Şimdi Ara

Trendyol 500 TL Parapuan kazanma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
921
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Trendyol Cardfinans Trendyol kartı alanlara anında 500 TL parapuan tanımlıyor. Uygulamadan girip adımları takip edip alabilirsiniz. Uygulamada yazdığına göre ömür boyu kart aidatı vs.. gibi ek ücretler de yok. Para tanımlanınca kart gelmesini beklemeden, CardFinans mobil uygulamadan kartı internet kullanımına açıp hemen alışveriş yapabilirsiniz.

Trendyol uygulamasına girin, Hesabım bölümünden fotoğraftaki alana tıklayıp adımları takip edin.

Herkese olur mu bilmiyorum çevremdeki herkese oldu ama.

Trendyol 500 TL Parapuan kazanma

• Cemo94 kullanıcısına yanıt
    quote:

ilk defa bu kartla QNB Finansbank bireysel kredi kartı sahibi olacak müşteriler için geçerlidir.

Enpara vardı, yararlanabilir miyiz acaba?
  • efyavas kullanıcısına yanıt
    Bende de CardFinans kredi kartı var yararlandım. Sanırım demek istediği ilk defa CardFinans Trendyol kartı kullananlar için.

Neler yaptiniz yararlanmak için

• ravanel R kullanıcısına yanıt
    Hocam adımları takip edip başvuru yaptım daha sonra başvurunuz alınmıştır SMS’i geldi bir kaç saat sonra da başvuru onaylanmıştır smsi geldi ve qnb mobile yönlendirdi mobilden de bir görüntülü konuşma yaptım bu kadar.
  • Selfi kamerası bozuk olanlar nasıl ilerlicek, başka telefon ile yapsak olur mu?

• marseltalon M kullanıcısına yanıt
    Görüntülü görüşme esnasında müşteri temsilcisi arka kameraya geçmişti bende. Bağlanınca bir sorun ön kameram bozuk arka kameradan olur mu diye
  • efyavas kullanıcısına yanıt

Evet oluyor bende de var enpara, yararlanabilirsin.

Evet hocam arka kameradan hallettik, herşey tamam, alışveriş yaptım bile puanı kullandım. Paylaşım için çok teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.