Şimdi Ara

TP-LINK TD-W8101G Modemin arayüzüne giremiyorum arkadaslar. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
4
Favori
453.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • firmware upgrade iyle falan halledilebilirmi acaba
  • halledebilen oldumu bu sorunu upgrade ile
  • hocam admin-admin 1 kere giriliyorsa 2. kombinasyon ne olabilir?
  • TP Link modemim var ve aynı sorun...Bu modemden zaten hiç memnun deilim.
  • bende tp link kullanıyorum ve aynı sorun bende de var.
  • modem çok güzel modem ama şifre sorunu
  • Bende tp-link iki antenli wireless modeme sahibim belli bir süreden sonra modem arayüzüne girişi kilitliyor reset atmak gerekiyor daha sonra düzeliyor fakat belirli bir süre sonra tekrar aynı durum tekrarlanıyor ama benim için bir sorun olmuyor çünkü çok uzun zaman sonra giriş yapmıyor yani resetlemekde sorun olmuyor.
  • Merhaba arkadaşlar bendede Edimax modem var. Dün gece tam 3 saatimi yedi halen olmuş değil.
    192.168.2.1 veya 192.168.1.1 den giriyorum. Kullanıcı Adı: Admin şifre 1234 yazıp ok diyorum. Sayfayı yeniliyor, modem arayüzüne ulaşamıyorum. Yine kullanıcı adı parola istiyor. Fakat şifreyi farklı bir numara yazdığımda hatalı şifre girdiniz diyor. 7-8 Kere reset attım. Düzelmedi. CD den kurmaya çalışıyorum olmuyor. Destek hattını aradım. Anlattığınız gibi yapıyorsanız her şey normal ama birde bilgisayarın tarihini 30 Nisan a kadar geri alın bazen bu çözüm olabilior dediler. Akşam bakacağım.

Birde yeni aklıma geldi. 208.67.222.222 dns yi kullanıyorum acaba bundan mı? kaynaklanıyor emin değilim akşam deneyeceğim her ikisinide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayCC

Merhaba arkadaşlar bendede Edimax modem var. Dün gece tam 3 saatimi yedi halen olmuş değil.
    192.168.2.1 veya 192.168.1.1 den giriyorum. Kullanıcı Adı: Admin şifre 1234 yazıp ok diyorum. Sayfayı yeniliyor, modem arayüzüne ulaşamıyorum. Yine kullanıcı adı parola istiyor. Fakat şifreyi farklı bir numara yazdığımda hatalı şifre girdiniz diyor. 7-8 Kere reset attım. Düzelmedi. CD den kurmaya çalışıyorum olmuyor. Destek hattını aradım. Anlattığınız gibi yapıyorsanız her şey normal ama birde bilgisayarın tarihini 30 Nisan a kadar geri alın bazen bu çözüm olabilior dediler. Akşam bakacağım.

Birde yeni aklıma geldi. 208.67.222.222 dns yi kullanıyorum acaba bundan mı? kaynaklanıyor emin değilim akşam deneyeceğim her ikisinide.

Dünkü bu problemimi bilgisayarın saatini önceki tarihe alarak çözdüm. Modem arayüzüne girebildim.

• ARKADAŞLAR HİÇ 444 19 25 İ ARAYAN OLDU MU ACABA ? KONSOL VE MODEM BAĞLANTISI HAKKINDA BİLGİ VE YARDIM KONUSUNDA DESTEK OLUYORLAR MI ? CVP PLSS
  • tplink arayüze girişte google choreme dan giremiyorum exprolerden çok rahat giriyorum değişik tarayıcılarla deneyin tavsiyem
  • bendede bu sıralar başladı bu sorun anlamadım gitti reset atıyom düzeliyor 1 hafta sonra gene aynı. bir çözüm bulsunlar buna. air ties kullanırken bu sorun yoktu.. tp link te var bu sorun ne denediysem olmadı farklı taracıylanda denedim yine nuh diyo peygamber demiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kandemir5353

bendede bu sıralar başladı bu sorun anlamadım gitti reset atıyom düzeliyor 1 hafta sonra gene aynı. bir çözüm bulsunlar buna. air ties kullanırken bu sorun yoktu.. tp link te var bu sorun ne denediysem olmadı farklı taracıylanda denedim yine nuh diyo peygamber demiyor.

al benden de okadar çıldıracam arkadaş,

bundan 3 hafta önce superonline adsl yattımı kesti,niye kestiniz diye sordum , hattınızı taşıma talebinde bulunmuşsunuz dediler..hadi ulan ordan dedim benim öle bi talebim olmadı..biraz beklettikten sonra...hee alt yapı çalışmasından etkileniyorsunuz daha iyi bir hizmet almanız için bla bla dediler..tabiki senaryo..aslı yok böle bişiyin..2 gün sonra aktif hale getirdiler adsl mi

gel gelelim o gün bu gündür modemi restart etmeden garanti.com.tr adresine bile giremiyorum bazen,superonliye online şikayet formu doldurdum bakalım bir gelişme olacak mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperalpi -- 13 Aralık 2012; 4:22:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: seyma1972

bugün bu sorunu bende yaşadım. teknik destek numarasını arayıp sorunu hallettim.
    modemin arkasında reset yeri var . bir iğne ile 2 dakika kadar oraya basılı tutuyorsunuz bunu modem açıkken yapıyorsunuz. modem fabrika ayarlarına geri dönüyor .
    internet şifrenizi falan hepsini yeniden girmeniz gerekiyor.

teknik destekdeki arkadaş erişim yerindede bir kaç sey daha yaptırdı . en iyisi teknik destegi arayın yardımcı oluyorlar.

Teknik destekteki arkadaşlar en çok bunu seviyor. Hatta hiçbişey olmasa bile reset yapmak onlar için tam bir "ikramiye". ADSL destek hattının dakikası 80 kr civarında yanılmıyosam. Sizi hatta 10 dk tutsa, ki modem arayüzünü bilmeyen bir kullanıcıya bir reset = 20 dk demektir siciline iyi bir puan alıyor. Şimdi hemen birileri ne alakası var yaa deyip zıplamasın arkadaşım orda çalışıyor bordroyu fırlatırım burdan... Ayrıca ekstra bir bilgi, sonuca dogrudan ulaşmak isteyenler için, çağrı merkezleri için her arayan abone yolunacak bir kazdır, bu onların eğitim seminerlerinde de dile getirilmekte fakat daha kibarca :) Amaç müşteriyi hatta tutmak, amaca bak ... a.q. keneleri ...

• quote:

Orijinalden alıntı: alperalpi

quote:

Orijinalden alıntı: kandemir5353

bendede bu sıralar başladı bu sorun anlamadım gitti reset atıyom düzeliyor 1 hafta sonra gene aynı. bir çözüm bulsunlar buna. air ties kullanırken bu sorun yoktu.. tp link te var bu sorun ne denediysem olmadı farklı taracıylanda denedim yine nuh diyo peygamber demiyor.

al benden de okadar çıldıracam arkadaş,

bundan 3 hafta önce superonline adsl yattımı kesti,niye kestiniz diye sordum , hattınızı taşıma talebinde bulunmuşsunuz dediler..hadi ulan ordan dedim benim öle bi talebim olmadı..biraz beklettikten sonra...hee alt yapı çalışmasından etkileniyorsunuz daha iyi bir hizmet almanız için bla bla dediler..tabiki senaryo..aslı yok böle bişiyin..2 gün sonra aktif hale getirdiler adsl mi

gel gelelim o gün bu gündür modemi restart etmeden garanti.com.tr adresine bile giremiyorum bazen,superonliye online şikayet formu doldurdum bakalım bir gelişme olacak mı

Superonline online şikayet formu doldurduysan olacak şeyi sana soyleyeyim, "move to TRASH" oluyo :), en iyisi direk müşteri temsilcisini ara 3 kuruş telefon parası öde ama içini dök, bildiğin tüm küfürleri say, 3 kez küfredene kadar yüzüne kapatamazlar, kuralları oyle :) 3. yü saydıktan sonra sen kapat bir nebze de olsa içini rahatlatıyor insanın. Benim haberim olmadan tarifem değişmiş, sözleşmemi gönderin de bakalım dedim gelen sözleşmede de onların kafalarına göre iş yaptıklarını ispatlıyor ama onlarda bunu okuyacak beyin yok ki, bile bile yanlış yaptıklarının evrakını bana yolladılar ve ben de gönül rahatlığı ile hepsinin agzına s...tım... Bu arada online müşteri şikayetimde bulundugumdan da kimselerin haberi olmamış, çöpteki maillere pek bakmıyolar anlaşılan ...

• modemi iki kez üst üste resetledim 4-5 kez de tokat patlattım inanır mısın aslanlar gibi calisiyor şuan ya sol tarafında bir arıza vardı ben bu agrasiflikleri yaparken yada bu metod işe yaradı : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asphen

Selam arkadaslar TP-LINK TD-W8101G modem kullaniyorum. modem arayüzüne girmek için 192.168.1.1 yazip enter dedigimde kullanici adi we sifre kısmı karsima gelio fakat o kısma denedigim we olmasi gereken tüm kombinasyonlari denememe ragmen kabul etmiyo admin admin admin password 1234 ttnet neler warsa denedim ama kabul etmio modem sorunsuz calisio ama arayüze girme şifresini bilmiorum bunu deiştirmemim bir yolu warmi ???

oncelıkle arkadaslar konu eskı olmus ama belkı yenı gırıp arastıran vardır dıye cevap yazıyorumç
    1.modemın arka kısmındakı reset dugmesıne 30 sanıyeden az olmamak sartıyala kurdan kalem ucu gbı bır nesneyle basılı tut.
    2.cıhazın arkasında kablosuz agla baglanacaksan kablosuz ag sıfresı var.o sıfreyı yaz.
    3.eger kablo ıle baglanacaksan otomatık ıp alıyor.
    4.sımdı 2.sıkdakı sıdfreyı cıhazı gordugunde baglan dıyeceksın bılgısayarından baglantı ıcın kablosuz sıfresı ısteyen yere cıhazın arkasaındakı sıfreyı yaz.
    5.kablolu veya kablosuz baglandıkdan sonra:
    6.browserverın tarama cubuguna yanı nette gırdıgımız sayfaların bulundugu yere 192.168.1.1 yaz ve enter yap ama dıkkat et arada bosluk olmayacak ve kesınlıkle nokta ısaretı kullanacaksın.
    7.enter yapınca sıfre ısteyecektır.cıhazı ttnet verdıyse veya dısardan aldıysan orada cıhazın arkasında cıhaza gırıs adı ve parolası yazar.kullanıcı adı yuzde 99 admin dir.sifrede cihazın arkasında yazandır.ttnet son gunlerde verdıgı modemlerde kullanıcı adı admin.sifre olarakda ttgalaksi kullanıyor cıhazlarda.ancak kullanıcı adı ve sıfre yazarken dıkkat et kucuk harf olacak.ı degıl i olacak.sifrede o gibi birsey varsa mutlaka sıfırdır.sifrelerde harf ''' o''' olmaz.
    kesinlıkle sıfırdır.
    bu sekilde cihaza baglanabilirsiniz.kolauy gelsin.

• sabah deneyeceğim. olmadı gidip airties alacağım en pahalısından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevince1971

quote:

Orijinalden alıntı: Asphen

Selam arkadaslar TP-LINK TD-W8101G modem kullaniyorum. modem arayüzüne girmek için 192.168.1.1 yazip enter dedigimde kullanici adi we sifre kısmı karsima gelio fakat o kısma denedigim we olmasi gereken tüm kombinasyonlari denememe ragmen kabul etmiyo admin admin admin password 1234 ttnet neler warsa denedim ama kabul etmio modem sorunsuz calisio ama arayüze girme şifresini bilmiorum bunu deiştirmemim bir yolu warmi ???

oncelıkle arkadaslar konu eskı olmus ama belkı yenı gırıp arastıran vardır dıye cevap yazıyorumç
    1.modemın arka kısmındakı reset dugmesıne 30 sanıyeden az olmamak sartıyala kurdan kalem ucu gbı bır nesneyle basılı tut.
    2.cıhazın arkasında kablosuz agla baglanacaksan kablosuz ag sıfresı var.o sıfreyı yaz.
    3.eger kablo ıle baglanacaksan otomatık ıp alıyor.
    4.sımdı 2.sıkdakı sıdfreyı cıhazı gordugunde baglan dıyeceksın bılgısayarından baglantı ıcın kablosuz sıfresı ısteyen yere cıhazın arkasaındakı sıfreyı yaz.
    5.kablolu veya kablosuz baglandıkdan sonra:
    6.browserverın tarama cubuguna yanı nette gırdıgımız sayfaların bulundugu yere 192.168.1.1 yaz ve enter yap ama dıkkat et arada bosluk olmayacak ve kesınlıkle nokta ısaretı kullanacaksın.
    7.enter yapınca sıfre ısteyecektır.cıhazı ttnet verdıyse veya dısardan aldıysan orada cıhazın arkasında cıhaza gırıs adı ve parolası yazar.kullanıcı adı yuzde 99 admin dir.sifrede cihazın arkasında yazandır.ttnet son gunlerde verdıgı modemlerde kullanıcı adı admin.sifre olarakda ttgalaksi kullanıyor cıhazlarda.ancak kullanıcı adı ve sıfre yazarken dıkkat et kucuk harf olacak.ı degıl i olacak.sifrede o gibi birsey varsa mutlaka sıfırdır.sifrelerde harf ''' o''' olmaz.
    kesinlıkle sıfırdır.
    bu sekilde cihaza baglanabilirsiniz.kolauy gelsin.

Arayüze nasıl girildiğini biliyoruz. Sorun, resetlemeden kullanıcı adı ve şifreyi kabul etmemesi. Her seferinde resetlemek zorunda kalmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 22 Şubat 2013; 21:42:30 >

• Hafıslar bi yardım edin bana bizdede bu modemden var modemin yanında giriyorum internete sıkıntı olmuyor ama sonrada odaya geçtiğimde 5 çubkuk çekmesine rağmen bağlanamıyorum modeme..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.