Şimdi Ara

Tropico 5 Türkçe Yama (google translate)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
5.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kötüadams 1766. satıra kadar çevirmiş zaten. Kalanı Google Translaten çevrilmiştir. Ona göre kullanın.

CurrentLanguage dosyasını oyunun kurulu olduğu yere direk yapıştırıyoruz. Oyun açıldığında Türkçe olucak. CurrentLanguage dosyasını oyunun kurulu olduğu yerden silerseniz tekrar ana diline döner.

Link:

http://s3.dosya.tc/server10/6jozhc/Tropico_5_Turkce_Ceviri.rar.html

Yedek Link:

http://dosya.co/hej5hakx5rvr/Tropico_5_Türkçe_Çeviri.rar.html

• pek faydalı olucağını sanmıyorum eğer direk cümleleri alıp yapıştırdıysan
  • quote:

Orijinalden alıntı: 128gbramimvar

pek faydalı olucağını sanmıyorum eğer direk cümleleri alıp yapıştırdıysan

Elimden geldiğince toparlamaya çalıştım ama direk olanlarıda var ingilizceyle arası kötü olanlara tavsiye ederim.
  • teşekkürler güzel olmuş
  • Bende sadece açılıştaki introyu geç yazısı türkçe geri kalan her şey ingilizce. Yalnız bendeki sürüm Complete Collection. Ondan olabilir mi?
  • Link için teşekkürler. Ama şu CurrentLanguage dosyasını oyunun kurulu olduğu yere yapıştırmayı biraz açarmısın?

çok iyi bilmiyorum bu tarz konuları. Steamdan yerel dosyalara göz atı açıp oraya yapıştırdım,fakat hiçbirşey olmadı.
    yardım ederseniz çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanomi

Link için teşekkürler. Ama şu CurrentLanguage dosyasını oyunun kurulu olduğu yere yapıştırmayı biraz açarmısın?

çok iyi bilmiyorum bu tarz konuları. Steamdan yerel dosyalara göz atı açıp oraya yapıştırdım,fakat hiçbirşey olmadı.
    yardım ederseniz çok sevinirim

tamam yaptım çok teşekkürler yama için
  • Çeviri nasıl iyi mi? oyun arayüzü falan...
  • elindeki oyunun sürümü nedir çeviri ile uyum açısından?
  • ProStalkerKingDoz55 P kullanıcısına yanıt
    nasıl yaptın ben yapamıyorum giriş tükçe çıkıyor geri kalan herşey ingilizce
  • Sadece girişteki esc-geç kısmı değişti o kadar gerisi ing birde oyunun girişindeki arkada oynayan video artık yok oyunun hikayesi falan yok siyah bir ekran var sadece
  • !arkadaşlar eğer sadece giriş sahnesi türkçe yama oluyosa oyunun kurulu olduğu yerde language selector var ona tıklaryıp Polishi seçin türkçe yamanız olur umarım yardımcı olabilmişimdir
  • up

Epic games den indirenler için tavsiye ederim.

tabi hala benim gibi oynayan varsa...

• Erreguay kullanıcısına yanıt

epicgame verdiği sürümle çalışıyormu?

• bayrakeri B kullanıcısına yanıt

evet onunla kullanıyorum  

ufak tefek cümle düşüklükleri gibi şeyleri saymaz isek başarılı buldum ben

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.