M

Teğmen
12 Mayıs 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 99 (Bu ay: 2)
357850 Gün Cezalı
357241 gün 14 s. 31 dk. kaldı
Gönderileri
Video 2 yıl öncesine ait fakat gösterilen görüntüler Suriye operasyonları hakkında da bilgi edinmemizi sağlıyor. S400 mü F35 mi derken sanırım maliyet ve işlevsellik yönünden ordumuzun ve ülkemizin bekasını SiHA'lar belirleyecek. Ana muhalefet ve malum terör partisi yandaşları için üzücü görüntüler ve gurur içerir.

https://www.youtube.com/watch?v=WXo9n0jxnBs&feature=youtu.be
10/08/2018 tarihinde gittigidiyor üzerinden katlanabilir masa sipariş etmiştim. Gelen ürünün aşırı şekilde kalitesiz oluşu ve de 54 tl kargo bedeli talep edilince almaktan vazgeçip iade gönderdim. Tam 4 ay olacak gittigidiyor paramı hala iade etmedi. İşin ilginci çözüm merkezi hiçbir şekilde mesajlarıma cevap bile vermiyor. En son küfürlü bir mesaj yazdım alınganlık yaptılar. Bu şekilde koşuşursam bana yardımcı olamayacaklarını söyleyip işi yokuşa sürmeye devam ettiler. Buyrun aramızda geçen konuşmaları paylaşıyorum. Koskoca gittigidiyor, koskoca ebay şirketi ne hallere düşmüş. Tüketici mahkemesine şikayet oluşturdum. Ebay’e de şikayet dilekçesi hazırlıyorum. En kısa sürede üyeliğimi de sildireceğim.

Acizane tavsiyemdir bu site ile alış veriş yapmadan önce bir kez daha düşünün.
GÜNCELLEME:

arkadaşlar bugün kontrol ettiğim zaman paramın iade edildiğini gördüm. Anlaşılan tüketici hakem heyeti beklendiği gibi sonuç verdi. Ancak bu HIRSIZLAR benim paramı 6 ay boyunca kullandılar. Mebla yüksek bi mebla değil ancak görüldüğü üzere sadece bana değil bir çok kimseye aynı mağduriyeti yaşatmışlar. Toplanan paraları 6 ay boyunca mevduat faizine koyduklarında elde ettikleri kazancı tahmin etmek zor değil. Marka imajını kullanarak böyle dalavere çevirdiklerine göre anlaşılan kriz gittigidiyoru da etkilemiş. Umarım yakında ters birisine çatıp gerçek adaletin tokadını yerler.
Hakkında
Konum: Antalya,Aksu
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 100
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 297
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 40)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 964 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.