Şimdi Ara

TRENDYOL 100/300 SÜPER CÜZDAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.533
Cevap
21
Favori
120.497
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arşiv niteliğinde kilitlenen diğer konuları incelemek isterseniz:

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146432753
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146450591
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• sanki attığınız para cüzdan da kalacak. geri çekebiliyosun. nasıl korka korka cüzdana para yüklüyolar. lan at parayı. alacağın ürün 300 mü. 500 at. ne olacak. 2 gündür değer mi bu kadar sıkıntı yaratmaya. al ürününü sonra kalan neyse cüzdanda çekersin. ne kadar laftan anlamaz tiplersiniz ya.

Bende bu kuponu kullanırken baya cebeleştikten sonra sistemin mantığını anladım. Örneğin İndirimsiz hali 600 tl olan bir montu ele alalım. 3 senaryo göre ilk defa cüzdana kayıt olan biri için hesap yapalım. (İlk kayıtdaki 20 tl de hesaba katıldı)

1-)Üründe indirim yok. Cüzdan bakiyesi minimum 600 tl olmalı. Ürün 600-120=480 tl gelir.

2-)Üründe %50 indirim var diyelim. Cüzdan bakiyesi minimum 300 tl olmalı. Ürün 600/2-120=180 tl gelir.

3-)Üründe %50 sepette indirim var diyelim. Cüzdan bakiyesi minimum 600 tl olacak. Ürün (600-100)/2-20=230 tl gelir.
    (Yani sepette indirim olan ürünlerde cüzdan hesabında Ürünün indirimsiz miktarı kadar para bulunacak, Ayrıca 100 tl lik kupon, sepet indirim oranı kadar değer kaybeder. %90 sepet indiriminde 10 tl bir katkı sağlar. %50 sepet indiriminde 50 tl gibi.)

Not: Ben birkaç ürün denedim ve bu hesaplamaya göre yapıldığını fark ettim. Tüm ürünlerde böylemidir, emin değilim.

İlk sayfalarda yazılan mesaj, son sayfada yazılıyor, her 2-3 sayfada bir yazılıyor, ya Trendyol adam gibi durumu açıklayamadı ya da bizim millette okuduğunu anlama problemi var ya da en olası tembellik var, kim okuyacak onca yazıyı, birisi bana hazır ağzıma versin bende işimi görüp asalak gibi çıkıp gideyim konudan... aldığımı bile paylaşmayayım belki birinin işine yarar, sadece ama sadece ben işimi göreyim gerisi ne yaparsa yapsın... şu tutum bu milletin en pis hastalığı, bu yüzden ne durumlara düştük.

Ahahahaha alttaki mesaja bak kafayı yiyeceğim. 

• cüzdanı aktif olmayan hesaplara veriyorsa pek işe yaramaz onu aktif edecek tel lazım birde. aktif hesaplara baktım gelmemiş diğerlerine bakmaya gerek yok

edit : 30 gelmiş dün 1 hesaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 11 Kasım 2020; 13:49:47 >
  • 0/100 gelmiş eyvallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Aktifti benimki de

• Head-shot gelmiş.

• hesaplara baktım 1 tane 25 gelmiş

• Gelmemiş.

• baş

• Başı gelmiş

• Anladım tamam bakmıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda geldi banada

• Trendyol cüzdan %2 Trendyol para devam ediyor mu?

• günde 5 kere konu açılıyor sürekli bakıyorum hesaplara bir şey yok... Artık hevesim kaçtı yahu, sürekli hesap kontrolü ile mi uğraşacağım =)

• Kınalı eller kooperatifi gelmiş 😅

• Ring of bash

• 3 hesapta var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TRENDYOL 100/300 SÜPER CÜZDAN

durex okey dağıtmışta dağıtmış. ücretsiz durex okey kuponları verebilirim aile planlaması önemli şu devirde çocuk büyük masraf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OgoX -- 11 Kasım 2020; 14:4:49 >

• Bilgi için teşekkürler TRENDYOL 100/300 SÜPER CÜZDAN 

• OgoX kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ne ya ahahahah

• 1de 1. Cüzdan aktifti, hatta 10 yükle 10 kazan da kullanmıştım.
    Diğer hesaplara henüz bakmadım. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn1905 -- 11 Kasım 2020; 13:57:18 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.