Şimdi Ara

Tramer bilgi çelişkisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar tramer bilgileri konusunda yardımınıza ihtiyacım var. İkinci el 2015 model bir araç almaya karar verdim. Almak istediğim aracı şase numarasından 5664 detay sorgulaması yaptığımda aracın 03.10.2005 tarihinde trafiğe çıktığı bilgisi geliyor. Ama aracın bağlı bulunduğu trafik şubeden yapılan kontrolde trafiğe çıkış 01.10.2015 olarak görünüyor. Sigorta firmasını arayıp bunda yanlışlık var düzeltmeniz gerekiyor diye sorduğumuzda bizde sorun yok trafik tescil yanlış bilgi girmiş onlar düzeltmeli diye cevap veriyor. Sizce ben ne yapmalıyım. Trafik tescilin verdiği bilgi yeterli olur mu ? Trafik sigortasını yenilediğim de tramerdeki bilgi düzeltilebilir mi ?

• Gün geçmiyor ki yeni bir saçmalık görmeyelim.

Araç 2015 model ise ve 2003'den bir kaza çıkıyorsa kafaya takmaya gerek yok bence. Eğer mideniz bulandıysa başka araçlara bakın derim
  • Aracın şaşe numarasını bana özelden yaz hocam bende sigorta acentesi sahibiyim neyin ne olduğunu yazayım sana.

Yapılan trafik sigortasına bakıldığında kimin yanlış girdiği ortaya çıkacaktır.
    Özelden bana ulaş yardımcı olayım.
  • Aynı durum ben de de var 2017 de aldım sıfır 1.5 ay önce trafiğe çıktı plakanın önceki sahibine ait hasar kaydı var
    Tramer e bildirmeme rağmen kaldırmıyorlar yapacak bir şey yok bildirmeniz bir şey değiştirmeyecek

Tramer bilgi çelişkisi
    Tramer bilgi çelişkisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 24 Nisan 2017; 12:30:54 >

• emrcnd E kullanıcısına yanıt
    Yakında düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cormen

Yakında düzelir.

İnşallah bana işlem yapmayacaklarını söylediler ama
  • emrcnd E kullanıcısına yanıt
    Düşüyorlar ama biraz zaman alıyor.
    Sizin işi yaparlar hocam.
  • Arkadaşlar ilginize teşekkür ederim. Satıştan sonra trafik sigortasını yenileyince sorun düzeldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.