Şimdi Ara

Chippin dolandırıcılığı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
2
Favori
2.104
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar chippin üzerinden iPod shuffle aldım gelmeyince mhyi aradım sipariş sırasında bir hata oluşmuş sipariş iptal oldu chippin ler pazartesi iade edilecek dedi ama ne iade geldi ne urun şimdi ariyonca sadece acileyet bildiriyoruz diyorlar kapatıyorlar . Sizde dikkatli olun 1 aya yakın oldu ama gelen giden birşey yok sipariş verirken kredi kartından odeme yaparken dikkatli olun allahtan hepsini chippinle ödemiştimde param gitmedi sadece ugrastigimla kaldım neyse ben burdan soyliyim de dikkatli olsun sipariş verecek arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Senden başka mağduriyet yaşayan var mı? Direk dolandırıcı yaftasında bulunmayın bence.
  • Merak etme koç grubunda paran kalmaz, gerçekten sistemsel sıkıntı vardır. Uygulama yeni olabilir böyle şeyler , hemen dolandırıcılık falan gereksiz ağır oluyor. Adamların hangi firmaya ait olduğunu bilmeyen biri cidden gerçekten dolandırıcı sanacak.
  • 2 hafta önce ipad mini 2 sipariş verdim yollamadılar. benzer sıkıntıları ben de yaşadım. hemen her gün arıyorum. sonuç yok. defalarca mail attım dönüş olmadı. üye olmadan sipariş verdiğimden siparişimi görüntüleyip iptal de edemiyorum. çok saçma bi site direk muhatap bulunmuyo. kayıt oluşturulup merkeze yollanıyo sürekli. ama hiç bir sonuç yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperote -- 8 Kasım 2016; 23:41:9 >
  • şu ana kadar chippinle yaptıgım alışveirşler hepsi ulaştı

2x kulaklık
    1x kablosuz kulaklık
    2x iphone 6

hepsi elimize ulaştı dostum direkt olarak dolandırıcı damgası vuramazsınız bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: okarawn

şu ana kadar chippinle yaptıgım alışveirşler hepsi ulaştı

2x kulaklık
    1x kablosuz kulaklık
    2x iphone 6

hepsi elimize ulaştı dostum direkt olarak dolandırıcı damgası vuramazsınız bence

Maşallah hocam chippinin dibine vurmuşsun :)
  • Aradan 20 gün geçmiş zaten, belki sorunlar çözülmüştür. Umarım.
  • okarawn kullanıcısına yanıt
    Firmanayi savunmanın amacı ne hayla iade olmadı chippin ve beni dolandırdı o zaman ben bu firmaya dolandırıcı derim koça ait diye dolandiramaz diye bir kural yok ya sadece beni seviyorlar gondermiyorlar yada başka bir olay var birde bu süreç te her yerden yazdım aradım direk kocada mail attım ama sonuca ulaşamadım hep aynı şeyler merkezden bilgi bekliyoruz falan filan .Bir dolandırıcı herkesi dolandırmak zorunda değil beni dolandırdı söylüyorum arkadaşların da 2 kez düşünmesini dikkatli olmasını Rica ediyorum herkes direk firmayı savunmaya geçmiş
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    benimde birkaç kez böyle magdurlugum oldu fakat müşteri hizmetleriyle iletişime geçip halledildi sizinkide umarım yakın zamanda halledilir
  • peki şöyle desek. bir sürü alangirli işle chippin toplamak nasıl birşey. onu adına ne denir sizce. oda bir nevi dolandırmak değilmi. baksana adam iphone almış yani. nasıl almış sizce.
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    Alengirli derken? Sistemsel bir açık yok ki hocam. Yeni abone olup puanı diğer hesaba aktarmak sistemin müsaade ettiği bir olay.

Bunu yaptı diye kimse kınanamaz. Zaten bu yapılmasa 8-10 tane üye iş yerinin verdiği %5 puanla hediyeleri almak imkansız.
    hocam eşinin dostunun numarasını izni dahilinde kullanarak yapıyorsa dolandırıcılık olmaz. Ben o şekilde yaptın hep kuzenleri vs. Ama sms onayına illegal çare bulduysa dolandırıcılık olur.
    Kardeşim zaten 2 arkadaş fiş göndererek biriktirdik aldık kampanyayıda chippin yapmış o mu benim zamanımı alarak beni dolandırdı yoksa ben mi onu dolandırdim adam bana hiçbirşey vermedi zamanı mı bilgilerini hatla kredi kartı bilgilerimi bile aldı
  • Sözüm meclisten dışarı, sadece bu uygulama ile Ali Cengiz yapanlardan dolayı adamlar birçok şeyi inceler, kabul etmez oldular. 40-50 tane mail adresi üzerine sürekli sahte davet gönderenler, böyle sahtekarlık olmaz diye yorum yapıyorlar
  • graystorm kullanıcısına yanıt
    Hocam benim anlamadığım 50 60 tane üye olmuş hesaba davet gönderse ne olacak adamlar üyelik tarihi ile davet tarihine bakıyorlar o kadar da salak değiller ki bunu kabul etsinler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar zaten eşini dostunu üye yap kazan diyor. Çevresi geniş olan herkes alabilir iphone. Bunun neresi dolandırıcılık. Ne konuştuğunu bilmeyen adamlar var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.