Binbaşı
21 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
23 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
360010 Gün Cezalı
357438 gün 18 s. 34 dk. kaldı
Gönderileri
kaç kez forumdan uzaklaştırıldım geçende adminler taraf tutuyor dedim yine kapatıldı konum.Tam bir akp ve islam düşmanısınız. Forumdaki son mesajım yeter be sadece pmlere bakarım o kadar.
çekilişle kontör yüklüyorum çekilişe katılmak istiyenler konuya mesaj atsın.
Çekilişe katılmak isteyenler hattınıda mesajla beraber yazsın bu akşam 21:21 de biter isim alımı.
Bilen varmı
vaio vpceb4s1e

4 gb ram (8 e yükselteceğim max 8 destekliyor zaten)

i3 2,53 mhz işlemci

hd5650 1 gb paylaşımlı 3 gb ati ekran kartı

1366*768 15.5 inch ekran

pc yi doğum gününde yeğenime hediye edeceğim tabii oyunda ister sade pc yi naapsın :)
vaio vpceb4s1e

4 gb ram (8 e yükselteceğim max 8 destekliyor zaten)

i3 2,53 mhz işlemci

hd5650 1 gb paylaşımlı 3 gb ati ekran kartı

1366*768 15.5 inch ekran

pc yi doğum gününde yeğenime hediye edeceğim tabii oyunda ister sade pc yi naapsın :)
arkadaşlar megane 2 1.5 dci 105 hp 6 ileri vitesli arabam var 2010 model. Arabayı geçen yıl eylülde aldım 27 bin km de . Şuanda 77.500 de . Nerde yaptın derseniz o km yi araç durmadan uzunyolda yurtdışına filan gitti batuma 8 defa gitti rizeden hep rizede yaşıyorum 2 defa parise gidip geldi ( parise arkadaşım gitti) 3 kez amsterdama gittim bir arkadaşım orada inşaat yapıyor bende inşaat mühendisi olduğum için işini aldım. Geriside türkiye içi rize-istanbul rize yalova rize izmit rize bursa gibi nerden iş alırsam oraya gittim. 60 bin bakımında en son servise götürdüm aralık 13 te sanırrım ava filitresini herşeyini değiştiler kayışları yağını filan 59bin 900 km deydi. Herneyse işte araç 22-23 kuruş şehiriçi yakarken şimdi 30 kuruşa kadar çıkıyor neden olabilir bileniniz varmıdır ? Birde ekranda BAKIM ZAMANı yaklaşıyor DİYİP DURUYOR AMA RİZEDE DEĞİLİM ŞUANDA TRABZONDAYIM YARIN GÖTÜRSEM NELERİ DEĞİŞTİRMEM GEWREKİR BİLEN VAR MIDIR ?
arkadaşlar ben daha önce konu açmıştım bununla ilgili ama sadece winmediaplayer de yında ne olursa olsun aynısını yapıyor windows media player media playyer classic hiçbir dosya türünü açmıyor gom player sadece mp4 ü açmıyor. Ayrıca movie makereden kaydettiğim filmlerdede aynı sorun var ses var görüntü yok. ÇÖZÜMÜNÜ BİLRN VARMIDIR ?
Arkadaşlar yaklaşık birkaç gün önce sony vaioma win 8 kurdum mouse çok yavaş hareket ediyor çözümünü bilen varmıdır ?
Arkadaşlar yaklaşık birkaç gün önce sony vaioma win 8 kurdum windows media playeri açınca ses geliyor görüntü gelmiyor çözümünü bilen varmıdır ?
aşağıdaki linkte ki konudaki gibi forumdan bir arkadaşın katıldığı yarışmada ona ipad verecekler ama en altta vereceğim linkteki foto en çok beğeniyi alırsa sizden ricam fotoyu beğenip HİLE BİLİYORSANIZ YAPMANIZ. bugün bize yarın size neolur arkadaşlar yarın öğle son konu linkinden daha ayrıntılı öğrenebilirsiniz ilk mesajda arkadaşı konuya davet etmiştim.

konu linki :http://forum.donanimhaber.com/m_91562186/f_//tm.htm#91564268

ben konuya bakamam fotonun linkini ver diyorsanız :https://www.facebook.com/photo.php?fbid=653629081341250&set=a.653621081342050.1073741837.172442422793254&type=1

LÜTFEN BEĞENİN VE HİLE BİLİYORSANIZ KULLANIN
Hakkında
İlgi Alanları: elektronik eşyalar, arabalar
Forum İmzası:
İmza yok. Banlandığım için sebebini merak eden pm atsın
Hakkımda:
Bekleme Yapma Ekleme Yap
BU ÜYE, YÖNETİCİLERİN VERDİĞİ SAÇMA SAPAN VE HAKSIZ ŞEKİLDE UYARI CEZALARINDAN VE YÖNETİCİLERİN TARAFSIZ DAVRANMAMASINDAN BIKMIŞ-USANMIŞTIR. FORUMU BIRAKMIŞTIR.
2011 YILINDAN BERİ AKTİF OLARAK FORUMDAYDIM, ÜZERİMDE HAKKINIZ VARSA LÜTFEN HELAL EDİN: BENDEN YANA HELAL OLSUN. FORUMU BIRAKIYORUM ARTIK..
(21 Aralık 2011 - 27 Mayıs 2014)
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Audi
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3
TV
Sony
Klima
Klima
Klima
Klima
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
iPad Air
Notebook
Sony
GPS, Navigasyon
Garmin
PSN ID
Gizli Tutuluyor
Game Center
Game Center Gizli
Fotoğraf Ekipmanları
Sony
Motosiklet
Yamaha
İşlemci
Intel
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Asus
Kombi
ECA
Modem
Zyxel
Beyaz Eşya
Fakir
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.341
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 60.342 (Bu ay: 411)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 48 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.