Şimdi Ara

Tp-Link TD854W Firmware güncellemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
85.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Pokuchu

TTnet aboneliğimi iptal edip Vodafone Net'e geçtim. TD854W modem kullanıyordum. Gereken arayüz ayarlarını yaptım ilk bir hafta sorunsuz şekilde bağlandım. Sonra birden kopmalar başladı. Bu mesajda paylaşılan Firmware güncellemesini yaptım yinede çözüm bulamadım yardım için TP-LINK e mail attım kimse ilgilenmedi. Bi çözüm yolu varmıdır arkadaşlar lütfen yardım ???

Sayın Pokuchu,

TTNET veya Türk Telekom Kampanyası dahilinde almış olduğunuz TP-LINK TD854W/TD864W/TD-W9970 marka model modeminizin anlaşmalar gereği teknik destek ve teknik servis hizmetini (yazılım, donanım, garanti şartlarına) TTNET çözüm ortağı SENTİM BİLİŞİM Firması hizmet vermektedir. Bunun için 0850 209 4040 numaralı telefon numarasını aramanız veya ModemDestek@sentim.com.tr - Modem_Destek@Sentim.com.tr mail adreslerinde irtibata geçip probleminizi açıklayıcı bir dilde bildirmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,
    TP-LINK Türkiye,

• quote:

Orijinalden alıntı: TP-LINK TURKIYE

quote:

Orijinalden alıntı: Pokuchu

TTnet aboneliğimi iptal edip Vodafone Net'e geçtim. TD854W modem kullanıyordum. Gereken arayüz ayarlarını yaptım ilk bir hafta sorunsuz şekilde bağlandım. Sonra birden kopmalar başladı. Bu mesajda paylaşılan Firmware güncellemesini yaptım yinede çözüm bulamadım yardım için TP-LINK e mail attım kimse ilgilenmedi. Bi çözüm yolu varmıdır arkadaşlar lütfen yardım ???

Sayın Pokuchu,

TTNET veya Türk Telekom Kampanyası dahilinde almış olduğunuz TP-LINK TD854W/TD864W/TD-W9970 marka model modeminizin anlaşmalar gereği teknik destek ve teknik servis hizmetini (yazılım, donanım, garanti şartlarına) TTNET çözüm ortağı SENTİM BİLİŞİM Firması hizmet vermektedir. Bunun için 0850 209 4040 numaralı telefon numarasını aramanız veya ModemDestek@sentim.com.tr - Modem_Destek@Sentim.com.tr mail adreslerinde irtibata geçip probleminizi açıklayıcı bir dilde bildirmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,
    TP-LINK Türkiye,

Hep aynı mesaj hep aynı sonuç iki mail kanalından da sorunumu bildirdim ilk mail iletilemedi sayfa dolu vs gibi yanıtlar veriyor ikinci mail adresiyse hiçbir cevap geri dönüş sağlamıyor. Telefonla irtibata geçmek istediğimizde ise 5 dakika geçmesine rağmen bağlantı yok ! Şuan yeni bir modem alacak olsam sırf bu yüzden asla TP LINK tercih etmem, edenede tavsiye etmem..

• Pokuchu P kullanıcısına yanıt
    Değerli Kullanıcımız;

İrtibat bilginizi bizlerle PM yoluyla paylaşabilirseniz. Sentim firmasının sizler ile irtibata geçmesini sağlayabiliriz.

Saygılarımızla
  • Sentim Bilişim artık mail yoluyla da cevap vermiyor. Telefonla aramanız gerekiyor. Ben arayıp da mailime istedim firmware dosyasını. Bir sürü bilgi istiyorlar. Bir de arama bekleme derken bir sürü iş. İhtiyacı olanlar TTNET Logolu TD854W Modemin 16 Aralık 2014'te yayımlanmış sürümünü(Şu an en güncel sürüm bu) linkten indirebilirler.

Edit: Link, güvenlik sorunları nedeniyle kaldırılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelmüftü -- 29 Ekim 2021; 23:59:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelmüftü

Sentim Bilişim artık mail yoluyla da cevap vermiyor. Telefonla aramanız gerekiyor. Ben arayıp da mailime istedim firmware dosyasını. Bir sürü bilgi istiyorlar. Bir de arama bekleme derken bir sürü iş. İhtiyacı olanlar TTNET Logolu TD854W Modemin 16 Aralık 2014'te yayımlanmış sürümünü(Şu an en güncel sürüm bu) linkten indirebilirler.
    https://drive.google.com/open?id=0B2txtvRCeK0RfkxJZWNvRzMxbVl3MzBfTUVNZTRybWVHQVJlcU1uZWhId2M5NVpGYXIyUDA

Teşekkürler Bu yazılım galiba ttnetin modemlere otomatik yüklediği yazılım çünkü ayaklarda dns seçeneği yok. Fakat 2013 yazılımına göre daha stabl çalışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Sentim Bilişim artık mail yoluyla da cevap vermiyor. Telefonla aramanız gerekiyor. Ben arayıp da mailime istedim firmware dosyasını. Bir sürü bilgi istiyorlar. Bir de arama bekleme derken bir sürü iş. İhtiyacı olanlar TTNET Logolu TD854W Modemin 16 Aralık 2014'te yayımlanmış sürümünü(Şu an en güncel sürüm bu) linkten indirebilirler.
    https://drive.google.com/open?id=0B2txtvRCeK0RfkxJZWNvRzMxbVl3MzBfTUVNZTRybWVHQVJlcU1uZWhId2M5NVpGYXIyUDA

Bu Sentim'den destek alma şerefine nail olabilien oldu mu 2016 itibari ile?

Tüketici Hakem Heyetine başvurmayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Bu Sentim'den destek alma şerefine nail olabilien oldu mu 2016 itibari ile?

Tüketici Hakem Heyetine başvurmayı düşünüyorum.

Arayıp o kadar prosedürden sonra ancak dosyayı alabildim ama istediğim sürümü yollamadılar. Yardımcı olmuyorlar. O yüzden başvurun bence.

• Önceki sürümde DNS ayarını değiştirmiş ve tr69'u kapatmıştım. Sentime mail attım. Birçok özelliğin yok edilmiş olduğu 2014 sürümünü gönderdiler. Sürekli kesiliyor. Modem kendi kendine reset atıyor, saçma sapan şeyler yapıyor, internet kesiliyor, wifi kopuyor. Dandiklik..
  • TP-link markasına tamamen ÖNYARGI ile yaklaşmamı sağlayan bir modemdir kendisi. Rezaletin daniskası bir modem, destek ise SIFIR. Hayır hala üretilmiyor sanırım kaç sene oldu modemin üretimi , üretimden bile kalkmıştır belki ama arkadaş belli süreden sonra verin şunun full yazılımını da kullanalım adam gibi.
  • bende de aynı sorun vardı. sentimi aradım dosyayı aldım yukarda arkadaş paylaşmış ama ben gende paylaşayım

http://s2.dosya.tc/server2/kbzwbb/webupload_ttnet_14.12.16.0656038_TTNET.rar.html
  • @zahir07
    Ttnet logolu modem icin vermis oldugun dosyayi indirdim, guncelleme de yaptim ama daha onceki sıkıntım devam ediyor, şöyle ki:
    Hat ile ilgili ayarlar tamam 2 kez ekip gelip hat ve modem sinyalini kontrol ettiler. Modem ayarlari da dogru gorunuyor ama degisiklikleri kaydet, ayarlari kaydet, uygula seklinde sayfanin en altinda bulunan butonlar artik yok, guncellemeden once de yoktu yine yok. Tplink ttnet modem destek hattini aradim, sentim mi oluyo artik neyse, 5dkdan once baglanmak mümkün degil, guncelleme dosyasi gondereceklerdi ama mail lokasyonlari guncelleniyormus, dun (cuma) dediler ki yarin sabahtan tekrar arayin. 2 kez aradım 28 dk ve 16 dk sabredebildim ama cevap veren olmadi. Yeni modem mi almam gerekiyor, lutfen bilen yardimci olsun, cildirmak uzereyim. 15 gundur internet bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 yılının firmware ını yüklüyorum Dns ayar menuleri onda olduğu için (2014 yılı firmware da bu menu kırpılmış). Kendisi otomatik olarak gene 2014 yılının firmware ına update ediyor karşıdan.

Bu arada şunu belirteyim daha önce modemi garantiye yollamıştım başta hep bağlantı kopması ve kendine reset atma problemi vardı, en sonunda hiç açılmamaya başladı modem. Işıkları da tuhaftı. Garantiden tamir edildi. Şimdi garantisi olmadığından gene bu gibi arızalar baş gösterdi modemi kendim söktüm baktım şişmiş kondansatör vardı, onu aynı değerde kondansatör alıp kendim değiştirdim modem düzeldi. Bendeki sorun baş gösterirse bundan şüphelenin. Zaten garantideyken de servisin yaptığı o sanırım. Farklı marka kondansatör olmasından anladım onlarında değiştirdiğini. Basit bir arıza işte. Kendi yapamayan tamircide bile yaptırabilir (garantisi bittiyse).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercanyurtseven -- 4 Kasım 2016; 17:1:45 >
  • sercanyurtseven S kullanıcısına yanıt
    TTnet dns degistirmeyi kisitlamis diyorlar. Cozumu asagidaki linkte.

DNS degistirme rehberi:

http://www.sordum.net/forum/viewtopic.php?t=203338#p449530
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu yaşamışız hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu modemin ttnet siz firmware si yokmudur arkadaşlar.
    vpn kullanamıyorum.
    resmen parmaklıkların içindeki file döndüm.
    wiki ye bile giremiyorum.
    tp-link butür hareketlerle kendi itibarını zedeliyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.