Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.532
Cevap
222
Favori
1.543.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
22. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şimdiden hayırlı olsun, ürün gelince konuya bekleriz ...
  • hocam merhaba, İNOX Dökümix Döküm Organik Tost Makinesi 1800w için en uygun fiyatlı nereden temin edebilirim fikriniz varmı?
  • absolutely33 kullanıcısına yanıt
    selam,
    temin konusunda daha önce bu ürünü alan arkadaşlar yardımcı olurlar ...
  • Hocam merhabalar. Şimdi ben hem ızgara hem de tost makinesi olarak kullanabileceğim bir ürün arıyorum. Özellikle ızgara bölümü daha önemli, 200 lira civarı önerebileceğiniz bir model var mı? Konuyu elimden geldiğince okumaya çalıştım fakat ızgara ile ilgili pek bir yorum bulamadım. O yüzden özellikle sormak istedim.

Şimdiden cevap için teşekkürler.
  • serkan_seko S kullanıcısına yanıt
    selam,
    tost makinesinde ızgara pek verimli olmaz ama en uygun modeller;
    -arnica tostit maxi
    -korkmaz a-310 formula
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

selam,
    -arnica tostit maxi
    -korkmaz a-310 formula

Tekrardan çok teşekkürler hocam, sadece çok amaçlı kullanmak için böyle bir isteğim oldu. Önerdiğiniz iki seçenekten birini mutlaka alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan_seko

quote:

selam,
    -arnica tostit maxi
    -korkmaz a-310 formula

Tekrardan çok teşekkürler hocam, sadece çok amaçlı kullanmak için böyle bir isteğim oldu. Önerdiğiniz iki seçenekten birini mutlaka alacağım.

Şimdi internetten baktım da korkmaz a310 ve korkmaz a310-03 diye iki ayrı modelle karşılaştım. Özelliklerine baktım hiçbir fark gözükmüyor gibi. Bu iki model de aynı mıdır?
  • serkan_seko S kullanıcısına yanıt
    sondaki kodlar gövde rengi-plaka farkını ifade ediyor makineler aynı ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, yalnız ürün bir haftadır hazırlanıyor. Yeniden imal ediyorlar sanırım, 1 haftadır hazırlanamadı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: travellerrr

Teşekkürler, yalnız ürün bir haftadır hazırlanıyor. Yeniden imal ediyorlar sanırım, 1 haftadır hazırlanamadı :)

size özel üretim yapıyorlardır ...
  • arkadaşlar sanırım benim pc'nin ekran kartı gitti (ati 4830), çocukların laptoptan yazıyorum, şimdi yeni bir ekran kartı lazım olacak bana ...
  • quote:

arkadaşlar sanırım benim pc'nin ekran kartı gitti (ati 4830), çocukların laptoptan yazıyorum, şimdi yeni bir ekran kartı lazım olacak bana ...

Boşver ekran kartını geniş ekranlı 5,5 inç bir telefon işini görür. Tavsiye GM 5 plus hazır indirimede girdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adres63 A kullanıcısına yanıt
    götürdüm tamirciye başka bir ekran kartı takmış aldım geldim ...
  • korkmaz a-328
    korkmaz a-328-05
    hangisi 2sinden birisini alcamda?
  • korkmaz a-328
    korkmaz a-328-05 farkınıda açıklarmısın?
  • ptonyum25 P kullanıcısına yanıt
    makine aynı plaka deseni farklı ... sıralamada öncelik a-328 ...
  • saolasın o zaman oyle diyorsan a-328 alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ptonyum25 -- 6 Ocak 2018; 17:57:34 >
  • Meseleyi fazla uzatmamak, fazla para ödememek ve yerli sermayeyi desteklemek adına Dökümix İnox aldım.

Bana göre tek eksi kısmı ızgaranın çıkarılamaması.

https://urun.n11.com/tost-makinesi/inox-dokumix-dokum-organik-tost-makinesi-1800w-ev-tpi-P152682695

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...

İnşallah memnun kalırız. Bazı yorumlarda kulp kısmı kutudan demonte vaziyette çıkıyor yazılmış, buna kafam takıldı.

Birde ilk kullanımda ızgara kısmını silip sonra yağlayıp 15 dk kadar son kademede ısıtıp bekliyoruz yanlış anlamadı isem.

Kullananlar cevaplarsa sevinirim.

Hocam Homend 1314 baya 400 liralık tavsiye. 250 300 ile alakası yok. Ben de 250 300 arası bir makine bakıyorum. Amaç tost, ekmek kızartmak vs. Elimde tarihi bir cihaz var Aksa mı ne işte. Şöyle iş görecek bir şey bakıyorum. Homend pahalı geldi. Hotpoint-Ariston CG 200 AX0 300 lira gözüküyor. Bu nasıldır sizce. Alalım mı?
  • 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.