Şimdi Ara

Trafikte inatlasmayin...[Video Geldi] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
8.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soldaki araç sıkıştırmış sanırım bu durumda seat sürücüsü suçlu oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seat suçlu görünüyor, adamın önüne kırmış resmen, 1 dk daha az bekliyim diye..

• seat yüzünden olduğu belliydi
  • seat'ın hatası olduğu kadar o gişe önünde neredeyse duran arkadaşın da bir farkı yok gibi... Ortalığı karıştırıp giden tipler vardır ya nedense bana onu hatırlattı
  • Başlığın revize edilmesi gerek, ortada bir inatlaşma görünmüyor.
  • Bu gişelerden 32 33 ile geçip algılamadığını gördüğüm için yavaşlayan arkadaşı anlayabiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgutozkan

Trafikte inatlasmayin...[Video Geldi]

buda 15 tatilden kalma önümde oldu bmw mal gibi gidiyor dikkat et diye 30 sn önce şoförü uyarmıştım. Fiesta bizim önümüzdeydi oda atak adamım sollar giderim dedi. BMW ise duramadı fiestaya sol önden vurup aracı düzeltti. Geri geri gidip buradan ayrılmıştık.

cruze mu o anılarım depreşti

• saimbal S kullanıcısına yanıt
    Aynen sahibi gözü gibi bakıyor.
  • O değilde ben de dahil olmak üzere bir çoğumuz adamlara salladık. Meğer egeacının suçu yokmuş. Hakkına girdik adamın

• Yol 2 şeritten teke düşerde bir sağdaki bir soldaki geçerken uyanıklık yapıp yol vermemek için götünü yırtanlara demek istedigim: ulan şerro ben senin önündeki araca senin yaptığının aynısını yapsam sen benimle aynı hizada olup bu itliği yapamazdın... Oh içim ferahladı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seat'ın sahibinin yerinde olsam aracı egeayı felan bırakır o tiguanı süreni ıslak sopayla döverdim.
  • Istesen başaramazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 23 Mayıs 2017; 22:26:36 >
  • Seat ın önündeki dingil OGS ye yanlışlıkla girmiş durup geri geri gitmek ve HGS ye yönelmek için ne işler açmış başkalarının başına...

Amma velakin, hep derim öndeki araç kalp krizi geçirir frene basar, çukur görür frene basar, rahmetli nenesini hatırlar frene basar, canı sıkılır frene basar, takip mesafeni korumaz vurursan ihale sana kalır.

• ben en sol şeritte istediğim hızla giderim diyenleri ,hunharca artılayanların olduğu bir ülkede artık ben hiçbir şeye şaşmıyorum

bu ülkede haksız şoför görmedim :)
  • Bu kazada herkesi bir payı var

Seat aynasina bakmadan şerit değiştirir

Egea uçarak gelir

Seatin önündeki öküz (diğer şoförleri düşünmeyenlere tabirimdir) sacma sapan akan yolda durur

Devlet de ogs hgs diye ayrı ayrı gişe koyar ya kardeşim yap hepsini ortak

• Bu inatlaşma değil ki ne alaka? Adam önündeki 2 aracı beklemeyeyim yanım boş, arkadaki gelene kadar hızla geçerim diye düşünmüş.

• Toplum olarak birbirimizi gömmeye o kadar meraklıyızki.

Biri ölsede toprak atsak,

Biri önümüzden geçsede çelme atsak,

Biri düşsede bir tanede biz vursak,

Ama sorsan herkes elit,eğitimli,duyarlı,birbirine sayğılı.

Kaza sonuçda insan hatası diye bir şey var.
  • demek ki her habere inanmamak gerekiyor, hepimiz resim üzerinden inatlaşma diye yorum yaptık.

Ama işin gerçeği hiç öyle değilmiş.
  • Cidden oluşturulan haber ile video apayrı bir olay, direk seat kullanıcısına kitlenmesi gereken bir kaza bence. Tabi 30 kmh tabelası var egea neden hızlıydı diye de bir soru ortaya çıkabilir ama bu yine de seatın bir anda önüne atlamasını gerektirmez.
  • Ben inatlaşma göremedi, sadece şöför hatası gördüm. Seatı kullanan güzel bir dayağı hakediyor bana göre .
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.