Şimdi Ara

Hades Türkçe Yama Çıktı (Translate)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
8
Favori
53.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çeviri Durumu :

Menü :- %100

Altyazılar : - %100

Skill Açıklamaları : - %100

Dialoglar : - %100

Not: Yama kopyala yapıştırdan ibaret değildir elimle düzelttiğim pek çok yer mevcuttur.

👉Hades Türkçe Yama İndir👈

Yama version'u : v1.36401

Yama %100 dür

Link Güncelleme : 17.10.2020

Not: Arada hatalar giderilip link güncellenebilir link güncellendiğinde tarihi kontrol ediniz.

Steam'da çalışmaz

Linkler güncellendiği gün içinde bir çok kez yenilenebilir. Hata alanlar tekrar indirsin. Kurulumda hata alanlar yamayı tekrar indirip kurabilirler. Yamayı kolay kurabilmeniz için program hazırladım yamayı programdan yükleyiniz. (Programdan yamayı kurarsanız şifre istememektedir)

👉Hades Türkçe YAMA Nintendo Switch İndir👈

Yama %100 dür

Link Güncelleme : 18.10.2020

Switch Şifresizdir mesajlarımda belirtmiştim soran çok oluyo burda belirteyim

Dikkat:

Normal yama çıkaran olursa veya telif uyarısı alırsam konu silinecektir.

Forum'da Türkçe yamasını çeviren şuan arkadaşlar var eğerki konuya gitmek isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz GİT

Ekran Görüntüleri aşağıda

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Arkadaşa hiç yoktan anlayabildiğiniz bir dilde çevrildiği için teşekkür etmek yerine daha iyisi olmadığı için sitem etmeye ve daha iyisini yapamadığını kabul edip geliştirmeye çalışan arkadaşa daha iyisi için hakaretvari isteklerde bulunmaya HİÇ HAKKINIZ YOK. Sadece arkadaşın hevesini kırma isteğiniz olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam. Eline sağlık sayende ben oyunu oynayıp bitirebildim. Makyaj takıntısı ya da yüksek bir dil çevirisi isteyenlerin de başka konulara baksınlar, öğrenip kendileri çevirsinler. Ama "bunun virgülüne takılmam translate olduğunu biliyorum ona göre anlamaya çalışırım en azından ingilizce değil" diyorsanız deneyebilirsiniz.

• Hiç yoktan iyidir kimse yapmıyordu elinize sağlık

tahmini kaç güne çıkar.

• bilemicem günde olur haftada olur ayda ama 1 hafta çıkmıycak kesin

• kolay gele

• Altyazıları bitirip paylaşmamı istermisiniz bug vs varmı diye hem test etmiş olursunuz

• Direk kopyala yapıştır mı yapıyorsun düzeltme yapıyor musun?

• Düzeltme yapıyorum elbet ama profesyonel bir iş beklemeyin normal bir yama gibi olmaz özellikle yeteneklerin açıklamalarında çok oyalandım bazı kelimeleri çevirmiyodu bile zaten gerisi benim için kolay olacak yine oyunu anlayarak oynayabileceğiniz bir yama çıkarmaya çalışıyorum elimden geleni yapmaya çalışıyorum geriye sadece dialoglar kaldı altyazılar bitti sayılır bir kaç ekran görüntüsü atayım yine

ekrandaki çoğu yeri elle girdim kopyala yapıştır değil yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unknownelement -- 3 Ekim 2020; 5:41:25 >
  • Teşekkürler. Denemek için %100 olmasını bekleyeceğim. Kolay gelsin.

• Eline sağlık dostum
  • diolog dediğin o textte zagreuslar mı kaldı.. 300kb olan csv dosyaları..diğer dosyalarda çevirmediğin yer varsa yardım edeyim.. script yada game içinde o iki dosya varsa akşama translate edip atayım bir saatimi almaz ...

• küçük boyutlu olanlar kaldı büyük boyutluların çoğunu bitirdim zaten beni script ve game içindeki dosyalar uğraştırıyo dediğin gibi kolay değil çok fazla satır var subtitle kısmı beni en uğraştırmayan yeri Hades Türkçe Yama Çıktı (Translate) bi yanlışın var bence senin ,kaç satır dediğin dosyalar

• şöyle bi durum var vs code ..vs translate indirip (başka uygulamada aynısını yapar).. orta tuşa basılı tutarak aşağı kadar çekersen sadece sağ tarafı alır seçer toplu şekil bi yazının .. yani 50şer 50 şer çevirip çıkıcaktım..sağ kısımları toplu seç .. crtl+shift+t toplu şekilde çevrildi.. ama google apilerde yani uygulama içi eklentilerde ..429 hatası veriyor şuan çevirmiyor :D sınırlayıcı koymuşlar sağolsunlar eskiden yoktu..şu an farkettim .. o hatayı bi aşabilirsem .. yapar atarım ..

• script yada game_en içinde geçerli kodu seç tuşlara bas yerinde çeviriyor.. excelde bile eklenti yazıp fonksiyon olarak tıklayınca seçili kutucuklar çevriliyor :D sınırlayı olmayaydı ah ah ..

• anladıysam arap olayım Hades Türkçe Yama Çıktı (Translate) bu işler 1 2 saattlik iş değil onu biliyorum ama Hades Türkçe Yama Çıktı (Translate) 

• Merakla bekliyoruz hocam
  • supergiant gercekten ozel bır oyun yapım fırması.

transıstor oyununu oynadıkdan sonra hayran kalmıstım.

hadesin erken erısımden cıktıgını okudum yama varmı dıye bır bakayım dedım buraya denk geldım.

makıne dılı bıle olsa gayet guzel cevrılmıs ellerınıze emegınıze saglık.

hakkınız ödenmez gerçekten.

• yamayı yarın yayınlamayı düşünüyorum şuan biraz test edicem sorun olmazsa paylaşırım burdan açık bir şekilde

• Hades Türkçe yamamız çıkmıştır hayırlı olsun ilk mesajdan indirme adresine ulaşabilirsiniz iyi oyunlar

edit:

ilk mesajımın neden hemen güncellenemediğini anlamadım biraz beklemenizi öneririm belli bir süre sonra konu güncelleniyor bu zaman alabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unknownelement -- 6 Ekim 2020; 21:9:5 >
  • Eline saglik
  • teşekürler emekleriniz için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacre26 -- 6 Ekim 2020; 23:15:19 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.