Yüzbaşı
21 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
http://www.bestbuy.com/site/hp-pavilion-x360-2-in-1-13-3-touch-screen-laptop-intel-core-i3-6gb-memory-500gb-hard-drive-natural-silver-ash-silver/5712140.p?skuId=5712140

arkadaşlar linkteki makina için yorumlarınızı alabilir miyim?

Kullanım amacım ofis programları olacak ve seyahatlerde kullanacağım için hafif bir makina arıyorum.
Aylık ortalama 5-6 gün kullanacağım hafif, taşıması kolay ve ofis programlarını(word,excel, pp vb) rahat kullanabileceğim bir laptop arayışındayım. Bütçem 1000 TL civarı fakat ürünün özelliklerine göre 1500TL'ye kadar çıkabilirim.

Teşekkürler.
Selam beyler, yakın zamanda kısa süreli bir isviçre'ye gitme ihtimalim var. İsviçre'ye araba kiralayıp almanya üzerinden geçiş yapacam, sizlere sorum isviçre'de ücretsiz yolllar var mıdır yoksa hgs benzeri olan 38€'luk sticker almak zorunlu mu?
Bu gece kaça kadar çalışacak?
Selam arkadaşlar,

İki havaalanı arasında en hızlı ulaşımı nasıl sağlayabilirim. Otobüs ve metro hat isimleriyle tarif edersiniz sevinirim. Marmaray + Yenikapıdan metro ile geçiş yapılıyor diye biliyorum ama Sabiha'dan Marmaray'a nasıl geçebilirim ya da önereceğiniz başka hızlı bir rota var mıdır?
ikisi arasında kaldım bi karar vermem gerek :) öncelikle S6 Edge tasarım olarak çok hoş fakat el ergonomisi konusunda S6'ya kıyasla olumsuz yorumlar okudum. Arasında yaklaşık 300-400 TL fiyat farkı var, buna değer mi bilemedim.

Teşekkürler.
26bin TL'ye bu 3 arabadan hangisini almak daha mantıklı? Öncelikle düşük km ve sorunsuzluk ilk tercihim
Galatasaray'ın geleceği bu adam olmalı, Bülent Korkmaz olmalı, Suat Kaya olmalı..
utanmaları olsa YD ile birlikte on kere istifa etmesi gerekirdi ama bunlar yüz yok, tükürsen şükredeler. Umarım daha da beter olurlar.
Bu takımın ismini "Galatasaray II" ve "Galatasaray B" yapıp lige monte etseler daha fazla faydalı olur gibi. Bildiğim kadarıyla ispanya ve almanya'da bu uygulama var, hali hazırda ingiltere'nin çok başarılı bir rezerv ligi var. Bu çocukların genç yaşta fiziklerini geliştirebilirmeleri için bu tarz bir uygulama daha yerinde olabilir. Büyük Ankara turnuvasında görülüyor ki bu çocuklar yetenekli olsa dahi fizik ve tempo olarak eziliyorlar.
Hakkında
Forum İmzası:

#9 - Johan Elmandeer!
Hakkımda:

GALATASARAY Türkiye'dir !!!
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volvo
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.937
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 119.479 (Bu ay: 226)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.208 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.