Şimdi Ara

Tp-Link TD854W Firmware güncellemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
2
Favori
85.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TP-LINK TURKIYE

Değerli Müşterimiz ;

Port açma ile ilgili işlemleri gerçekleştirdiğinizde bu problem ortadan kalkıcaktır. İletişim bilgilerinizi mesaj yoluyla bizlere iletirseniz. Tarafınıza dönüş sağlanıp yardımcı olunacaktır. İyi günler dileriz.

Saygılarımızla
    Tp-Link Türkiye

bilgisayarımda lisanslı pes 2013 online oynamak istiyorum hangi portu açmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: last emperor

quote:

Orijinalden alıntı: TP-LINK TURKIYE

Değerli Müşterimiz ;

Port açma ile ilgili işlemleri gerçekleştirdiğinizde bu problem ortadan kalkıcaktır. İletişim bilgilerinizi mesaj yoluyla bizlere iletirseniz. Tarafınıza dönüş sağlanıp yardımcı olunacaktır. İyi günler dileriz.

Saygılarımızla
    Tp-Link Türkiye

bilgisayarımda lisanslı pes 2013 online oynamak istiyorum hangi portu açmam lazım?

Alıntıları Göster
    rezillikten başka birşey değil wifi de kopmalar oluyor sürekli, mesela ben mac adresi ile sınırlamak istiyorum lan bağlantılarını, tamam oluyor ama belirli bir kullanımdan sonra ethernet bağlantısı kesiliyor saçma saçma işler şeytan diyor git al yeni bir modem, tp link bundan sonra incelemek için bile bakmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrYAGIZ

rezillikten başka birşey değil wifi de kopmalar oluyor sürekli, mesela ben mac adresi ile sınırlamak istiyorum lan bağlantılarını, tamam oluyor ama belirli bir kullanımdan sonra ethernet bağlantısı kesiliyor saçma saçma işler şeytan diyor git al yeni bir modem, tp link bundan sonra incelemek için bile bakmam.
    Bu sorunu gideren var mı arkadaşlar? Güncelleme çıkmadı mı yenisi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheckVizoR

Bu sorunu gideren var mı arkadaşlar? Güncelleme çıkmadı mı yenisi acaba?

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Birkaç yazışmadan sonra sorunun çözülemeyeceği (en azından benim için) netleşti ve modemi değiştirdim.

Açıkçası bu sorunun giderilmesinin imkanı yok çünkü, sorun port açma problemiyle alakalı değil, doğrudan doğruya modemin kendisiyle alakalı. Modem, 80 numaralı portu kendi işlemleri için kulanıyor ve PES 2013 Online Lig'de bu portu kullanmak istediğinde kullanılmasına izin verilmiyor. Yönetim panelinde'de modemin kendi işlemleri için kullandığı bir portu değiştiremeyeceğiniz için bu sorun ne yazık ki böyle kalmaya mahkum, güncelleme falan hak getire.

Sanırım yeterince açıklayıcı olmuştur.
    Selamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: overseas

Merhaba,

Birkaç yazışmadan sonra sorunun çözülemeyeceği (en azından benim için) netleşti ve modemi değiştirdim.

Açıkçası bu sorunun giderilmesinin imkanı yok çünkü, sorun port açma problemiyle alakalı değil, doğrudan doğruya modemin kendisiyle alakalı. Modem, 80 numaralı portu kendi işlemleri için kulanıyor ve PES 2013 Online Lig'de bu portu kullanmak istediğinde kullanılmasına izin verilmiyor. Yönetim panelinde'de modemin kendi işlemleri için kullandığı bir portu değiştiremeyeceğiniz için bu sorun ne yazık ki böyle kalmaya mahkum, güncelleme falan hak getire.

Sanırım yeterince açıklayıcı olmuştur.
    Selamlar.

Alıntıları Göster
    dünyanın en kalitesiz modemidir, genelde içindeki kondansatör şişmektedir o kondansatörleri değiştirirseniz bir ihtimal çalışır yok aynı sorun varsa adaptör arızalı demektir.

• Bendede ayni sorun var bozuldumu simdi bu cepden hic kopma yok ama pc de omru iki dk
  • quote:

Orijinalden alıntı: clopin

Bendede ayni sorun var bozuldumu simdi bu cepden hic kopma yok ama pc de omru iki dk
    Değerli Müşterilerimiz,

TTNET kampanyası dahilinde (TD-W8101G - TD-854W - TD - 864W) taahhütlü olarak almış olduğunuz cihazın anlaşmalar gereği her türlü yazılımsal ve donanımsal sorunlarınız ile ilgili 444 80 20 veya 444 0 294 numaralı telefonu arayınız veya modemdestek@sentim.com.tr, modem_destek@sentim.com.tr e-mail adreslerinden teknik destek ile iletişime geçiniz.

İlgili cihazların teknik destek ve teknik servis hizmeti anlaşmalar gereği firmamız tarafından sağlanmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

TP-Link Türkiye

• quote:

Orijinalden alıntı: TP-Link Türkiye

Değerli Müşterilerimiz,

TTNET kampanyası dahilinde (TD-W8101G - TD-854W - TD - 864W) taahhütlü olarak almış olduğunuz cihazın anlaşmalar gereği her türlü yazılımsal ve donanımsal sorunlarınız ile ilgili 444 80 20 veya 444 0 294 numaralı telefonu arayınız veya modemdestek@sentim.com.tr, modem_destek@sentim.com.tr e-mail adreslerinden teknik destek ile iletişime geçiniz.

İlgili cihazların teknik destek ve teknik servis hizmeti anlaşmalar gereği firmamız tarafından sağlanmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

TP-Link Türkiye

Alıntıları Göster
    TD854W BU modemi geçen sene lokum kampanyalı aldım kabloluda problem yok fakat wi de devamlı kopuyordu ve çekmiyordu gönderdim servise yenisini aynı modemi göndermişler çok problemli bir modem sanırım herkes şikayetçi tekrardan geri yollsam başka modem gönderirler mi acaba,daha kurmadım bile sıfır kutuda duruyor telekom un bana verdiği bu sürede idare et dediği zyxcel zxv10 mu ne o var şimdi canavar gibi,keşke bu zxv10 u bana verseler,td854W İ göndersem kabul etseler keşke şansımı deneyecem...

• quote:

Orijinalden alıntı: tubaufuk

TD854W BU modemi geçen sene lokum kampanyalı aldım kabloluda problem yok fakat wi de devamlı kopuyordu ve çekmiyordu gönderdim servise yenisini aynı modemi göndermişler çok problemli bir modem sanırım herkes şikayetçi tekrardan geri yollsam başka modem gönderirler mi acaba,daha kurmadım bile sıfır kutuda duruyor telekom un bana verdiği bu sürede idare et dediği zyxcel zxv10 mu ne o var şimdi canavar gibi,keşke bu zxv10 u bana verseler,td854W İ göndersem kabul etseler keşke şansımı deneyecem...

zyxel değil zte .
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

quote:

Orijinalden alıntı: tubaufuk

zyxel değil zte .

Alıntıları Göster
    Beyler aynı sorunla karşılaşıyorum 1 haftadır. 2 yıldır kullandığı modem birden bire sorun çıkarır oldu.

Firmware yapçakken sizin yüklediğiniz dosyayı seçip yükle diyorum. Bir süre sonra Dosya Format Hatası veriyor lütfen yardım edin cevaplarınızı bekliyorum...

Tp-Link TD854W Firmware güncellemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speciaa -- 29 Haziran 2014; 8:18:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: speciaa

Beyler aynı sorunla karşılaşıyorum 1 haftadır. 2 yıldır kullandığı modem birden bire sorun çıkarır oldu.

Firmware yapçakken sizin yüklediğiniz dosyayı seçip yükle diyorum. Bir süre sonra Dosya Format Hatası veriyor lütfen yardım edin cevaplarınızı bekliyorum...

Tp-Link TD854W Firmware güncellemesi

Alıntıları Göster
    bu dandik modeme tt net uzaktan erişim sağlayabilmek için yazılımı özeldir. Bütün yabancı siteleri aramama rağmen oem firmware bulamadım. Hani chipsetine göre biri bişey uydurmuştur falan diyecektim ama yok. Bütün özellikleri kısıtlanmıtşır. DNS girme menüsü nasıl oluyorda aktif bırakmışlar şaşırdım :)

Sürekli kesilmeler oluyordu. İçini açtım kondasatörler dolma gibi şişmiş. Değiştirdim şişenleri şimdi biraz daha iyi idare edecez. Birdaha aynı problemleri çıkarırsa atacam telekomun kapısının önüne artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: OzoneBLue

Şirketin bana attığı maili değiştirmeden aynen aktarıyorum;

Ayrıca dosyada sorun olması ihtimaline karşın bir de mediafire a yüklüyorum işte link:

http://www.mediafire.com/?m18bgozl3fcrvaq

Dosya uzantısı .img aynen hiç değiştirilmeden kullanılacaktır.

Merhaba ,

Talep ettiğiniz TP-Link TD 854W modem güncel yazılım dosyası ekte ki gibidir. Dosyanın yönlendirdiği şekilde uygulama sağladığınız takdirde güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Aşağıdaki yönergeleri dikkate alarak modemin yazılımını güncellemeniz gerekmektedir. Güncellemenin hemen ardından tekrar modeminize Reset atarak işleme başlamanız gerekecektir. Kurulum sırasında kablolu olarak bağlı olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Maildeki yazılım güncelleme dosyasını öncelikle bilgisayarınıza kaydetmeniz gerekmektedir. Kaydettikten sonra modemin adaptör girişlerinin yanında Reset yazan bölümdeki deliğe ince uçlu bir parça ile (Örn:Toplu iğne veya Kürdan) yardımı ile 10-15 saniye baskı uygulayıp bırakabilirsiniz.(ADSL ve internet ışığı söndüğünün takip edilmesi ışıklar sönünce baskı uygulamasını bırakabilirsiniz). Işıklar tekrar yanacaktır.Bir internet sayfası açarak http:// ile başlayan adres çubuğunu tamamını silmelisiniz.Silinmiş olan bölüme 192.168.1.1 yazarak enter tuşuna bastığınızda kullanıcı adı ve şifre bölümü gelecektir.

Kullanıcı adı:admin
    Şifre:ttgalaksi / ttnet

Not: Yazılımı masaüstüne kayıt etmeniz gerekecektir . (Dosyaya erişimde size kolaylık sağlayacaktır)

Modemin yazılımı indirildikten sonra modem ara yüzü içerisinde öncelikle,

1) Bakım 2)Sol tarafta menüler açılacaktır Firware güncellemeyi seçiniz.Modemin cihaz yazılımını aşağıdaki gibi gösterilen ekranda güncelleye bilirsiniz.

Yüklemek istediğiniz yazılım dosyasını masaüstünden seçerek yazılım alanına ekleyebilir sonra yükle butonuna tıklaya bilirsiniz.

Romfile ve ya güncelleştirme dosyasını yükledikten sonra modemin LİNE girişinin bulunduğu bölümdeki Reset deliğine bir aparatla baskı uygulanarak modem fabrika ayarlarına geri yüklenebilir ve kurulumu tekrar yapabilirsiniz.

Saygılarımla

saol kardes sayende modem bozuldu güncelleyelim derken, dedıklerını yaptım modem bozuldu sadece güç ışıgı ve internet ısıgı yanıyor dıgerlerı onuk resette kabul etmıyo modem ne yapmak lazım bısekılde arayuze ulasamayızmı

• quote:

Orijinalden alıntı: arslanplaza

quote:

Orijinalden alıntı: OzoneBLue

Şirketin bana attığı maili değiştirmeden aynen aktarıyorum;

Ayrıca dosyada sorun olması ihtimaline karşın bir de mediafire a yüklüyorum işte link:

http://www.mediafire.com/?m18bgozl3fcrvaq

Dosya uzantısı .img aynen hiç değiştirilmeden kullanılacaktır.

Merhaba ,

Talep ettiğiniz TP-Link TD 854W modem güncel yazılım dosyası ekte ki gibidir. Dosyanın yönlendirdiği şekilde uygulama sağladığınız takdirde güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Aşağıdaki yönergeleri dikkate alarak modemin yazılımını güncellemeniz gerekmektedir. Güncellemenin hemen ardından tekrar modeminize Reset atarak işleme başlamanız gerekecektir. Kurulum sırasında kablolu olarak bağlı olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Maildeki yazılım güncelleme dosyasını öncelikle bilgisayarınıza kaydetmeniz gerekmektedir. Kaydettikten sonra modemin adaptör girişlerinin yanında Reset yazan bölümdeki deliğe ince uçlu bir parça ile (Örn:Toplu iğne veya Kürdan) yardımı ile 10-15 saniye baskı uygulayıp bırakabilirsiniz.(ADSL ve internet ışığı söndüğünün takip edilmesi ışıklar sönünce baskı uygulamasını bırakabilirsiniz). Işıklar tekrar yanacaktır.Bir internet sayfası açarak http:// ile başlayan adres çubuğunu tamamını silmelisiniz.Silinmiş olan bölüme 192.168.1.1 yazarak enter tuşuna bastığınızda kullanıcı adı ve şifre bölümü gelecektir.

Kullanıcı adı:admin
    Şifre:ttgalaksi / ttnet

Not: Yazılımı masaüstüne kayıt etmeniz gerekecektir . (Dosyaya erişimde size kolaylık sağlayacaktır)

Modemin yazılımı indirildikten sonra modem ara yüzü içerisinde öncelikle,

1) Bakım 2)Sol tarafta menüler açılacaktır Firware güncellemeyi seçiniz.Modemin cihaz yazılımını aşağıdaki gibi gösterilen ekranda güncelleye bilirsiniz.

Yüklemek istediğiniz yazılım dosyasını masaüstünden seçerek yazılım alanına ekleyebilir sonra yükle butonuna tıklaya bilirsiniz.

Romfile ve ya güncelleştirme dosyasını yükledikten sonra modemin LİNE girişinin bulunduğu bölümdeki Reset deliğine bir aparatla baskı uygulanarak modem fabrika ayarlarına geri yüklenebilir ve kurulumu tekrar yapabilirsiniz.

Saygılarımla

saol kardes sayende modem bozuldu güncelleyelim derken, dedıklerını yaptım modem bozuldu sadece güç ışıgı ve internet ısıgı yanıyor dıgerlerı onuk resette kabul etmıyo modem ne yapmak lazım bısekılde arayuze ulasamayızmı

Alıntıları Göster
    beş para etmez modem güncelleme yaptırdım şimdide wlan yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: albatroshaski

beş para etmez modem güncelleme yaptırdım şimdide wlan yok.

Alıntıları Göster
    bende de aynı durum oldu güncellemeden sonra, güç ışığı yanıyor sadece, resette kabul etmiyor, ne yapacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: garanti24

bende de aynı durum oldu güncellemeden sonra, güç ışığı yanıyor sadece, resette kabul etmiyor, ne yapacağız

Alıntıları Göster
    cihaz çöp oldu, aldığım bilgiye göre dönüşü yok bu problemin
  • quote:

Orijinalden alıntı: garanti24

cihaz çöp oldu, aldığım bilgiye göre dönüşü yok bu problemin

Alıntıları Göster
    Sentim Bilişim'i arayıp 5 dk bekledikten sonra operatöre bağlanabildim. 'Modemimde wifi kopmaları yaşıyorum.' lafımı 'Wifi modeminizle kopmak istiyorsunuz, doğru mu anladım?' diye anlayan bir operatörle karşı karşıya kaldıktan sonra mail adresime modemin firmware dosyası gönderirldi. Yükleme işlemi sürerken birden dosya formatı hatası alııyorum. dosya .img uzantılı. Sizce neden hata verir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanKaĞaN -- 6 Ocak 2015; 13:59:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HanKaĞaN

Sentim Bilişim'i arayıp 5 dk bekledikten sonra operatöre bağlanabildim. 'Modemimde wifi kopmaları yaşıyorum.' lafımı 'Wifi modeminizle kopmak istiyorsunuz, doğru mu anladım?' diye anlayan bir operatörle karşı karşıya kaldıktan sonra mail adresime modemin firmware dosyası gönderirldi. Yükleme işlemi sürerken birden dosya formatı hatası alııyorum. dosya .img uzantılı. Sizce neden hata verir?

Alıntıları Göster
    Tüm soruların cevabı :

Kopma yaşayan arkadaşlar, dosya bozuk uyarısı alanlar,
    Wireless üzerinden güncelleme yapmayın!, Kablolu bağlantı ile yapılmalı modeme yapılan tüm ayarlar.

Tplink'in kendi sitesinden uygun yazılımı bulabilirsiniz.
    http://www.tp-link.com.tr/Support/download/?model=TD-8840T&version=V4

Başarılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: anka5106

Tüm soruların cevabı :

Wireless üzerinden güncelleme yapmayın!, Kablolu bağlantı ile yapılmalı modeme yapılan tüm ayarlar.

Başarılar.

verdiğiniz linkde TD-8840T firmware leri var ancak TD854W yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.shadowx

quote:

Orijinalden alıntı: anka5106

Tüm soruların cevabı :

Başarılar.

verdiğiniz linkde TD-8840T firmware leri var ancak TD854W yok.

Alıntıları Göster
    Nihayet TD854W modemimi güncellemeyi ba?ardym. Bu SENTIM BILISIM denen firma ile 5'inci görü?me sonrasynda do?ru yazylym ile güncellemeyi ba?ardym.
    Öncelikle do?ru yazylymy indirdi?inizden emin olun.
    ve tabiki güncellemenin olmazsa olmazy kablolu ba?lanty ile güncellemenizi yapmayy ihmal etmeyin.

1) ttnet'in verdi?i iki farkly modem bulunmakta

2) türk telekom logolu modeminiz var ise 'türk telekom logolu' yazylym isteyiniz.

3) ttnet logolu modeminiz var ise 'ttnet logolu' yazylym isteyiniz

TTNet Logolu TD854W yazılımı:http://www.mediafire.com/download/v24vku1tqnv76k2/TD854W+TTNet+Logolu.zip

Türk Telekom Logolu TD854W yazılımı:http://www.mediafire.com/download/dspoda3qnv7auej/TD854W_T%C3%BCrk_Telekom_Logolu.zip

Do?ru yazylym kullanmady?ynyz takdirde 'Dosya Format Hatasy' alyrsynyz.

Not: yazylym yüklemeden önce ve sonrasynda modeminizi resetlemeyi unutmayynyz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zahir07 -- 17 Mart 2015; 12:29:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zahir07

Nihayet TD854W modemimi güncellemeyi ba?ardym. Bu SENTIM BILISIM denen firma ile 5'inci görü?me sonrasynda do?ru yazylym ile güncellemeyi ba?ardym.
    Öncelikle do?ru yazylymy indirdi?inizden emin olun.
    ve tabiki güncellemenin olmazsa olmazy kablolu ba?lanty ile güncellemenizi yapmayy ihmal etmeyin.

1) ttnet'in verdi?i iki farkly modem bulunmakta

2) türk telekom logolu modeminiz var ise 'türk telekom logolu' yazylym isteyiniz.

3) ttnet logolu modeminiz var ise 'ttnet logolu' yazylym isteyiniz

TTNet Logolu TD854W yazılımı:http://www.mediafire.com/download/v24vku1tqnv76k2/TD854W+TTNet+Logolu.zip

Türk Telekom Logolu TD854W yazılımı:http://www.mediafire.com/download/dspoda3qnv7auej/TD854W_T%C3%BCrk_Telekom_Logolu.zip

Do?ru yazylym kullanmady?ynyz takdirde 'Dosya Format Hatasy' alyrsynyz.

Not: yazylym yüklemeden önce ve sonrasynda modeminizi resetlemeyi unutmayynyz.

Ben de yıllarca bekledim ama otomatik yüklenmiş sanırsam build 16 aralık 2014 olarak görünüyo.

Yinede indirdim bakalım ilerde bi sorun çıkarsa yüklerim. Sağolasın..

edit: ayrıca o sentim bilişimin varya....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speciaa -- 17 Mart 2015; 13:33:16 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.