Şimdi Ara

Trump'tan Görüşme Biter Bitmez Erdoğan Paylaşımı : 'Seni ağırlamak büyük onurdu' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
1
Favori
10.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İçi dolu bir başağın eğildiğini bilirdim ancak görüyorum ki sizde tam tersi olmuş Kraven.
  • Metin2nin Demircisi kullanıcısına yanıt
    ALLAH muvaffak eylesin.
  • ver gazı bizim kitleye verrrr. Hemen yelkenleri indirsenler ver gazı...
  • tayyip adamdır gerisi madamdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan96

Trump'tan Görüşme Biter Bitmez Erdoğan Paylaşımı : 'Seni ağırlamak büyük onurdu'

Ooo ABD yi ne zaman fethediyoruz hocam? Reis çok iyi çekmiş elini, 1 yıl götürür bu gaz bizi en az.
  • Ülke kan ağlıyor, tarihin en yüksek işsizlik oranı yaşanıyor, birçok esnaf dükkân kapatıp işçi çıkarıyor, caddeler sokaklar mültecilerden geçilmiyor, son birkaç yılda verdiğimiz şehitlerin sayısı bile bilinmiyor, dolar Türk parasını 4'e katlıyor ve biz tüm bunlara karşın Erdoğan'ın başka bir devlet başkanı ile tokalaşıp samimî poz vermesiyle gururlanıyoruz...

Yâni var ya, bu ülkede insan ya bileklerini kesip intihar eder, ya da daha fazla tahammül edememekten aklî dengesini kaybeder!

Yazacak çok şey var ama lüzum yok.

Zaman her şeyi gösterecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piyanist2014 -- 17 Mayıs 2017; 3:14:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PYD ve PKK ya destek konusunda virgul degil nokta koymaya gitmisti reis ne oldu koydumu?
  • Rteeee !!!!

• şimdi bu virgülmü koydu noktamı
  • Yıllardır gidip ülkelerin başkanlarıyla, cumhurbaşkanlarıyla, krallarıyla tokalaştı,
    gülüştü, vs. bize ne faydası oldu arkadaş ? Aklınca atar yaptı one minute deyip
    ne faydası oldu sana, bana? Boş beleş konuşmalar, hareketler.
  • Öncesinde pkk, pyd ye yardım et sonrasında da Türkiye müttefikimiz de. Olacak iş değil bu, sırf bu bölgede Türkiyeyi kullanmak için sırtı sıvazlamaya devam ediyor. İlerleyen zamanlarda göreceğiz bakalım, yardıma devam edecek mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin2nin Demircisi

Bizim cumhurbaşkanımız olduğu için söylemiyorum ama diğer liderlerden farklı değil mi? O asalet, masumiyet, alfalık, karizma kimde var bilmiyorum.

Çocukluğumdan beri kurduğum en büyük hayal; bu ülke için çok önemli bir buluşa imza atmak ve ödülü Erdoğan'ın elinden almak. Beni çalışmaya, üretmeye teşvik eden en büyük motivasyon kaynağı bu. Dediğim gerçekleşmese, sadece ülkeye ve insanlara faydam olsa bile mutlu olurum. Allah başımızdan eksik etmesin. Çocuğumuz olursa da onun gibi ahlaklı olsun

Borlu saat filan yapda bi ödül caksınlar sana yazarken ağzından salyalarda gelmiştir kesin

• hastalıklı kafalar var.
    trump cumhurbaşkanımıza sövse, aşağılasa mutlu olacaklar. tersi olunca nasıl kılıf bulup ama öyle değil de böyle yeaaaa diye komiklik yapmaya çalışıyorlar.

kılıçdar gidip orada muhteşem karizmasıyla abd yi kasıp kavuruncaya kadar bu böyle devam edecek.
  • Aktroller alenen bizi iplemedikleri, istediğimizi alamadığımız, istediğimizin yanından bile geçemediğimiz, sadece 20dk ayrılan Erdoğan-Trump görüşmesini bile başarı addedip burada propaganda yapıyor.

Allah aklı fikir versin diyeceğim ama bu kadar 'geniş' olduğunuzu görmek insanı hayrete düşürüyor.

Yah yah, ülke bu köylülerin eline kaldı işte...

• Kimse de demiyo ki, oraya gittik neyi kabul ettirdik ne kazandık. Abd ile sorun yaşadığımız hangi konuyu çözdük bu görüşmede? Trump twit attı diye mehter marşı çalınıyo, anlamak güç.

• Dalga mahiyetinde attığınız fotodaki adam Türk tarihine damgasını vurmuş, karakterli ve asil biridir.

1974'te tüm imkansızlıklara rağmen ABD'ye rest çekip Kıbrıs harekatını gerçekleştirmiştir. Şimdi burnunun dibindeki adaları işgal eden Yunanistan'a ses çıkaramayan bir reisiniz var.

Ayrıca Ecevit İngiliz aksanıyla İngilizce konuşurdu. Hey gidi hey.
  • No Selfie No Trust
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Kimse de demiyo ki, oraya gittik neyi kabul ettirdik ne kazandık. Abd ile sorun yaşadığımız hangi konuyu çözdük bu görüşmede? Trump twit attı diye mehter marşı çalınıyo, anlamak güç.

20 dakikada ne kabul ediceksin -zaten kabul ettiğini
    neyi kabul ettireceksin -zaten kabul etmek istediğini

ama bu çok önemli değil
    kazırmatik pozlar verdiler
    bırak forum keyfini çıkarsın bu gün
    :)
  • Ben utandım vallahi ingilizce bilmemesi ne kadarda ayıp bişey be koskoca Türkiye cumhurbaşkanı ingilizce bilmiyor ulan günde 1 saat ingilizce çalış be karizmandan bişey mi eksilecek tek bildiği how are you, thank you

• quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan96

Reis'in dik duruşu ve terörist Pyd'yi Abd'nin yüzüne yüzüne vurması beni tatmin etti.Dünya Lideri sonuçta Reis her gittiği yerde böyle ağırlanıyor.Merkel gibi eli havada beklemiyor

Trump ypg ye silah vermekten vazgecti mi? Ne derler: Haticeye degil, neticeye bak

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.