Şimdi Ara

Trafik Polisi ile Tartışmam ve Sonrasında Başıma Gelenler (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
16
Favori
31.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
657 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cimere şikayet bir işe yaramaz.Avukata git.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sincan kotu bir yer. Memur icinde kotu yasamak icinde. Memurlarıda dinlemekte yarar var. Kusura bakmayın 1-2 dk da olsa 2 yada 3 cu parka bende cok kızıyorum polisin kızması normal. Sincanda zaten yollar cok yogun yazık yani tarfik yamamk gerek. Birde orada yolu acmaya calısan memurların yerine koyun kendinizi.

Aksama kadar ne tiplerle karsılasmıslardır. Orada calısan memur arkadaslara kolay gelsin diyorum. Kotu bir durumla karsılasmıslar.
  • Şu ülkeden midem bulaniyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca artık bunlarla ugrasmak istemiyorsak yaka kamerası olması lazım polislerin. Zorunlu tutacaksın birde arac kamerası. O zaman kibar olur herkes.
  • Trafiği engellemesen dahi bir dakikalığına olsa dahi ikinci sıraya park ettiğin için ceza alırsın sorun değil. Polisin tavrıyla alakalı kaydınız varsa her türlü hakkınızı koparırsınız. Memura olacak olan da uyarma kınama vs ceza olur. Ondan da bişey çıkmaz zaten. En baba basit tehditden ceza alır hükmün açıklanması ertelenir. Haa siz şikayetçi olarak malum kişilerin canını sıkmış olursunuz ifadeye mahkemeye gider gelir. Süreç yıpratır onları. Bi dahakine böyle yavşaklıkları herkese yapamamış olurlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zerenerhan -- 16 Mart 2020; 23:23:47 >
  • kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Ne yapmasını bekliyorsun senin beyanına göre işlem yapmasını mı ? Vatandaş beyanına göre ceza yazmanın ucu bucağı var mı ? Ceza ya itiraz geldiğinde ne diyecek vatandaş dedi yazdım mı ? Trafik Polisleri trafiğin yoğun olduğu kavşaklar ve ana hartelleri etkileyen kavşaklar da trafiği düzenler senin beyanın için yerini değiştirip başka yere trafik saatinde gidemez. Cimere bildireceksiniz sonuçlandırılmak zorunda.

• Bizim iş yerinede geliyolardı polis müsveddeleri adamlar resmen psikopat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hevdidik -- 16 Mart 2020; 23:43:53 >
  • bjkyener kullanıcısına yanıt
    o kadar haklısın ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttor9896

Show tv ihbar hattina basvurun istediginiz sonucu alirsiniz haber sayesinde ayrica birfok kisiyede yol gostermis olursunuz
    Bencede en etkili yöntem bu

• bjkyener kullanıcısına yanıt
    Evet Fethi Sekin öyle dedi. Hendek operasyonların da ki 793 Şehit te öyle dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: racitia

Kolaysa gel yap bakalim dhjsjsshs baltaya sap degil basiniza polis olduk okuyup ogretmenmi olaydim alirim 7000inimi ohhh ne ugrascam shshahhahshsh
    Sonra bie uyandın donda ıslaklık.

Liseli ergenin polis olma hayalleri..

• inşallah benim başıma gelmez. ben kibar kibar konuşamıyorum biri bana bağırınca kayışı koparıyorum
  • fırat.ç. kullanıcısına yanıt
    Helal olsun djidjidjidjidjdij

• Çektiğiniz videoyu sosyal medyada paylaşmaktan asla korkmayın. Toplum tepkisini gösterince adalet daha hızlı ve daha etkili tecelli ediyor. Koyun buraya videoyu biz de heryerde yayalım. Haber kanallarının WhatsApp ihbar hatlarına gönderelim haberlere çıksın vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi müdür727 -- 17 Mart 2020; 0:53:22 >
  • Gecmis olsun polis diye kendini aga zannedenler cok maalesef.

• Eminim haksızsın videoyu ondan yayınlamıyorsun, verdigin ifadeyide aynen buraya yazmışsın,bana mı hep kibarları denk geliyor bu trafik polislerinin anlamıyorum. Buralara yazarak kamuoyu oluşturmaya çalışıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: rammizdayyi

Eminim haksızsın videoyu ondan yayınlamıyorsun, verdigin ifadeyide aynen buraya yazmışsın,bana mı hep kibarları denk geliyor bu trafik polislerinin anlamıyorum. Buralara yazarak kamuoyu oluşturmaya çalışıyorsun.
    Emin ol günün birinde bir tane meslek lise mezununa denk gelirsin. Bende senin gibi düşünüyordum ama öyle olmamış

• Önder kullanıcısına yanıt
    Oyle olmadığını veya oldugunu nerden biliyorsunuz ?

• Polislerin işi zor sabahtan akşama kadar böyle zorluk çıkaran insanlarla uğraşıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.