Şimdi Ara

TT PRİME'LA TANIŞ 10 GB TARİFESİ (39 TL) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
453
Cevap
6
Favori
40.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Turboducato

Diyelimki 256 kpbs e düştü hızımız gece 2-8 arası hızlanıyor mu?

Hayır hızlanmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Şuan bu paketi (https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/firsat-8-gb-tarifesi-faturasizdan-faturaliya.aspx) kullaniyordum ama taahhüt bitmesine 4-5gun kaldi. Prime 10gb kampanyasına geçebilme ihtimalim ve indirim gelme ihtimali var midir? Ek olarak hat kardeşim üzerine ve farkli sehirlerdeyiz. Fatura binmesin diye faturasiza geçiş talebinde bulunduracagim onu yarin.

• Merhaba, primea gel 10gba uye oldum bugun tivibuyu arayip uyelik yaptirdim telefone sifre gelecek dediler gelmedi nasil oluyor bilen var mi? Bir de muud icin verilen o kodu nereye girmem gerektigini de bulamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: ne_ki_bu_ki

Merhaba, primea gel 10gba uye oldum bugun tivibuyu arayip uyelik yaptirdim telefone sifre gelecek dediler gelmedi nasil oluyor bilen var mi? Bir de muud icin verilen o kodu nereye girmem gerektigini de bulamadim

nasıl olduğunu bilemiyorum. bende taahhüdüm bitiyor dedim bu tarifeyi istedim. olmaz diyorlar.
    prime klasik 10 gb 39 tl ye verelim dediler. bende kabul etmedim
  • Bende yeni bu paket ve türk telekom geçdim şuan güzel çekiyor bakalım

• Türk telekom wifi 10gb/20gb paketleri 24 ay boyunca bedava yazılmış.Burdaki olay vınn cihazındaki net mi yoksa şu sokakta bulunan wifi noktaları için mi oluyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortak alanlarda bulunan wifi

Tivibu ve muudu ucretsiz olarak halledebilen oldu mu?

• Ben dünden beri Prime tarifesindeyim 12 ay taahhütlü.

Dün web üzerinden üye olup premiuma geç kısmından alt tarafa sayfayı kaldırıp üye oldum.

Telefonumada muud müziği kurdum şu an bile ordan kulaklıkla müzik dinlerken bunları yazıyorum kardeşim.

paket adı : Muud 2 yıllık premium üyelik çıkıyor bende.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sabah tt ye geçiş yaptım ama prime30gb ve prime ayrıcalık kodları hata veriyor.Hatalı kısa kod gönderdiniz diyor.Nedendir bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcold1907 -- 17 Ekim 2017; 9:11:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcold1907

Bu sabah tt ye geçiş yaptım ama prime30gb ve prime ayrıcalık kodları hata veriyor.Hatalı kısa kod gönderdiniz diyor.Nedendir bilen var mı ?

mrb hocam burayı görmeden dm mesj atmıştım sana 90 gun sartı yokmuş demekki değilmi?
  • Premiuma tikladigimda direk bedava ay uyeligi icin kart sifresi istiyor, sizde nasil oldu?

• Ya şu 30 gb olayi kanser etti beni Kaç gündür

Prime 30gb yazıp 5555 e yolluyorum bir hata oluştu falan diyor m.h. ni aradım telefonunuz sistemimizde mevcut değil dediler (xiaomi note 4) dedim tamam olması beklenemezdi zaten. Simdi samsung note 4 e taktım *999# yi tusladim ayar göndersin diye yine hata yine hata var midir benim durumumda olan siz 30gb lari nasıl aldınız

• YediGüzelAdam kullanıcısına yanıt
    Yeni bir faturalı hat aldığınızda hattınıza kullanımlarınız haricinde yansıtılacak olan hat açılış vergileri:

Yeni hat açılışlarında hattınıza 46 TL tutarındaki İlk Tesis Özel İletişim Vergisi ile 18,95 TL tutarındaki Telsiz Ruhsatname Ücreti yansıtılır.

Hat Kapama Belgesinde IMEI yoksa 46 TL’lik İlk Tesis Özel İletişim Vergisi ödemezsiniz. 18,95 TL’lik BTK Ruhsatname Ücreti ödememek için de Cihaz Boşa Çıktı Belgesi getirmeniz gerekmektedir.

Bende PTTCell deyim, numara değiştirmek pek mantıklı gelmiyor. Başka operatöre geçip geri gelsem 90 günü doldurmayınca 30 TL ceza kesiyorlar. Ne yapsak bilemedim, siz nasıl yaptınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper_love

quote:

Orijinalden alıntı: blackcold1907

Bu sabah tt ye geçiş yaptım ama prime30gb ve prime ayrıcalık kodları hata veriyor.Hatalı kısa kod gönderdiniz diyor.Nedendir bilen var mı ?

mrb hocam burayı görmeden dm mesj atmıştım sana 90 gun sartı yokmuş demekki değilmi?

90 gun sarti yok sadece 1 kereye mahsus faturaya 30 tl yansitiyolar

• Svelto kullanıcısına yanıt
    Yeni hat aldım.

• Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın :)

• Konuşmalan K kullanıcısına yanıt
    Wi-Fi ortak noktalar hocam.

• modifci kullanıcısına yanıt
    Tr kayıtlı olmayan cihazlarda sizin yaşadıklarınız olabiliyor hocam. Bilgili MH elemanı denk gelirse sizi en kötü ihtimalle canlı destek cihaz yöneticisine bağlar ve halletmeye çalışırlar.

• Arkadaşlar, tivibu go süper paket için 4445375 arandığında kimlik no, hizmet no ya da telefon no istiyor internet hizmeti alınan diye. Girdiğimde böyle bir kayıt bulunamadı diyor. Aktivasyonu nasıl yapacaz?

• quote:

Orijinalden alıntı: GoMMeS

Arkadaşlar, tivibu go süper paket için 4445375 arandığında kimlik no, hizmet no ya da telefon no istiyor internet hizmeti alınan diye. Girdiğimde böyle bir kayıt bulunamadı diyor. Aktivasyonu nasıl yapacaz?

444 4 375 i arayip musteri hizmetlerine baglanin .Tivibu paketimi aktive etmek istiyorum yardimci olurmusunuz dediginizde onlar sizi direk tivibu musteri hizmetlerine aktariyor. Orasi kimlik no vs istemiyor zaten.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.