Şimdi Ara

toyota celica gts

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
26.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2004 model buldum bi tane bu araç hakkında görüşlerinizi bekliyorum. yaklaşık kaç lira eder vs..

• Bence cok guzel tam bir spor araba ama toyota resmi olarak ithal etmedi galiba fazla fiyasada yok o aracdan fiyat olarak tam degeri belli degil kac paraya buldugunu yazarsan o paraya degermi degmezmi tartısması yapılabilir
  • çok güzel bi araba ama kaç paraya buldun onuda yaz belki daha iyi bişeyler tavsiye edebiliriz
  • Toyota Celica efsane arabadır.

Yanlız sanıyorum TR de parçası zor bulunur ve satanda bu yüzden ucuza vermek zorunda kalır.

İyi bir araba ama bakımlarını yaptıramazsın farı patlasa bulamazsın yada bulmakta zorlanırsın arabadan anlayan ustayı bulamazsın servise götürsen çok tutar.

Saygılarla...
  • hocam araba 33000km ve bana şu an maliyeti 60'ı buldu
  • iyi para helal walla güsel de araba
  • quote:

Orjinalden alıntı: 13mu

hocam araba 33000km ve bana şu an maliyeti 60'ı buldu

Bence o paraya 2006 Golf GTİ al daha iyi.

Saygılarla...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ebu Computer

quote:

Saygılarla...

Golf gti la celica karşılaştırılır mı ya ben uzun süre bakmıştım celica 64.5 milyara adana da bulmuştum 2004 dü o da celica'nın üretimi bitti ama yine de hem görüntü hem motor olarak harika bi araba ve bi artısı da Türkiye de 1 kere gördüm herkes dönüp bakıyodu o ne öyle diye 6.5 sn 0-100 ü var arabanın daha ne olsun benzin sarfiyatıda makul o performansa göre

• quote:

Orjinalden alıntı: Ebu Computer

quote:

Saygılarla...

celica yerine iğrenç bildiğin golf ha?? gti olsa ne yazar..

• hocam işte bu o adanaaki celica onu aldım
  • quote:

hocam işte bu o adanaaki celica onu aldım

mumkunse fotograflarını gorebılır mıyız...adana'da kı dıyınce merak ettım de kesın gormusumdur..zahmet olmazsa tabı..
  • hocam bende şu an adanada askerlik görevimi yapmaktayım, toyota onatçayı bilirsin adanalıysan araç onun, 1 hafta önce aldım araç ateş kırmızısı, altta linki olan aracın aynısı
    http://www.allautoreviews.com/auto_reviews/toyota/photos/toyota-celica-2.jpg
  • Hocam hayırlı olsun.. cok guzel bır araba..Aman dılberlerdekı kapısmalara dıkkat..
  • hayirli olsun

motoru ne?corollada kullanilan 1.8 turbo 192 ps mi? yoksa MR2 deki 1.8 143 psmi?

192 ps olanin 0-100 7.3 sn. son hiz 253 km( GTI nin rakibi bu motor olabilir)
  • 180 veya 189 beygir vvlti motor var, değişik verile var, sebring egzos taktıracam 200 ü bulur
  • adanadaki arabaysa iyi 4 milyar fazla istiyodu 60 a iyi almışsın bide eksoz chip bi modifye vardı o arabada 215hp falandı yanlış hatırlamıyosam walla bence iyi almışsın güle güle kullan param olsa kaçırmazdım araba stil ya toplasan 3-5 tane vardır türkiyede süper seçim bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoW_Rider -- 15 Nisan 2006; 19:21:37 >
  • araç 192 beygir..6800 devirden sonra araçta nos benzeri bir etki oluşuyo ve 8200 devire kadar patlama oluyo.
    yaptığım araştırmalarda aracın 6800'e kadar 145 beygir ürettiği bu devirden 8200'e kadar olan kısımda ise ekstra bir 45 beygir ortaya çıkarttığını öğrendim. buda nos benzeri etkiyi açıklıyo. performans ve ekonomiyi buluşturan mükemmel bi araç.
  • quote:

araç 192 beygir..6800 devirden sonra araçta nos benzeri bir etki oluşuyo ve 8200 devire kadar patlama oluyo.
    yaptığım araştırmalarda aracın 6800'e kadar 145 beygir ürettiği bu devirden 8200'e kadar olan kısımda ise ekstra bir 45 beygir ortaya çıkarttığını öğrendim. buda nos benzeri etkiyi açıklıyo. performans ve ekonomiyi buluşturan mükemmel bi araç.

fotograflari var mi??
  • corolla t-sportta bulunan motorun aynısı var üzerinde 1.8 192hp

toyota celica gts
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.