Şimdi Ara

TP-LINK TD-W8101G Modemin arayüzüne giremiyorum arkadaslar. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
4
Favori
453.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan tp-link arayüze girememe sorunu bendede var arkadaşlar.
    Sanırım tek çözüm resetleyip tekrar kurmak değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugcete

Şuan tp-link arayüze girememe sorunu bendede var arkadaşlar.
    Sanırım tek çözüm resetleyip tekrar kurmak değil mi?

evet aynen öyle resetleyip tekrar kurulacak
  • Şu modemden kurtuldum rahatladım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TTLOKUM
    Türk Telekom Lokum internet

TP-LINK TD-854W Modem Şifresi;

Kullanıcı adı : admin
    Şifre : ttgalaksi

arkadaşlar çözüm budur bununda iyi günler
  • O modemden kurtul kendine 300M bir TPlink al.54M yetersiz benim gibi oyunculara.Yada HD yayın için..
  • Kullanıcı Adı: admin
    Sifre : admin

olarak deneyin ben o şekilde giriyorum mevcut kablosuz ya da internet şifrenizle alakası yok yani......
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

biraz önce wpa yı kırdım.havalarda uçuyorum şu anda

modem arayüzüne girerken biraz takıldım.burayı buldum şimdi.eyvallah

TP-LINK TD-W8101G Modemin arayüzüne giremiyorum arkadaslar.

wpayı nasıl kırdın hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

Admin-admin kombinasyonuyla bir kere girdikten sonra bir daha giremiyorum.1 kere giriuorum ve dhcp yi kapatıyorum.bir daha da giremiyorum, reset atmak zorunda kalıyorum.ne yapmam lazım?

DHCP'yi kapattığın zaman bilgisayarın modemden IP alamaz bu durumda sınırlı bağlantı olarak gözükür, modemin tarayıcıya yazdığın IP adresini yerel yada kablosuz ağ bağlantılarındaki IP bölümüne yazarsan bağlantıyı sağlarsın.
  • Değerli Müşterilerimiz;

TD-W8101G - TD-W8901G vs. Modemlerimizin Web Arayüz Kullanıcı Adı ve Şifreleri Zaman içerisinde kendilerini resetlemektedir. Bu aşamada yapılması gereken Cihazı resetleyip tekrar kurulması gerekmektedir. Bu şekilde işlem yapılması halinde Kullanıcı Adı : admin Parola : admin olarak giriş sağlayabilirsiniz.

Saygılarımızla
    Tp-Link Türkiye
  • Şu tplinki allah kahretsin en fazla 3ay dayanıyordu modemleri durmadan yanıyordu. !!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OVERCLOCK19 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • ya arayüze girdim olmuyo şu pepeo mudur nedir iki sayı bişey istiroyr ya o lazım bana çalışan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Un4Given35

ya arayüze girdim olmuyo şu pepeo mudur nedir iki sayı bişey istiroyr ya o lazım bana çalışan

vpi 8

vci 35 olacak

kullanıcı adi sifreyi girip nete cikacaksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamam hocam teşekürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: TP-LINK TURKIYE

Değerli Müşterilerimiz;

TD-W8101G - TD-W8901G vs. Modemlerimizin Web Arayüz Kullanıcı Adı ve Şifreleri Zaman içerisinde kendilerini resetlemektedir. Bu aşamada yapılması gereken Cihazı resetleyip tekrar kurulması gerekmektedir. Bu şekilde işlem yapılması halinde Kullanıcı Adı : admin Parola : admin olarak giriş sağlayabilirsiniz.

Saygılarımızla
    Tp-Link Türkiye

Koskoca şirket kendi ürünü için "Zaman içerisinde resetlemektedir" dedi ya la... Bi de utanmadan "yapılması gereken resetleyip tekrar kurmak" diyor.

• Aynı sorun var. Konuyu hortatacaktım ama gerek kalmamış... Daha önce girebiliyordum şimdi değişmiş şifre. Merak ediyorum admin admin'di şimdi ne oldu acaba? Kafasına göre şifre koyuyor modem. Resetlemek zorunda kalıyoruz illa. Ki ben modem kurulum yapmayı bilmiyorum port açmak için kullanıyordum giriş yapamıyorum artık. Resetleyeceğim şimdi gidip sinirden. sonra kurulum yapamayacağım. Küplere bineceğim... Biri reset attıktan sonra kurmayı anlatırsa veya anlatan bi sayfanın linkini atarsa minnettar kalırım gerçekten. Wi-fi'den kurmam lazım. Teşekkürler şimdiden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TP-LINK TURKIYE

Değerli Müşterilerimiz;

Saygılarımızla
    Tp-Link Türkiye

sizin yapacağınız modemede kullandığınız yazılımada şirkenitinizede

• bu modem arayüzüne girme formülünü kimse bulamadı mı acaba
  • Bende de ND8050 modeli var. Modemim genelde açık oluyo fark etmiyorum bişey değiştiğinde. Bugün sabah kapatmıştım, akşam gelip açtığımda otomatik bağlandı gene. ağ ayarlarına baktığımda modemin adı değişmiş ve de şifresiz hale gelmiş. WPA_pSk modunda şifreliydi. En son resetlediğimde sitesinde güncellemesi vardı. Çizmiş olduğu doğrultuda güncellemeyi yaptım ama eski tas eski hamam. Modemde tüm ışıklar yanıyo fakat bi bakıyosun bağlantı yok. Bağlantı kes yeniden aç bağlantı geliyor. Modem arayüze girememek, şifrenin açık hale gelmesi de cabası. Bıktım bu TP_Linkten. 2 oda öteden çekmez. Zırt pırt sorun yaşatır. Valla TP-Link alayım diye düşünenlere de önermem
  • Bu sorun kronik.

Çözüm : Yok.

Mecbur modem resetlenecek.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.