Şimdi Ara

Cardfinans Trendyol Kart 500 TL Hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
39
Favori
83.643
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2 Kat Hızlı Puan Topla, 2 Kat Hızlı Elite Ol!

1000 TL'ye Varan Trendyol ParaPuan*

Yemek Siparişlerinde %5 Kazan!

Diğer Trendyol Alışverişlerinde 1% Kazan!

Onlarca Markada CardFinans Trendyol Kart’a Özel İndirimler

Sonradan Faizsiz 3 Taksit

Anında İade

Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

CardFinans Trendyol'a başvuru yapan ve başvurusu onaylanarak ilk defa bu kartla QNB Finansbank bireysel kredi kartı sahibi olacak müşteriler için geçerlidir. Başvuru onaylandıktan sonra 45 gün boyunca, Dolap, dijital servisler ve kıymetli maden alımları dışında yapacak alışverişlerde bu puanlar kullanılabilir. 45 gün boyunca kullanılmayan Trendyol ParaPuan’lar geri alınacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birkanbey -- 23 Kasım 2023; 13:51:10 >

• Hangi karta başvuru yapacağız
  • baba1993 kullanıcısına yanıt

Cardfinans Trendyol kart

• Birkanbey kullanıcısına yanıt
    Başvuru ekranını bulamadım hocam
    Linkte sadece kampanya ekranı var
    Başvurusunu nereden yapıyoruz
  • "sana özel" yazıyor. Başvuru linkini verirsen deneyelim

• Bu go kart tasarımı değişmiş. Aidat belli şartlarda yok alınabiliyor bilginiz olsun.
  • Sanırım kişiye özel.

Bende çıkmıyor.

• Başvuru için link de yok. Ayrıca şöyle diyor: "Trendyol Yemek'te yapacağınız harcamalarda %5, diğer Trendyol harcamalarında ise %1 kazanılır, aylık toplam Trendyol ParaPuan kazanımı müşteri başına 50 TL ile sınırlıdır. Yüklenen Trendyol Puanlar 30 gün geçerlidir, kullanılmayan Puanlar bu süre sonunda geri alınır."
  • hocam bi fişneli link at de deneyek

• önceden Finansbank kredi kartınız varmıydı?

Belki TC nosu üzerinde hiç finansbank kk sı olmayanlara teklif edilmiş olabilir !

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birkanbey -- 19 Kasım 2022; 18:37:50 >

hocam başvurunca onlar mı arıyor yoksa, bilgileri biz mi dolduruyoruz. denedin mi.

edit: link kişiye özelmiş hocam. kaldırabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 19 Kasım 2022; 18:42:33 >
    Cardfinans Trendyol Kart 500 TL Hediye
  • Bana başvuru sayfası çıktı ama işin garip tarafı bu kart cardfinansın sitesinde hiç yok, başvuru yeri de yok...ty uygulamasına baktım, orda bana özel teklif de yok. Kişiye özel olduğu ve umumi bir kampanya olmadığı için başvurmam hiç uygun olmayacak, o yüzden başvurmayacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 19 Kasım 2022; 19:34:58 >
  • başlık değişsin, kişiye özelmiş.
  • Enpara ve qnb Fix var. Bunu da alabilir miyiz acaba?
    Teşekkürler
  • Bankayı aradım kayıt oluşturdum bakalım dönüş yapacaklar. Hiç olmasa farklı renkli bir kredi kartımız daha olur.  

• Saiph kullanıcısına yanıt

Sanırım beta sürecinde kart henüz herkese açılmamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birkanbey -- 20 Kasım 2022; 23:36:10 >

Bekliyoruz halen dönüş olmadı yarın bir gün sms atarlar buraya yazarım. Trendyol sevmem te kart hoşuma gitti..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.