Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.525
Cevap
222
Favori
1.543.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • linkteki a-328-05 iyi bir modeldir, detaylar için ilk sayfaya bakabilirsiniz ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    250-300 lira aralığında en iyisi bu mudur sizce? siz olsanız hangisini alırsınız?

http://www.vatanbilgisayar.com/tefal-panini-grill-izgara-ve-tost-makinesi.html

bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • dün tefaldeydim o makineyi gördüm beğenmedim, tefalin alınabilecek makineleri tefal xl-800 veya tefal gourmet grill comfort modelleridir ...
    250-300 aralığında benim en iyilerim;
    -hotpoint-ariston cg-200
    -homend 1314
    -korkmaz a-328
    -korkmaz a-328-05
    korkmaz a-328 yada korkmaz a-328-05 alayım da aralarında 50 tl fark var hangisi daha iyi anlayamadım.
  • ucuz olanı alın ...
  • Arkadaşlar iyi geceler,
    Ben yaklaşık 8 aydır dökümix tost makinesi kullanıyorum. Bayberty hocamın tavsiyesi üzerine almıştım tekrar teşekkür ediyorum. Ailecek çok memnunuz tostlar harika. Almayı düşünen fakat aklında soru işaretleri olan arkadaşlara tavsiyem kesinlikle fabrika satış mağazasından alın. Temizliğine gelince tel fırça ile çok kolay. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefo3 -- 30 Aralık 2017; 22:39:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat grubuna göre tavsiye listesi ...

*250 liraya kadar
    -fayrinoks dökümix dt-30 (sabit döküm plaka, ev tip)
    -simton 8 dilim (sabit döküm plaka, büfe tip)
    -remta r-72 (sabit döküm plaka, büfe tip)
    -korkmaz a-310 formula
    -arnica tostit maxi
    -arnica tostit pro
    -fakir camilla (sabit plaka)
    -arzum ar-2001 tostçu delux
    -king k-462 GrillMaster
    -King K-467 GrillTime
    -homend 1315 (sabit plaka)
    -arzum ar-2006 panini granite
    -era sm-24 press granito
    -king p-626 (sabit plaka)
    -arzum ar-271 prego delux
    -arçelik k-2380-tg
    -schafer grill haus
    -arnica tostika 4000 (ekstra waffle plakalı)
    -sinbo ssm-2530

küçük modeller;
    -arzum ar-297 panimini (sabit plaka)
    -korkmaz a-309 (ekstra waffle plakalı)
    -kenwood sm-650 (ekstra waffle plakalı)
    -homend 1307 (ekstra waffle plakalı)
    -tefal break time
    -arçelik k-2370
    -korkmaz a-305
    -vestel v-brunch 1000 kırmızı (sabit plaka)
    -lava döküm ocak üstü tost makinesi
    -taşhan ocak üstü tost makinesi

*250-500 lira arası
    -fayrinoks elk-12 (çıkarılabilir döküm plaka, büfe tip)
    -hotpoint-ariston cg-200
    -homend 1314
    -korkmaz a-328
    -korkmaz a-328-05
    -tefal gourmet grill comfort
    -wmf 0415150011

*500 lira üstü
    -Breville BGR820XL Smart Grill
    -Delonghi CGH 1012D Multigrill
    -WMF 415110011 LONO
    -Breville 800gr (sabit plaka)
    -Breville 250ex (sabit plaka)
    -Tefal Comfort XL 800
    -Delonghi CGH-912

• selam,tost makinesi araştırmasındayım konuyu epeyce okudum bayberty üstat umarım bizede yardımcı olursunuz tavsiyelerinizle öncelikle fayrinox dökümix bende istiyorum ancak temizliğinden ve ağırlığından ötürü evden veto yemiş durumda şu anda Delonghi CGH1012D tüm ihtiyaçları karşılıyor gibi gözüküyor incecik tost, ızgara, waffle çıkarılabilir plakalar gibi ancak plaka malzemesi tam olarak nedir yardımcı olur musunuz?demir döküm değil sanırım
    delonghi nin pahalı olması dolayısıyla(sanırım 820 civarı) 250 300 tl bandında hotpoint cg 200 muadili sayılır mı waffle özelliği haricinde birde hotpintin plaka malzemesi nedir teşekkürler
  • selam,
    delonghi 1012d'nin plaka malzemesi alüminyum döküm ancak kalitesi daha iyidir, metaller karışım yapıldığından her alüminyum plaka aynı olmaz ...
    hotpoint o fiyat aralığında iyi bir seçenek ama 1012d'nin muadili sayılamaz belki cgh-912 ile kıyaslanabilir, hotpoint plakaları da alüminyum ama çift taraflı kullanılabildiğinden avantajı var ... alternatifi homend 1314 ve korkmaz a-328/a-328-05 olabilir ...
  • Arkadaşlar şu iki tost makinesinden hangisini almalıyım?

(Hemen şimdi almayı düşünüyorum)

1-Essenso glass line grill (her yerde 1000w diyor ama satıcı 2000watt olduğunu iddia ediyor.

2-Arzum Ar2020

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayırlı olsun HB de gecen ay 80tl idi sanirim son anda vazgecmistim.

• memis0051 kullanıcısına yanıt
    essensonun o modeli biraz sorunlu, üst kapak stabil değil ekmeğe bastırırken zorluk çıkarır, arzum ar-2020 fena değil ...
    -hotpoint-ariston cg-200
    -homend 1314
    -korkmaz a-328
    -korkmaz a-328-05
    -arnica tostit maxi
    -korkmaz a-310 formula
    modellerini de inceleyin, uygun fiyata bulursanız bunlar da iyi seçenekler ...

ek: teşekkürler ... tefal tavanın hb'de 80 lira olduğunu bilseydim 2 tane alırdım ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 31 Aralık 2017; 17:2:25 >
    Hocam Merhaba schafer grill haus tost makinesi

İle ilgili bilginiz var mı 200 Tl ye değer mi ?

• kara faruk kullanıcısına yanıt
    yeni bir ürün, henüz canlısını görmedim kullanıp yorumlayan da olmadı ama 200 liraya değer gibi duruyor ...
    bayberty üstat cevapların için teşekkürler, lakin bir sorum daha olacak zahmet olmazsa halen araştırma yapıyorum ancak hanımla bir türlü uzlaşamıyoruz delonghi ve hotpointin fazla bilinen markalar olmadığını söylüyor ve bu yüzden tercihini tefal ya da arçelikten yana kullanmak istiyor ne dersin bu konuda tefalin, arçeliğin tost ızgara konusunda kaliteli markalardan aşağı kalmayan ve önerebileceğin modeli var mıdır? kriterler (incecik tost, ızgara, waffle ) saygılar
  • tost makinesi açısından arçelik ürün yelpazesi çok geniş değil, üst düzey makinesi hiç yok ... önerebileceğim iki modeli var ama ısrarcı değilim; k-2369-tg ve k-8382-tg ...
    tefal ise tost makinesi alanında pahalı fiyat politikasıyla kalite hissi uyandırmaya çalışıyor, lakin breville seviyesinde model üretemiyor ... onun da iki modelini yazayım inceleyin; comfort xl-800 ve gourmet grill comfort (classic değil) ...
    modellerle ilgili küçük bilgiler ilk sayfada mevcut ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Computer

https://www.istanbulbilisim.com/delonghi-cgh912-izgara-ve-tost-makinesi-fiyati-256907.html

http://www.hepsiburada.com/breville-tost-makinesi-bgr-250-p-MTENKAY250200081

Bu iki ürün arasında hangisini alırsınız.

Delonghi CGH912 şuan vatanda 529 TL

http://www.vatanbilgisayar.com/delonghi-cgh912-izgara-ve-tost-makinesi.html

Fiyat çok cazip geldi.

Hotpoint Ariston CG 200 modelini inceledim içime sinmedi.

Teşhir ürününde kapak kısmında deformasyonlar vardı, boyutuda ufaktı.

Görüp inceledikten sonra vazgeçtim.

Vatandan almak istediğim Delonghi CGH 912 modelide bir anda 529 TL den 650 TL ye fırladı.

Fırsatı kaçırdık, beklemedeyiz.

• selam,
    dökümix gerçek demir-döküm sinbo alüminyum-döküm, üst kapak ağırlıkları çok farklı, sıcaklık üst limitleri farklı ...
    kısacası arada çok fark var, dökümix ile sinboyu karşılaştırmak ikisine de haksızlık olur ...
  • kesinlikle dökümix ve kesinlikle farka değer ...
  • Arkadaşlar en son Arzum ar2019 ile Arnica tostit maxi granit arasında kalmıştım,

Arzum ar2019 almaya karar vermiştim ki, dört beş mağazada incelediğim arzum ar2001 ve ar2019 ürünlerinde şöyle ufak bir kusur var. Biliyorsunuz ki bunların plakaları çift taraflı kullanılabiliyor ve çıkıyor, bu plakaların altından geçen ısıtma çubuklarını tutan tam ortada iki tane köprü gibi demir çıkıntılar var. Bunlar plakaların granitini çizmiş. Dört beş mağazada incelediğim ürünlerde bazılarının altında bazılarının üstündeki plakalarda bu durum mevcuttu , Aleminyumları kalem ucundan az bisi büyük şekilde gözüküyordu. Alacaklar bunu da göz önünde bulundursun derim. Tabi ben arkasını kullanmam diyorsanız siz bilirsiniz.

Bu kusuru görünce ben Arzum almaktan vazgeçip , puanlarımın(shopmiles) son günü olması dolayısıyla siparişi vermem gerekiyordu ve Arnica siparişi verdim bekliyorum. Gelince merak eden olursa ürün hakkındaki görüşlerimi bildiririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi travellerrr -- 3 Ocak 2018; 22:15:54 >

• 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.