Şimdi Ara

Trump'tan Görüşme Biter Bitmez Erdoğan Paylaşımı : 'Seni ağırlamak büyük onurdu' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
1
Favori
10.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Furkanİpek

Elini sıkmasaydı yapacağınız goygoy 10 sene gidecekti ama

Ya elini neden sıkmasın? Özel görüşme yapıp elini sıkmamak gibi bir saçmalık olabilir mi? Komiksiniz ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erwin kullanıcısına yanıt
    Tabiki Ecevit de iyi işler yapmıştır ancak Kıbrıs harekatının baş kahramanı Necmettin Erbakan'dır. İyice bir araştırmanızı öneririm.

Reis reis diyenlere sözüm, ne reisi abi, laf ile reis olunmaz icraat göstereceksin. Dünkü açıklamalar sadece lafta. Adamlar işini biliyor milletin milli duygularını nasıl okşarım onu gördük dün. Olumlu bir değişiklik olacak mı? Hayır. ABD aynı ABD, Türkiye aynı Türkiye durmak yok BOP'a devam.

Son sözümü merhum Necmettin Erbakan'a bırakıyorum.

• Trump'tan Görüşme Biter Bitmez Erdoğan Paylaşımı : 'Seni ağırlamak büyük onurdu'

Trump'tan Görüşme Biter Bitmez Erdoğan Paylaşımı : 'Seni ağırlamak büyük onurdu'

Müdür bir emrin var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmettr06 -- 17 Mayıs 2017; 13:6:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin2nin Demircisi

Adam elinden gelen bütün her şeyi yaptı. Sen ne bekliyordun? Artık tek yapmamız gereken şey beklemek... Kürsüye çıktı ve çatır çatır konuştu. Adamın boğazına bıçak mı dayasın???

quote:

Nokta değil, virgül kondu: YPG pürüzüne rağmen ABD ile devam
    17 Mayıs 2017

ABD Başkanı Donald Trump, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı Beyaz Saray’a konuk ederken “uzun ve zorlu” geçeceğini söylediği görüşme mutlaka o ilk 20 dakikalık değildi.

O baş başa görüşmede muhtemelen “tamam değil devam, nokta değil virgül” niyetinde görüşmeler yapıldı.
    http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/murat-yetkin/nokta-degil-virgul-kondu-ypg-puruzune-ragmen-abd-ile-devam-40460336?utm_source=t.co&utm_medium=post&utm_campaign=nokta-degil-virgul-kondu-ypg-puruzune-ragmen-abd-ile-devam-40460336&utm_term=post
    Trump'tan Görüşme Biter Bitmez Erdoğan Paylaşımı : 'Seni ağırlamak büyük onurdu'

BEN NAPİM BEN Mİ DEDİM NOKTA KOYACAM DİYE, YAPAMICAKSAN SÖYLEME.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merkur -- 17 Mayıs 2017; 13:12:6 >

• Metin2nin Demircisi kullanıcısına yanıt
    Beş yaşında çocuğu oraya götürsem aynı şeyi söylerdi.
    Söylemekle bir şey olmuyor yavru ceylan
    Emin olmamak için aşağıdaki gerçekleri görmemek veya unutmamak lazım, ben bu gerçekleri görüyorum, umarım milletimiz de görür :

abd'nin ortadoğudaki planları 1-2 yıllık planlar değildir, onlarca yıllık planlardır. bu kapsamda şimdiye kadar yaptıkları ancak milletimizin unuttuğu birkaç gerçek:

- kendi askerlerimiz- emekli omutanlarımız tv'de söylüyor : pkk'ya helipkopterle yardım atarken yakalanan abd
    - eşref bitlis paşa'nın uçağına sabotaj yapılıp şehit edilmesi
    - kuzey ırak'ta Türkmen şehirlerini ve nüfus kayıtlarını korumaya çalışan Türk askerlerinin başına çuval geçirilmesi ve Türkiye'nin müzik notası bile vermemesi
    - abd'li askerlerin elindeki orta doğu haritasında Türkiye'nin doğusunun bizden koparılmış gözükmesi
    - abd'li askerlerin pyd bölgelerinde askeri üsler kurması ve pyd'ye kara gücüm demesi: suriye'deki bütün planlarını buna göre yapmaları ve Türkiye'nin rakka operasyonunu bizrlikte yapalım demesine rağmen abd'nin ben pyd ile operasyon yapıcam demesi.
    - rte'nin abd ziyaretinin konusunu çok iyi bildikleri halde, ziyaret öncesi pyd'ye ağır silah yardımı yapılması ve abd'li askerlerin pyd'liler ile fotoğraflarının basına servis edilmesi

dediğim gibi adamlar daha açık nasıl "biz pyd ile yola devam ediyoruz" diyebilirler diye düşünmek lazım.

Trump veya herhangi bir başkan bu onlarca yıllık planı öyle kolay değiştiremez çünkü adamların amacı açık ve net : kendilerinin kontrol edeceği kürdistan.

Daha darbe yapmış Gülen'inin bırakın iade edilmesini, ifadeye bile çağırmadılar. RTE, oraya gitti diye adamlar, kürdistan planlarından vazgeçmez. Ciddi şekilde ABD ile yolları ayırmak ve bölge devletleri ile ittifaklar kurmak gerekir. Bunu da rte yapmadığına göre, kendimizi saf saf kandırmayalım... sırtımızı sıvazlayıp gönderdiler işte..

• mehmettr06 M kullanıcısına yanıt
    Konuşarak uzlaşmak yerine ne yapması gerekiyordu? Senin beklentin nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TormentedSoul

süper blok konusu

o değil, 6 mesajı olan yeni üye gözünü siyasette açıyor

burası donanımhaber, insan hiç mi donanım yazılıp pc araç vs hakkında soru vs sormak direkt siyasete girer ki...

yeni bir üye forumda hangi konudan başlamalı listeyle açıklarmısınız
    Nota veremeyeceğine göre müzik notası verin çalsınlar
  • Reklamin iyisi kotusu olmaz diyerek bakmak lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kraven kullanıcısına yanıt
    Fetö bulaşmışsa demek ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merkur

quote:

Adam elinden gelen bütün her şeyi yaptı. Sen ne bekliyordun? Artık tek yapmamız gereken şey beklemek... Kürsüye çıktı ve çatır çatır konuştu. Adamın boğazına bıçak mı dayasın???

quote:

Nokta değil, virgül kondu: YPG pürüzüne rağmen ABD ile devam
    17 Mayıs 2017

ABD Başkanı Donald Trump, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı Beyaz Saray’a konuk ederken “uzun ve zorlu” geçeceğini söylediği görüşme mutlaka o ilk 20 dakikalık değildi.

O baş başa görüşmede muhtemelen “tamam değil devam, nokta değil virgül” niyetinde görüşmeler yapıldı.
    http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/murat-yetkin/nokta-degil-virgul-kondu-ypg-puruzune-ragmen-abd-ile-devam-40460336?utm_source=t.co&utm_medium=post&utm_campaign=nokta-degil-virgul-kondu-ypg-puruzune-ragmen-abd-ile-devam-40460336&utm_term=post

BEN NAPİM BEN Mİ DEDİM NOKTA KOYACAM DİYE, YAPAMICAKSAN SÖYLEME.

Nokta koyucam falan demedi. Virgül mesafesinde değil nokta mesafesinde olacak bir görüşme dedi.

Nokta koyma meselesi basının bir yorumu. emojiler koyarak kendinizi zeki mi sanıyorsunuz merak ediyorum. Zavallılığınız beni bitiriyor.

• çok değil 3 aya kalmaz bizimkinden ''kandırıldık'' açıklaması gelir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GoldenParsTR

quote:

Bizim cumhurbaşkanımız olduğu için söylemiyorum ama diğer liderlerden farklı değil mi? O asalet, masumiyet, alfalık, karizma kimde var bilmiyorum.

Çocukluğumdan beri kurduğum en büyük hayal; bu ülke için çok önemli bir buluşa imza atmak ve ödülü Erdoğan'ın elinden almak. Beni çalışmaya, üretmeye teşvik eden en büyük motivasyon kaynağı bu. Dediğim gerçekleşmese, sadece ülkeye ve insanlara faydam olsa bile mutlu olurum. Allah başımızdan eksik etmesin. Çocuğumuz olursa da onun gibi ahlaklı olsun

Borlu saat filan yapda bi ödül caksınlar sana yazarken ağzından salyalarda gelmiştir kesin

Kudurun kudurun. Artık kara listenize bir kişiyi daha ekleyin; Donald Trump. Dh forumda ve ekşide Trump'ı karalama kampanyalarını dört gözle bekliyorum. Eğer Merkele yaptığı gibi davransaydı ''adam gibi adam'' olacaktı sizin gözünüzde :)

Heeee heee :D sana iyi orgaznler. Fotografları cıkartıp duvarına asarsın. Zaten 1 hafta sonra fetöyü verin diye ciyak ciyak bagırcaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: more34

quote:

Orijinalden alıntı: TormentedSoul

süper blok konusu

o değil, 6 mesajı olan yeni üye gözünü siyasette açıyor

burası donanımhaber, insan hiç mi donanım yazılıp pc araç vs hakkında soru vs sormak direkt siyasete girer ki...

yeni bir üye forumda hangi konudan başlamalı listeyle açıklarmısınız

yeni üyelerin mesajlarına bakıldığında yeni üye dahi olmayabilirler

geliş amaçları belli, mesaj içerikleri belli

burası da bir siyaset sitesi değil, burayı yeni gören bir kişi donanım ile alakalı bir arama ile siteyi bulabilir...

kısaca, tek merkezden yönlendirilen ergen yığını çoğu yeni üye

açıp bakıyoruz, donanımla ilgili bir mesajı dahi yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

hastalıklı kafalar var.
    trump cumhurbaşkanımıza sövse, aşağılasa mutlu olacaklar. tersi olunca nasıl kılıf bulup ama öyle değil de böyle yeaaaa diye komiklik yapmaya çalışıyorlar.

kılıçdar gidip orada muhteşem karizmasıyla abd yi kasıp kavuruncaya kadar bu böyle devam edecek.

stingerler javalinler yüksek kalite mayınlar plastik patlayıcılar biyerinde patladığında karizmayı görürsün . senin s600 maybach ın kurşun geçirmez de askerin de vatandaşın da öyle bir özelliği yok . bop projesi dahilinde büyük kürt devleti kurulurken , Türk topraklarının %25 i çok büyük tehdit altındayken o koltukta ancak projenin müdürü monika kadar rahat oturur. ancak bu projenin müdürlerini böyle ağırlarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: piyanist2014

Ülke kan ağlıyor, tarihin en yüksek işsizlik oranı yaşanıyor, birçok esnaf dükkân kapatıp işçi çıkarıyor, caddeler sokaklar mültecilerden geçilmiyor, son birkaç yılda verdiğimiz şehitlerin sayısı bile bilinmiyor, dolar Türk parasını 4'e katlıyor ve biz tüm bunlara karşın Erdoğan'ın başka bir devlet başkanı ile tokalaşıp samimî poz vermesiyle gururlanıyoruz...

Yâni var ya, bu ülkede insan ya bileklerini kesip intihar eder, ya da daha fazla tahammül edememekten aklî dengesini kaybeder!

Yazacak çok şey var ama lüzum yok.

Zaman her şeyi gösterecek...

+99999
  • quote:

Ülke kan ağlıyor, tarihin en yüksek işsizlik oranı yaşanıyor, birçok esnaf dükkân kapatıp işçi çıkarıyor, caddeler sokaklar mültecilerden geçilmiyor, son birkaç yılda verdiğimiz şehitlerin sayısı bile bilinmiyor, dolar Türk parasını 4'e katlıyor ve biz tüm bunlara karşın Erdoğan'ın başka bir devlet başkanı ile tokalaşıp samimî poz vermesiyle gururlanıyoruz...

Yâni var ya, bu ülkede insan ya bileklerini kesip intihar eder, ya da daha fazla tahammül edememekten aklî dengesini kaybeder!

Ama onun karizması var,asaleti var,duruşu var yetmezmi

• quote:

Orijinalden alıntı: gecekuşu0138

quote:

Çoğu kişi için evet. Uzun adamın o sert bakışı tüm çilelere, yoksulluğa, kedere değer.

Ümmet olmak gurur verici bir şey. Hamd olsun, milyonlarca kişi bir kişi için yaşar...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gecekuşu0138

quote:

Çoğu kişi için evet. Uzun adamın o sert bakışı tüm çilelere, yoksulluğa, kedere değer.

Ümmet olmak gurur verici bir şey. Hamd olsun, milyonlarca kişi bir kişi için yaşar...

Ülke gerçeklerinden uzak yaşamak,yaşam tarzı olmuşsa yapacak bir şey yok Allah islah etsin.Güleriz ağlanacak halimize.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.