Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** 'hepsi ilk sayfada' ...

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
11.164
Cevap
183
Favori
1.246.174
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Elektrikli Küçük Ev Aletleri >> ***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** 'hepsi ilk sayfada' ...
Giriş
    2079 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gamer_mühendis

İnternet sitesi yok.Facebook sayfası var güncel değil ne yazdıklarına siz de bakın.
    +Döküm ve ucuz olabilir.
    +Sağlam olduğu konusunda emin değilim ve araştırma yaptım olumlu veya olumsuz çok bir görüş bildiren yok.
    +Bilmediğim bir marka için riske atabileceğim 200tl param yok.
    +Firmanın ilgili olduğuna dair görüş bildirilen bir internet sitesi,forum,sayfa vs de yok,araştırmam sonucu karşılaşmadım.
    +Anadolu markaları yükselip en iyi yere gelir umarım.

Şahsi görüşüm budur sizinkine de saygı duyarım

http://www.dokumix.com.tr/

• Kurmay Yarbay
    9109 Mesaj

watt'ın yüksek olması sadece ilk ısınmayı bir miktar hızlandırır ama 1800-2000 arası pek farketmez, a-328-05 diğerlerinden iyidir ...
    |
    |
    gamer_mühendis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İşletme gördüğüm kadarıyla %90 kurumsal firmalar ve ticarethaneler için üretim yapıyor. Dökümix olarak değil Fayrinoks olarak araştırma yaparsanız, firma hakkında ve ürettiği onlarca ürün hakkında daha detaylı bilgiye sahip olursunuz. N11 ve Gittigidiyor gibi mağazalarda ürünün satıldığı ilanlardaki yorumları ve bu konuyu incelerseniz Dökümix kullanıcılarının ürün hakkında ne düşündüğünü öğrenebilirsiniz. Ayrıca YouTube'da da videolar var.

Siz olumlu ya da olumsuz görüşten ziyade reklamı kuvvetli olan bir marka arketipi arıyorsunuz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanKaĞaN -- 10 Ocak 2018; 15:57:30 >
    |
    |
    gamer_mühendis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Dökümix tost makinesi için bugün indirimde kaşar görünce 9 paket aldım. Boşa atılacak para olarak kesinlikle görmeyin 6-7 aydır kullanıyorum ve iyiki başka marka almamisim dediğim bir ürün 2 arkadaşıma daha aldım onlarda çok memnun hafta sonları kahvaltı sadece tosttan oluşuyor memnuniyeti anlatmaya yeter herhalde. Buda bugün aldığım kaşar peyniri resmi!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ağız tadıyla yemek nasip olsun, ben de hep bakıyorum indirimli kaşarlara. Her marka güzel olmuyor, güzel eriyip, sünenler de pahalı. Dökümix ten sonra kaşar masrafımız 2-3 katına çıktı.
    |
    |
    adres63 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ölçülü davranmayı, yanlıştan korkmayı, belgeye dayanmayı, aklını kullanmayı, duyguculuğa kapılmamayı ve gerçekçi, düzenli, dengeli, tutarlı olmayı MUHASEBE öğretti bana. (Asım BEZİRCİ)

• Yüzbaşı
    472 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

"Arzum 2019 mu , Korkmaz A310-03 Formula mı ?" diye sorduğunuzda benim tercihim korkmaz a-310 ...

Formulayı sipariş verdim hocam dün gece . 228 TL ye kargo dahil aldım . O fiyata daha iyisi yok senin deyiminle , bütçeyi de artırmak istemedim daha fazla zaten .
    Yani yapacağım tost - hamburger başka birşey değil (: Izgara falan yapılacak olsa elbet biraz daha fazla çıkarırdık bütçeyi de .

Kargoya verecekler bugün .

Bir önceki makinam Korkmaz idi ayakları falan çok çabuk bozulmuştu üstü ezilmişti ama bu öyle değildir inşallah (:

Teşekkür ederim hocam tavsiyen için , kolay gelsin .
    Asrock Z77 Extreme 6 || Corsair Neutron 240GB &amp; Seagate 2x Skyhawk 8 TB &amp; WD My Book 8 TB || İntel Core i7 3770 &amp; Noctua NH-D14 || Asus Gtx 1050 Ti || Crucial Ballistix Tactical Tracer 2x8gb = 16Gb 1600 Mhz CL8 1600 MHz || Corsair Tx 650W V2 || C.M Haf X 942 || LG 32LW4500 || Logitech G633 Artemis Spectrum || Logitech G500 &amp; Razer Goliathus || Logitech G710+ || Samsung Note 5 || Opel Astra H

• Kurmay Yarbay
    9109 Mesaj

hayırlı olsun, inşallah memnun kalırsınız ...
    |
    |
    cikitare kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

+1

Ben döküm makinelerin kalitesini bildiğimden ötürü eve de almak istiyordum ama, ev mutfak yapısına uygun ölçülerde olmadığı için alamıyordum. Yanlış hatırlamıyorsam konunun da sahibi Bayberty hocam sağ olsun bana Dökümix'i fark ettirdi ve tavsiye etti. Ben de çok mennunum. Kaplama olmadığı için çizilme korkusu olmadan rahat rahat derinlemesine temizlemek çok güzel.
    |
    |

teşekkür ederim inceledim siteyi
    |
    |
    Ebu Computer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ilgi ve tavsiyeniz için çok teşekkür ederim,tavsiyenize uyacağım
    |
    |
    Bayberty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet dedikleriniz üzerine n11 vs gibi sitelerden kullanıcı yorumlarına baktım,olumlu ve olumsuz görüşleri okudum.
    İki görüşten de çok var kargodan ne çıkarsa şansına gibi hissetirdi bana,sürat kargo ile teslim ediyorlarmış en beceriksiz kargo tecrübe edilmiştir.
    N11 de indirime girmiş fikrimi değiştirecem gibi oldu ama yorumlardan sonra aynı kaldı.
    Youtube videolarını izledim siz de bir inceleyin videolarını yoruma kapatmışlar,nedenini düşündüm biraz.
    Fikrinizi paylaştığınız için teşekkür ederim,reklama göre hareket etmiyorum merak etmeyin.

İyi Forumlar
    |
    |
    HanKaĞaN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İyi kaşarı kim yapıyor hocam ya? Böyle süt tadında, beyaz renkli ve güzel sünen...
    |
    |

Orijinalden alıntı: HanKaĞaN

İyi kaşarı kim yapıyor hocam ya? Böyle süt tadında, beyaz renkli ve güzel sünen...

Kasarin kalınlığını keserken güzel ayarlarsanız hepsi güzel. Sonuçta fabrika üretimi. Fantezi amaçlı dışarıdan süt alıp kendiniz kaşar yaparsanız dediğiniz olur.

|
    |

Bende dökümix alayım dedim termostatı ayrı bir parça olarak çıktı kutunun içinden.Orada ki demir kopmuş.Artık ne yaptılarsa kargoda.
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: fat1h_arslan

Bende dökümix alayım dedim termostatı ayrı bir parça olarak çıktı kutunun içinden.Orada ki demir kopmuş.Artık ne yaptılarsa kargoda.

Geçmiş olsun. Bende kargodan cekinip gelince kargo şirketinde açıp almıştım. Aslında satışı daha yaygın olsa en kotu her şehirde bir satış noktaları olsa daha fazla satış yapar ve inceleyerek aliriz

|
    |

Burada hata kargo şirketinden ziyade biraz da Dökümix'i üreten Fayrinoks'da. Benimki geldiğinde çok şükür bi sorun yoktu ama, adamlar kutunun içine dümdüz koymuşlar makineyi. Yani darbeyi emecek, boşluğu alacak bi köpük kalıbının, hava yastığının içine koy bari de, taşıma esnasında bi düşme olursa sorun olmasın...
    |
    |
    fat1h_arslan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam etrafına köpük koymuşlardı ancak kutuya yerleştirirken direkt termostat'ın üstüne koymuşlar.Hiç mi dikkat etmediler bilmiyorum.Kutuyu yırtıp dışarı çıkmış ve kırılmış.Diğer türlü koysalar hiç bir sıkıntı olmazdı.Neyse gittigidiyor'dan almıştım iade açtım. Boşu boşuna uğraşacağım şimdi.

Bu arada dediğiniz gibi adamlar kütük gibi koymuş kutuya.Bir de geçende alışveriş taptığım amazon'a bakalım.Adamlar çok basit bir şey olan,içi hava dolu poşetler koymuşlardı boşluklara ve köpük.Çok basit ve ucuz şeyler ancak dikkat edilmesi lazım işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fat1h_arslan -- 12 Ocak 2018; 8:49:29 >
    |
    |
    HanKaĞaN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arnica Tostit Maxi tost makinem bir kaç gün önce geldi. Tostmakinesi tam istediğim gibi, kapak ağırlığı iyi, bastırınca hiç bir şekilde arka ayakları yerden kesilmiyor. Açma kapama tuşu olduğu için zırt pırt fişten çıkarmak gerekmiyor. Tostu da incecik yapıyor ve kurutmuyor. Tavsiye olunur...

hayırlı olsun, güle güle kullanın ...
    |
    |
    travellerrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Media Sözlük
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.