullanıyorum video kliplerde falan gayet iyi video kalitesi 360p galiba fakat video arşivini az buldum. Tivibu programı da şu anlık gayet iyi spor kanalları var avrupa maçları sanırım izlenebiliyor. Kotadan yese bile ben memnun kaldım. Müzik arşivi spotify kadar geniş olmasa bile ücretsiz oluşu ve kotadan yememesi gayet iyi. Bulut servisini kullanmadım. Müzik ve tivibu servisleri gayet güzel memnun kaldım. Havabustan yararlanmaya başlayınca benim icin daha avantajlı bir tarife olacak. Bu aydan sonra indirim alabilmek için arayacağım. İlk faturanın gelmesini bekliyorum. Şu anlık memnunum geçmeyi düşünenlere öneririm. Servisler 24 ay boyunca hediye olarak sunulmakta.

Tarifeniz hayırlı olsun. Bu arada indirim almak için beklemeyin; çevremde indirim alanlar var deyip talep açtırın. En azından %10 müşteri memnuniyeti indirimi alırsınız.

• Provezza. kullanıcısına yanıt
    4441444 üzerinden Tivibu ya bağlanın.

• arkadaşlar Türk Telekoma faturasız olarak geçiş yaptım. herhangi bir paket almadım hala.. acaba direk Türk Telekom Prime 10 gb paketine geçebilir miyim ? ek olarak indirim olayını alma şansım var mı?
  • day1972 D kullanıcısına yanıt
    Bende tarifeye yeni geçtim aradim indirim kaydi diye birsey acamiyoruz dediler cevremle alanlar var vs diye israr ettim ama ben not duserim bununla ilgili geri donus olmaz size dediler boyle bi kayit acamiyolarmis nasil ilerlemem gerek

• Provezza. kullanıcısına yanıt
    @Provezza.

Tivibu yu aktif etmek için ev interneti şart mi. Evde internet yok mobil uygulamadan izleyemezmiyim

• Tivibu süper paket aktif etmek için ev interneti istiyor mu. Evde internet yokda.

• quote:

Orijinalden alıntı: xemrax

Tivibu süper paket aktif etmek için ev interneti istiyor mu. Evde internet yokda.

İstemiyor hocam.

59 kuruş bir defa yansıyacak dedi . Umurim başka şey çıkmaz. Aktif hale geldi . Tşk

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.