Şimdi Ara

Trabzon’da Galatasaray’a saldırı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
3.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burak Yılmaz Burak Yılmaz, vurdu Goooooooool Muhteşem bir gol Galatasaray Avni Aker deplasmanında 3-0 öne geçiyor.
  • bütün yobaz taraftarları spordan uzaklaştırmak lazım
  • Fenerlidir o taş atanlar TS bize niye taş atsın
  • Trabzonlu merttir.
    3-5 dengesizin yaptığını genelleştirmek ayıp olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: t8nx81tn

Trabzonlu merttir.
    3-5 dengesizin yaptığını genelleştirmek ayıp olur.

+1905
  •  Trabzon’da Galatasaray’a saldırı

• quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Trabzon’da Galatasaray’a saldırı

Muhteşem üçlü

• Adamlarin tum iyi oyuncularini aldiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamamen uydurma haberler.işim gereği tesadüfen gs inerken havaalanı yakınlarındaydım.gs otobüsüyle alakası olmayan bir yerde bulunuyordu ts taraftarı.en ufak bir olay dahi olmadı.cam kırılma olayının -görmemekle birlikte- ts taraftarınca atılan taştan kaynaklandığınada inanmıyorum.fb menşeeli kimi medyanın deenformasyon haberleri..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bolivya

Antipatik oluyorlar iyice, dün Beşiktaş taraftarı bugünde Trabzon taraftarı, demek ki doğru işler yapıyoruz, birileri çıldırıyor,

Kesinlikle
  • Trabzonspor ile dostluğumuz devam etmeli bence. 1-2 dengesizin yaptığı şeyle camialar arası sorun çıkmamalı.
  • valla kusura bakmasınlar ama üzülerekte olsa yarın trabzonu yenip fenere(tabi karabük yenerse) 8 puan yapmamız lazım
  • Otobüs şoförü Öztürkı "Ben bu aracın şöförüyüm otobüse taş atıldığını görmedim. Trabzonspor taraftarları tarafından otobüse taş atılsa sadece üstteki küçük cam mı kırılırdı. Otobüsün yan camları büyük.Onlara neden bir şey olmadı. Taş atalsa bir tane mi atılırdı. Ben kesinlik taş atıldığına inanmıyorum. Otobüsün üst bölümdeki küçük camı öndeki araçtan sıçrayan taşla da kırılmış olabilir. Burasıda İsrail değil neden taş atılsın otobüse."dedi

haber61.com

bu haberler şekibin kadrolu medya organlarının haberidir. amaç ise ülkede otöbüsleri taşlanan sadece fb takımı değil imajı yaratmaktır. bu oyunlara gelmeyin .

• GS ile TS uzun yıllardır dosttur.1-2 kişinin yaptığı tüm camiaya bağlanamaz.Bugüne kadar bizi hep dostça ağırladılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Butterflyman

GS ile TS uzun yıllardır dosttur.1-2 kişinin yaptığı tüm camiaya bağlanamaz.Bugüne kadar bizi hep dostça ağırladılar.

sızın gıbılerı trabzonda da gormek ısterız yarın saldırının vıdeosunu ceker koyarım :)

bı rahat mac ızletmıyolar gecen sene fener macında kafeye mesale attılar bu sene cl macında kafeyı bastılar

sız daha kardesız deyın
  • Trabzonlu olduklarına inanmıyorum . Büyük ihtimalle bir oyunlar dönüyor yine
  • Suç TS taraftarının değil, yöneticilik becerisinden yoksun olan Sadri Şener'in. Sözleşmelerine abuk subuk saçma sapan maddeler koyuyor futbolcuların sonra gidince çocuk gibi taraftara oynuyor. Burak için 5m serbest kalır maddesine rağmen yanılmıyorsam dostluk bozulmasın diye 6-7m teklif etmiştik geçen sezon kabul etmeyince sözleşmedeki maddeden yararlandık. Biz mi diyoruz sana abuk subuk maddeler koy diye sözleşmeye. Şimdi Onur'un durumuda pek farklı sayılmaz, 7.5m veren kimseye sormadan alır götürür kulübüne. Onur'un sözleşmesinde böyle bir madde vardı diye hatırlıyorum çünkü
  • saldırı maldırı yok hemen galeyana gelmeyin

http://www.haber61.net/g.saray-otobusune-tas-atilmadi-133960h.htm
  • TS dostumuzdur yapmaz oyle seyler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.