Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.569
Cevap
222
Favori
1.544.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hotpoint zaten 1. sırada, siz niye 2. sıradakine takıldınız, 300'e hotpoint alınır ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler o zaman Hotpoint alalım.
  • Bu başlığı inceleyerek ve kendi beğenimi de katarak Hotpoint-Ariston CG 200 AX0 aldım.Ve hayatımın hatasını yaptım.Tek tesellim daha büyük fiyatlı beyaz eşya alımlarımda bu alışveriş bana referans olacak ve bu markadan uzak duracağım.
    Aldığımın hemen sonrası yıkanmış temiz plakaları hafif nemli bir kağıt havlu ile sildiğimde kahverengi boyasının çıktığını gördüm(1-2 kere kullanayım belki artık boya vermez dedim sonuç değişmedi).İlk kullanımdan sonra ön cephe ızgaradan çıkan sıcakla kromaj kaplamanın kabarmaya başladığını ve kalkmak üzere olduğunu gördüm.
    Bu tespitlerden sonra doğal olarak servise gittim ve yerel servis de bu durumu raporlayıp merkezlerine iletti.2 ay'a yaklaşan süre içinde defalarca aramama rağmen hala bir geri dönüş olmadı.444 lü numaranın tek yaptığı benim makineyi verdiğim servisi arayıp ürün inceleniyor demek.Diyorum ki benim yerel servisle zaten irtibatım var onlarla sorunum yok,merkezinize ulaşmak istiyorum niye 2 aydır cevap vermiyorlar?Bizim onlara ulaşma şansımız yok diyorlar.Başka da hiç bir yere derdinizi anlatma şansınız yok.
    Yapabileceğim tek şey ,makineyi bu haliyle servisden alıp fotoğraf ve video ile durumunu gösteren görselleri burda ve diğer sosyal medya mecralarında göstermek.350 tl zararla konuyu kapatacağız artık.

• pistacia kullanıcısına yanıt
    yaşadığınız duruma üzüldüm, isterseniz buradan ama bence en iyisi yeni bir konu başlığı açarak yaşadıklarınızı paylaşın, ürünün detaylı resimlerini de konuya ekleyin ...

bu ürünle ilgili şikayeti olan başkaları da varsa burada belirtsin, duruma göre tavsiye listemizi gözden geçirelim ...

@pistacia
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

Hocam merhaba ,

200 civarına bu makinadan daha iyisi var mı acaba ? Mutlaka büyük lazım .

http://www.hepsiburada.com/arzum-ar292-tostcu-lux-granite-izgara-ve-tost-makinesi-mercan-p-MTARZAR292-P?magaza=Hepsiburada

Listenizi inceledim ancak bütçe 150 iken bunu gördüm biraz daha çıkayım dedim hepsiburada da gezerken (:

@Bayberty

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cikitare -- 9 Ocak 2018; 13:2:2 >

• cikitare kullanıcısına yanıt
    en alınmayacak makineyi seçmişsiniz, ar-292'den iyi tost beklenmez ...
    -arnica tostit maxi
    -arnica tostit pro
    -arzum ar-2001 tostçu delux
    modellerini inceleyin ...

@cikitare
  • quote:

en alınmayacak makineyi seçmişsiniz, ar-292'den iyi tost beklenmez ...
    -arnica tostit maxi
    -arnica tostit pro
    -arzum ar-2001 tostçu delux
    modellerini inceleyin ...

@cikitare

Anladım hocam (:
    http://www.hepsiburada.com/arzum-ar2019-tostcu-delux-izgara-ve-tost-makinesi-murdum-p-HBV000003AT4R

Bu makina sanırım 2001 yazdığınızın farklı rengi ?

Bu olabilir mi peki , yağ damlama tepsisi olması çok iyi oldu . Genelde bol bol tost hamburger yapıyorum arkadan yağlar dökülüyor da (:
    http://www.hepsiburada.com/korkmaz-a-310-03-formula-granit-tost-makinesi-p-MTRUBKRM31003

Bu da sizin favorilerdeki ürün ama hangisi daha iyi olur hocam ?
    Arzum 2019 mu , Korkmaz A310-03 Formula mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cikitare -- 9 Ocak 2018; 16:50:52 >

• cikitare kullanıcısına yanıt
    "Arzum 2019 mu , Korkmaz A310-03 Formula mı ?" diye sorduğunuzda benim tercihim korkmaz a-310 ...
  • merhabalar herkese

ben de tost makinası almak istiyorum,4 kişilik bir aile için alacağım tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum:

1- uygun ve en güçlü aday:
    http://www.akakce.com/tost-makinasi/en-ucuz-korkmaz-a310-03-formula-1800-w-granit-fiyati,5764614.html

2- çok olumlu yorum var kafamı karıştırdı:
    https://www.akakce.com/tost-makinasi/en-ucuz-korkmaz-a328-05-tostkolik-granit-fiyati,36906146.html

3- bir siteye göre 2017 de en fazla satın alınan ürün:
    https://www.akakce.com/tost-makinasi/en-ucuz-korkmaz-a328-05-tostkolik-granit-fiyati,36906146.html

4- en uygunu ve 2000w ile diğerlerinden daha iyi pişireceğini düşünüyorum ama çelik diyor sitede temizlemede sıkıntı çıkarır mı diye düşünüğüm ürün:
    https://urun.n11.com/tost-makinesi/arnica-tostit-2000w-izgarali-celik-tost-makinesi-P156371200

yorumların çoğunu okudum sayın büyüklerim küçüklerim bu 4 üründen birini düşünüyorum ama başka uygun ve sağlıklı ürün tavsiyeniz varsa sevinirim
    +dökümix alamam yer sıkıntısı var,olmasa da alma taraftarı değilim(tartışma konusu olmasın pls )
    +300tl yi geçmeyi düşünmüyorum
    +uzun ömürlü ve temizlemesi kolay olsun
    +e tabi sağlık konusunda ailemi tehlikeye atmasın

tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim,iyi akşamlar

iyi forumlar

• gamer_mühendis G kullanıcısına yanıt
    selam,
    en güçlü adayınız korkmaz a-328-05 olmalıydı ...

@gamer_mühendis
  • Bu Dökümix seçenekler arasında neden bulunmuyor, çok merak ediyorum. Hem döküm hem çok ucuz hem çok sağlam hem bir tost makinesinden fazlası; yüksek ısıya ulaşıp genel bir pişirici hem fabrika piyasada yer edinmek adına çok ilgili. Ne zaman arasam samimiyetle yardımcı oldular... %100 yerli anadolu markalarının yükselmesi adına desteği sonuna kadar hak eden bir kurum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanKaĞaN -- 10 Ocak 2018; 14:1:34 >
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    tavsiyeniz için teşekkür ederim son bir sorum olacak 2000w ile 1800w olması çok bir şey fark etmez mi diyorsunuz ?
  • HanKaĞaN kullanıcısına yanıt
    İnternet sitesi yok.Facebook sayfası var güncel değil ne yazdıklarına siz de bakın.
    +Döküm ve ucuz olabilir.
    +Sağlam olduğu konusunda emin değilim ve araştırma yaptım olumlu veya olumsuz çok bir görüş bildiren yok.
    +Bilmediğim bir marka için riske atabileceğim 200tl param yok.
    +Firmanın ilgili olduğuna dair görüş bildirilen bir internet sitesi,forum,sayfa vs de yok,araştırmam sonucu karşılaşmadım.
    +Anadolu markaları yükselip en iyi yere gelir umarım.

Şahsi görüşüm budur sizinkine de saygı duyarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamer_mühendis

İnternet sitesi yok.Facebook sayfası var güncel değil ne yazdıklarına siz de bakın.
    +Döküm ve ucuz olabilir.
    +Sağlam olduğu konusunda emin değilim ve araştırma yaptım olumlu veya olumsuz çok bir görüş bildiren yok.
    +Bilmediğim bir marka için riske atabileceğim 200tl param yok.
    +Firmanın ilgili olduğuna dair görüş bildirilen bir internet sitesi,forum,sayfa vs de yok,araştırmam sonucu karşılaşmadım.
    +Anadolu markaları yükselip en iyi yere gelir umarım.

Şahsi görüşüm budur sizinkine de saygı duyarım

http://www.dokumix.com.tr/

watt'ın yüksek olması sadece ilk ısınmayı bir miktar hızlandırır ama 1800-2000 arası pek farketmez, a-328-05 diğerlerinden iyidir ...
    İşletme gördüğüm kadarıyla %90 kurumsal firmalar ve ticarethaneler için üretim yapıyor. Dökümix olarak değil Fayrinoks olarak araştırma yaparsanız, firma hakkında ve ürettiği onlarca ürün hakkında daha detaylı bilgiye sahip olursunuz. N11 ve Gittigidiyor gibi mağazalarda ürünün satıldığı ilanlardaki yorumları ve bu konuyu incelerseniz Dökümix kullanıcılarının ürün hakkında ne düşündüğünü öğrenebilirsiniz. Ayrıca YouTube'da da videolar var.

Siz olumlu ya da olumsuz görüşten ziyade reklamı kuvvetli olan bir marka arketipi arıyorsunuz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanKaĞaN -- 10 Ocak 2018; 15:57:30 >
  • Dökümix tost makinesi için bugün indirimde kaşar görünce 9 paket aldım. Boşa atılacak para olarak kesinlikle görmeyin 6-7 aydır kullanıyorum ve iyiki başka marka almamisim dediğim bir ürün 2 arkadaşıma daha aldım onlarda çok memnun hafta sonları kahvaltı sadece tosttan oluşuyor memnuniyeti anlatmaya yeter herhalde. Buda bugün aldığım kaşar peyniri resmi!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• adres63 A kullanıcısına yanıt
    Ağız tadıyla yemek nasip olsun, ben de hep bakıyorum indirimli kaşarlara. Her marka güzel olmuyor, güzel eriyip, sünenler de pahalı. Dökümix ten sonra kaşar masrafımız 2-3 katına çıktı.
  • quote:

"Arzum 2019 mu , Korkmaz A310-03 Formula mı ?" diye sorduğunuzda benim tercihim korkmaz a-310 ...

Formulayı sipariş verdim hocam dün gece . 228 TL ye kargo dahil aldım . O fiyata daha iyisi yok senin deyiminle , bütçeyi de artırmak istemedim daha fazla zaten .
    Yani yapacağım tost - hamburger başka birşey değil (: Izgara falan yapılacak olsa elbet biraz daha fazla çıkarırdık bütçeyi de .

Kargoya verecekler bugün .

Bir önceki makinam Korkmaz idi ayakları falan çok çabuk bozulmuştu üstü ezilmişti ama bu öyle değildir inşallah (:

Teşekkür ederim hocam tavsiyen için , kolay gelsin .

• 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.